2. Процедура
Процедура
Заглавие: Cultuurhuis Ingelmunster - HVAC en Sanitair-brandbestrijding
Описание: Voorwerp van deze werken: Cultuurhuis Ingelmunster - HVAC en Sanitair-brandbestrijding. Plaats van uitvoering: Cultuurhuis Ingelmunster, Oostrozebekestraat 36-42 te 8770 Ingelmunster
Вътрешен идентификатор: 22027.001 VS
Вид процедура: Открита
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 22027.001 VS - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 22027.001 VS
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 22027.001 VS - 1
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 22027.001 VS
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 22027.001 VS - 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 22027.001 VS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22027.001 VS
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 22027.001 VS - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: 22027.001 VS
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 22027.001 VS - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 22027.001 VS
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 22027.001 VS - 1
Identificador interno: 1
427815-2026 - Hange
Ideekonkursi kutse - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus22027.001 VS
Menetluse liikAvatud
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Pealkiri22027.001 VS - 1
Sisemine tunnus1
427815-2026 - Kilpailu
Suunnittelukilpailua koskeva ilmoitus - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste22027.001 VS
Menettelyn tyyppiAvoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Ilmoituksen nimi22027.001 VS - 1
Sisäinen tunniste1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 22027.001 VS
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 22027.001 VS - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 22027.001 VS
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 22027.001 VS - 1
Belső azonosító: 1
Interne identificatiecode: 22027.001 VS
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 22027.001 VS
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 22027.001 VS - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 22027.001 VS
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Titlu: 22027.001 VS - 1
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 22027.001 VS
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 22027.001 VS - 1
Interný identifikátor: 1