2. Процедура
Процедура
Заглавие: (NUTRAUKTAS) Laivų korpuso ir laivų savininko (valdytojo) CA draudimai
Описание: Laivų korpuso draudimo ir laivų valdytojo (savininko) civilinės atsakomybės (CA) draudimo pirkimas. Pirkimas skaidomas į dvi dalis: - I dalis - Laivų korpuso draudimo pirkimas; II dalis - Laivų valdytojo (savininko) civilinės atsakomybės (CA) draudimo pirkimas.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66516300 Застраховка "Гражданска отговорност" на кораби
Допълнителна класификация (cpv): 66516300 Застраховка "Гражданска отговорност" на кораби, 66514150 Услуги по застраховане на кораби
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: I dalis - Laivų korpuso draudimo pirkimas
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Draudėjas gali sustabdyti Sutarties ar jos dalies vykdymą tokiam laikui ir tokiu būdu, kaip jis mano esant tai reikalinga. Jei vieno stabdymo laikotarpis trunka ilgiau kaip 60 (šešiasdešimt) dienų, Draudikas turi teisę per 30 (trisdešimt) dienų, pasibaigus maksimaliam vieno stabdymo laikotarpiui, reikalauti atnaujinti Sutarties vykdymą, o Draudėjui neatnaujinus Sutarties vykdymo per 10 (dešimt) dienų, Draudikas įgyja teisę Šalių susitarimu nutraukti Sutartį.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: II dalis - Laivų valdytojo (savininko) civilinės atsakomybės (CA) draudimo pirkimas
Вътрешен идентификатор: 2
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen, 66514150 Schiffsversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516300 Ασφάλεια αστικής ευθύνης πλοίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66516300 Ασφάλεια αστικής ευθύνης πλοίων, 66514150 Υπηρεσίες ασφάλισης πλοίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516300 Vessel liability insurance services
Additional classification (cpv): 66516300 Vessel liability insurance services, 66514150 Vessel insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66516300 Servicios de seguros de responsabilidad civil de embarcaciones
Clasificación adicional (cpv): 66516300 Servicios de seguros de responsabilidad civil de embarcaciones, 66514150 Servicios de seguros de embarcaciones
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66516300 Laeva liiklusvastutuskindlustusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 66516300 Laeva liiklusvastutuskindlustusteenused, 66514150 Laevakindlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66516300 Alusten vastuuvakuutukset
Lisäluokitus (cpv): 66516300 Alusten vastuuvakuutukset, 66514150 Vesialusten vakuutukset
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66516300 Services d'assurance responsabilité civile bateaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 66516300 Services d'assurance responsabilité civile bateaux, 66514150 Services d'assurance de bateaux
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66516300 Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu plovila
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516300 Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu plovila, 66514150 Usluge osiguranja plovila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66516300 Servizi di assicurazione responsabilità civile imbarcazioni
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66516300 Servizi di assicurazione responsabilità civile imbarcazioni, 66514150 Servizi di assicurazione di imbarcazioni
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66516300 Laivų civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 66516300 Laivų civilinės atsakomybės draudimo paslaugos, 66514150 Laivų draudimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66516300 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-vapuri
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66516300 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-vapuri, 66514150 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' vapuri
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516300 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor schepen
Aanvullende classificatie (cpv): 66516300 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor schepen, 66514150 Verzekeringen voor schepen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
427816-2026 - Concurso
Lituânia – Serviços de seguros de responsabilidade civil para embarcações – (NUTRAUKTAS) Laivų korpuso ir laivų savininko (valdytojo) CA draudimai
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 66516300 Serviços de seguros de responsabilidade civil para embarcações
Classificação adicional (cpv): 66516300 Serviços de seguros de responsabilidade civil para embarcações, 66514150 Serviços de seguros de embarcações
LoteLOT-0001
Identificador interno1
Opções
LoteLOT-0002
Identificador interno2
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66516300 Servicii de asigurare de răspundere civilă pentru nave
Clasificare suplimentară (cpv): 66516300 Servicii de asigurare de răspundere civilă pentru nave, 66514150 Servicii de asigurare a navelor
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66516300 Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou plavidla
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66516300 Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou plavidla, 66514150 Poistenie plavidiel
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66516300 Storitve odgovornostnega zavarovanja plovil
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516300 Storitve odgovornostnega zavarovanja plovil, 66514150 Storitve zavarovanja plovil
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2