2. Процедура
Процедура
Заглавие: Autobasculanta
Описание: Obiectul achiziției îl reprezintă furnizarea unei autobasculante, conform caietului de sarcini atașat.
Вътрешен идентификатор: 23877359_2026_PAAPD1626108
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34142300 Саморазтоварващи се самосвали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: Obiectul achiziției îl reprezintă furnizarea unei autobasculante. Ansamblul de caracteristici tehnice aferente autobasculantei ce se dorește a se achiziționa se regăsește în forma detaliată în cuprinsul caietului de sarcini anexat.
Вътрешен идентификатор: 1
427771-2026 - Zadávání
Rumunsko – Sklápěcí nákladní auta – Autobasculanta
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevAutobasculanta
Interní identifikátor23877359_2026_PAAPD1626108
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34142300 Sklápěcí nákladní auta
5. Část
ČástLOT-0000
NázevDefault lot
Interní identifikátor1
2. Procedure
Procedure
Titel: Autobasculanta
Intern ID: 23877359_2026_PAAPD1626108
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34142300 Dumpere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 23877359_2026_PAAPD1626108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Title: Autobasculanta
Internal identifier: 23877359_2026_PAAPD1626108
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34142300 Dumper trucks
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Autobasculanta
Identificador interno: 23877359_2026_PAAPD1626108
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34142300 Camiones volquete
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Autobasculanta
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34142300 Kippiautot
5. Osa
Osa: LOT-0000
Ilmoituksen nimi: Default lot
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Titre: Autobasculanta
Identifiant interne: 23877359_2026_PAAPD1626108
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34142300 Tombereaux
Titre: Default lot
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Autobasculanta
Aitheantóir inmheánach: 23877359_2026_PAAPD1626108
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Teideal: Default lot
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Procedura
Procedura
Titolo: Autobasculanta
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34142300 Camion ribaltabili
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Autobasculanta
Vidaus identifikatorius: 23877359_2026_PAAPD1626108
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34142300 Savivarčiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: Default lot
Vidaus identifikatorius: 1
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Autobasculanta
Identifikatur intern: 23877359_2026_PAAPD1626108
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34142300 Trakkijiet tat-tip "dumper"
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 23877359_2026_PAAPD1626108
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34142300 Hydraulische kipwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34142300 Camiões todo-o-terreno (dumpers)
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34142300 Autobasculante
Identificator intern: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34142300 Dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1