2. Процедура
Процедура
Заглавие: Tori vallas elektrisõidukite avaliku laadimistaristu rajamine
Описание: Omaniku Kinnistutele sätestatud tingimustele ja kohalduvate õigusaktide nõuetele vastavate laadimistaristute rajamine, sh Laadimistaristute projekteerimine, ehitamine, kasutamine, vastutamine, hooldamine ja parendamine.Laadimistaristute kinnistutele seatakse isiklikud kasutusõigused teenuse osutaja kasuks peale projekteerimistööde lõppemist. Teenuse osutamise periood 10 aastat. Rajatava taristu (4 asukohta) aadressid: Virula tn 11 Tori alevik, Kooli tn 9 Sindi linn, Pärivere tee 17 Are alevik, Kellukese tee 5 Tammiste küla. Igasse asukohta rajatakse üks laadimisjaam, milles on kaks laadimispunkti.Hankja kompenseerib osaliselt 3 laadimisjaama rajamise kulud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308537-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 65300000 Услуги, свързани с пренос и разпределение на електрическа енергия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 308537-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308537-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 65300000 Διανομή ηλεκτρικού και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 308537-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 65300000 Elektrijaotus- ja seonduvad teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 308537-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 65300000 Sähkönjakelu ja siihen liittyvät palvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 308537-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 65300000 Electricity distribution and related services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 308537-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 65300000 Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 308537-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 65300000 Elektrosadale un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 308537-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 65300000 Elektriciteitsdistributie en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 308537-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 65300000 Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 308537-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 65300000 Rozvod elektriny a súvisiace služby
5. Časť
Časť: LOT-0000