427588-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Оборудване за контрол, работещо с рентгенови лъчи – UTB - Testovací laboratoř - FT - Vysokorychlostní rentgenový tomograf
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUTB - Testovací laboratoř - FT - Vysokorychlostní rentgenový tomograf
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je dodávka vysokorychlostního rentgenového tomografu pořizovaného pro potřeby Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci projektu: Testovací laboratoř pro implementaci udržitelných a odolných technologií, reg. číslo CZ.02.01.01/00/23_021/0010411, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Вътрешен идентификаторID 2793
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаnadlimitní řízení
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38582000 Оборудване за контрол, работещо с рентгенови лъчи
Допълнителна класификация (cpv): 38400000 Уреди за контрол на физически характеристики
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификатор1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ID 2793
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: nadlimitní řízení
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38582000 Røntgenkontroludstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 38400000 Instrumenter til kontrol af fysiske karakteristika
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ID 2793
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ID 2793
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: nadlimitní řízení
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38582000 Εξοπλισμός επιθεώρησης με ακτίνες Χ
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38400000 Όργανα ελέγχου φυσικών χαρακτηριστικών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: ID 2793
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: nadlimitní řízení
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38582000 X-ray inspection equipment
Additional classification (cpv): 38400000 Instruments for checking physical characteristics
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ID 2793
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: nadlimitní řízení
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38582000 Equipo de control por rayos X
Clasificación adicional (cpv): 38400000 Instrumentos de medida o control de características físicas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ID 2793
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: nadlimitní řízení
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38582000 Équipement de contrôle aux rayons X
Nomenclature complémentaire (cpv): 38400000 Instruments de contrôle de propriétés physiques
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ID 2793
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: nadlimitní řízení
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ID 2793
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: nadlimitní řízení
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38582000 Oprema za rendgensku kontrolu
Dodatna klasifikacija (cpv): 38400000 Instrumenti za provjeru fizičkih značajki
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ID 2793
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: nadlimitní řízení
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38582000 Röntgensugár használatán alapuló ellenőrző berendezések
További osztályozás (cpv): 38400000 Fizikai jellemzők ellenőrzésére szolgáló műszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ID 2793
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: nadlimitní řízení
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38582000 Apparecchi di controllo a raggi X
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38400000 Strumenti per il controllo di caratteristiche fisiche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ID 2793
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: nadlimitní řízení
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38582000 Rentgeno kontrolės įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38400000 Fizinių savybių nustatymo prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
427588-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Apparat ta' l-ispezzjoni bl-uzu tar-raġġi X – UTB - Testovací laboratoř - FT - Vysokorychlostní rentgenový tomograf
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internID 2793
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduranadlimitní řízení
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38582000 Apparat ta' l-ispezzjoni bl-uzu tar-raġġi X
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38400000 Strumenti għall-verifika tal-karatteristiċi fiżiċi
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
Interne identificatiecode: ID 2793
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: nadlimitní řízení
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38582000 Röntgencontroleapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38400000 Instrumenten voor het controleren van fysische eigenschappen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
427588-2026 - Concurso
Chéquia – Equipamento de inspecção por raios X – UTB - Testovací laboratoř - FT - Vysokorychlostní rentgenový tomograf
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoID 2793
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processonadlimitní řízení
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38582000 Equipamento de inspecção por raios X
Classificação adicional (cpv): 38400000 Instrumentos para controlo de propriedades físicas
LoteLOT-0001
Identificador interno1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ID 2793
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: nadlimitní řízení
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38582000 Zariadenia na röntgenovú kontrolu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38400000 Nástroje na kontrolu fyzikálnych vlastností
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ID 2793
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: nadlimitní řízení
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38582000 Oprema za rentgensko kontrolo
Dodatna klasifikacija (cpv): 38400000 Instrumenti za preverjanje fizikalnih značilnosti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ID 2793
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: nadlimitní řízení
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
Ytterligare klassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1