2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa żywności
Описание: Dostawa zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularza asortymentowo-cenowego
Вътрешен идентификатор: DZP/PN/48/1/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Основни характеристики на процедурата: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ. 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ. 3) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków – JEDZ - załącznik nr 3 do SWZ. 4) Oświadczenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 poz. 507) oraz nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie artykułu 5k Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1) – załącznik nr 5 do SWZ. 5) Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP – załącznik nr 6 do SWZ. 6) Oświadczenie Wykonawcy, że wszystkie oferowane produkty posiadają Handlowy Dokument Identyfikacyjny – załącznik nr 8 do SWZ 7) Certyfikat Jakości żywności QAFP lub równoważne – dotyczy kryterium B – Jakość 8) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15130000 Месни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Drób
Описание: Dostawa zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularza asortymentowo - cenowego
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa żywności
Interní identifikátor: DZP/PN/48/1/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15130000 Masné produkty
5. Část
Část: LOT-0002
Název: Drób
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa żywności
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/PN/48/1/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15130000 Προϊόντα κρέατος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Drób
427936-2026 - Competition
Poland – Meat products – Dostawa żywności
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa żywności
Internal identifierDZP/PN/48/1/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15130000 Meat products
5. Lot
LotLOT-0002
TitleDrób
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Dostawa żywności
Sisemine tunnus: DZP/PN/48/1/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15130000 Lihatooted
5. Osa
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Drób
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dostawa żywności
Aitheantóir inmheánach: DZP/PN/48/1/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15130000 Meat products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Drób
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dostawa żywności
Interna identifikacijska oznaka: DZP/PN/48/1/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15130000 Mesni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Naslov: Drób
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dostawa żywności
Belső azonosító: DZP/PN/48/1/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15130000 Hústermékek
5. Rész
Rész: LOT-0002
Cím: Drób
427936-2026 - Gara
Polonia – Prodotti a base di carne – Dostawa żywności
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloDostawa żywności
Identificativo internoDZP/PN/48/1/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 15130000 Prodotti a base di carne
5. Lotto
LottoLOT-0002
TitoloDrób
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Dostawa żywności
Vidaus identifikatorius: DZP/PN/48/1/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15130000 Mėsos gaminiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Drób
Nosaukums: Dostawa żywności
Iekšējais identifikators: DZP/PN/48/1/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15130000 Gaļas produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Drób
427936-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Prodotti tal-laħam – Dostawa żywności
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa żywności
Identifikatur internDZP/PN/48/1/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15130000 Prodotti tal-laħam
5. Lott
LottLOT-0002
TitluDrób
427936-2026 - Mededinging
Polen – Vleesproducten – Dostawa żywności
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelDostawa żywności
Interne identificatiecodeDZP/PN/48/1/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15130000 Vleesproducten
5. Perceel
PerceelLOT-0002
TitelDrób
427936-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty mięsne – Dostawa żywności
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułDostawa żywności
Wewnętrzny identyfikatorDZP/PN/48/1/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15130000 Produkty mięsne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0002
TytułDrób
2. Procedimento
Procedimento
Título: Dostawa żywności
Identificador interno: DZP/PN/48/1/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15130000 Produtos à base de carne
5. Lote
Lote: LOT-0002
Título: Drób
2. Postup
Postup
Názov: Dostawa żywności
Interný identifikátor: DZP/PN/48/1/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15130000 Mäsové výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0002
Názov: Drób
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP/PN/48/1/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15130000 Mesni proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0002