427813-2026 - Състезателна процедура
Полша – Химически реактиви – Dzierżawa automatycznego analizatora biochemiczno- immunochemicznego głównego, analizatorów zastępczych i innego wyposażenia pomocniczego oraz zakup odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów zużywalnych, laboratoryjnego systemu informatycznego i usług serwisowych – na okres 48 miesięcy
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDzierżawa automatycznego analizatora biochemiczno- immunochemicznego głównego, analizatorów zastępczych i innego wyposażenia pomocniczego oraz zakup odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów zużywalnych, laboratoryjnego systemu informatycznego i usług serwisowych – na okres 48 miesięcy
ОписаниеOtwarta
Вътрешен идентификаторSZP.2910.6.(23/ZP/26).2026.KM
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33696300 Химически реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPakiet nr 1
Описание„Dzierżawa automatycznego analizatora biochemiczno- immunochemicznego głównego, analizatorów zastępczych i innego wyposażenia pomocniczego oraz zakup odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów zużywalnych, laboratoryjnego systemu informatycznego i usług serwisowych
Вътрешен идентификаторPakiet 1
Количество1 брой
Варианти
Описание на опциитеZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art.31 ust. 2 i art. 441 ustawy Pzp podczas realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji tj. po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, które zostanie wyszczególnione i wycenione na podstawie załącznika nr 1.1 F- 1.1 I do SWZ, Zamawiający będzie miał możliwość skorzystania z zamówienia dodatkowego objętego prawem opcji. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na udzieleniu zamówień dodatkowych, stanowiących nie więcej niż 20% wartości umowy brutto i polegających na rozszerzeniu dostaw oraz przedłużeniu terminu dzierżawy urządzeń. Zwiększenie dostaw może dotyczyć całego asortymentu wyszczególnionego w załączniku do oferty sporządzonym na podstawie załącznika nr 1.1 F- 1.1 I do SWZ lub tylko wybranego asortymentu. Ceny jednostkowe służące do przeliczenia wartości dostaw dostarczanych w ramach opcji będą zgodne z cenami jednostkowymi określonymi w formularzu cenowym będącym załącznikiem do umowy. Okoliczności skorzystania z prawa opcji: - zwiększenie ilości wykonywanych badań w stosunku do ilości podanej w SWZ, - do czasu określonego w umowie jako termin zakończenia realizacji umowy nie została rozstrzygnięta procedura zakupu dotycząca tożsamego przedmiotu zamówienia na kolejny okres. Skorzystanie z prawa opcji następuje po złożeniu przez Zamawiającego oświadczenia o potrzebie skorzystania z prawa opcji i nie wymaga podpisania aneksu do umowy.
427813-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
BeskrivelseOtwarta
Intern IDSZP.2910.6.(23/ZP/26).2026.KM
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696300 Kemiske reagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Intern IDPakiet 1
Mængde1 styk
Valgmuligheder
427813-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
DescrizioneOtwarta
Identificativo internoSZP.2910.6.(23/ZP/26).2026.KM
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696300 Reattivi chimici
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloPakiet nr 1
Identificativo internoPakiet 1
Quantità1 pezzo
Opzioni
427813-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
AprašymasOtwarta
Vidaus identifikatoriusSZP.2910.6.(23/ZP/26).2026.KM
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasPakiet nr 1
Vidaus identifikatoriusPakiet 1
Kiekis1 vienetas
Pasirinkimo galimybės
427813-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
AprakstsOtwarta
Iekšējais identifikatorsSZP.2910.6.(23/ZP/26).2026.KM
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsPakiet nr 1
Iekšējais identifikatorsPakiet 1
Daudzums1 gabals
Iespējas
427813-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
DeskrizzjoniOtwarta
Identifikatur internSZP.2910.6.(23/ZP/26).2026.KM
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696300 Reaġenti kimiċi
5. Lott
LottLOT-0001
TitluPakiet nr 1
Identifikatur internPakiet 1
Kwantità1 biċċa
Għażliet
427813-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
OpisOtwarta
Wewnętrzny identyfikatorSZP.2910.6.(23/ZP/26).2026.KM
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696300 Odczynniki chemiczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułPakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 1
Ilość1 sztuka
Opcje
427813-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696300 Kemični reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovPakiet nr 1
Notranji identifikatorPakiet 1
Količina1 kos
Možnosti