427646-2026 - Състезателна процедура
Полша – Реактиви за урология – DOSTAWA SYSTEMU DO AUTOMATYCZNEJ ANALIZY MOCZU WRAZ Z ZABEZPIECZENIEM ODCZYNNIKOWYM
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDOSTAWA SYSTEMU DO AUTOMATYCZNEJ ANALIZY MOCZU WRAZ Z ZABEZPIECZENIEM ODCZYNNIKOWYM
Описание1. Przedmiot zamówienia obejmuje dzierżawę analizatora/ów do oznaczania właściwości fizyko- chemicznych i osadów moczu, szacowana ilość oznaczeń na 36 m-cy wynosi 75 000. 2. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia: 1) rodzaje odczynników, ich szacowane ilości oraz wymagania minimalne stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określa załącznik nr 7 (Formularz asortymentowo-cenowy) oraz załącznik nr 8 (Wymagania minimalne), 2) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania przez aktualnie obowiązujące przepisy prawne, 3) realizacja dostaw cząstkowych: 1-2 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego 4) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Вътрешен идентификаторDIG.290.13.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33696700 Реактиви за урология
Допълнителна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви, 38434500 Биохимични анализатори, 38434000 Анализатори
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви, 38434000 Анализатори, 38434000 Анализатори
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DIG.290.13.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696700 Urologická činidla
Další klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla, 38434500 Biochemické analyzátory, 38434000 Analyzátory
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla, 38434000 Analyzátory, 38434000 Analyzátory
427646-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDDIG.290.13.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696700 Urologiske reagenser
Supplerende klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser, 38434500 Biokemiske analysatorer, 38434000 Analysatorer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser, 38434000 Analysatorer, 38434000 Analysatorer
427646-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDIG.290.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696700 Urologische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren, 38434000 Analysatoren
Internal identifier: DIG.290.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696700 Urological reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 38434500 Biochemical analysers, 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 38434000 Analysers, 38434000 Analysers
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DIG.290.13.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696700 Reactivos urológicos
Clasificación adicional (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio, 38434500 Analizadores bioquímicos, 38434000 Analizadores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio, 38434000 Analizadores, 38434000 Analizadores
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DIG.290.13.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696700 Urologisessa tutkimuksessa käytettävät reagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit, 38434500 Biokemialliset analysaattorit, 38434000 Analysaattorit
5. Osa
Osa: LOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit, 38434000 Analysaattorit, 38434000 Analysaattorit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DIG.290.13.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696700 Réactifs d'urologie
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire, 38434500 Analyseurs biochimiques, 38434000 Analyseurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire, 38434000 Analyseurs, 38434000 Analyseurs
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DIG.290.13.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
427646-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDIG.290.13.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696700 Reattivi urologici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio, 38434500 Apparecchi per analisi biochimiche, 38434000 Analizzatori
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio, 38434000 Analizzatori, 38434000 Analizzatori
427646-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDIG.290.13.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696700 Urologiniai reagentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai, 38434500 Biocheminiai analizatoriai, 38434000 Analizatoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai, 38434000 Analizatoriai, 38434000 Analizatoriai
Iekšējais identifikators: DIG.290.13.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696700 Uroloģiskie reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti, 38434500 Bioķīmiskie analizatori, 38434000 Analizatori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti, 38434000 Analizatori, 38434000 Analizatori
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696700 Reagentes para urologia
Classificação adicional (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório, 38434500 Analisadores bioquímicos, 38434000 Analisadores
Classificação adicional (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório, 38434000 Analisadores, 38434000 Analisadores
427646-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDIG.290.13.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696700 Urologické činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá, 38434500 Biochemické analyzátory, 38434000 Analyzátory
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá, 38434000 Analyzátory, 38434000 Analyzátory