428000-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги, свързани с бази данни – ZAKUP SYSTEMU BIBLIOTECZNEGO DLA CENTRALI ORAZ ODDZIAŁÓW TERENOWYCH GŁÓWNEJ BIBLIOTEKI LEKARSKIEJ
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZAKUP SYSTEMU BIBLIOTECZNEGO DLA CENTRALI ORAZ ODDZIAŁÓW TERENOWYCH GŁÓWNEJ BIBLIOTEKI LEKARSKIEJ
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i wdrożenie gotowego zintegrowanego systemu bibliotecznego typu open source* wraz z migracją danych dla Centrali Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie oraz 17 Oddziałów Terenowych GBL, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ. * Przez oprogramowanie open source tj. otwarte oprogramowanie należy rozumieć typ oprogramowania komputerowego, którego kod źródłowy udostępniany jest na mocy licencji umożliwiającej użytkownikom analizowanie, modyfikowanie oraz rozpowszechnianie programu zgodnie z zasadami licencji wolnego oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Вътрешен идентификаторZZP.ZP.411.70.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72320000 Услуги, свързани с бази данни
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеZakup systemu bibliotecznego dla Centrali oraz Oddziałów Terenowych Głównej Biblioteki Lekarskiej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i wdrożenie gotowego zintegrowanego systemu bibliotecznego typu open source* wraz z migracją danych dla Centrali Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie oraz 17 Oddziałów Terenowych GBL, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ. * Przez oprogramowanie open source tj. otwarte oprogramowanie należy rozumieć typ oprogramowania komputerowego, którego kod źródłowy udostępniany jest na mocy licencji umożliwiającej użytkownikom analizowanie, modyfikowanie oraz rozpowszechnianie programu zgodnie z zasadami licencji wolnego oprogramowania.
428000-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorZZP.ZP.411.70.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72320000 Databázové služby
5. Část
ČástLOT-0001
428000-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDZZP.ZP.411.70.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72320000 Databasevirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
428000-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZZP.ZP.411.70.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
LosLOT-0001
428000-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZZP.ZP.411.70.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72320000 Υπηρεσίες βάσεων δεδομένων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
428000-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
Internal identifierZZP.ZP.411.70.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72320000 Database services
5. Lot
LotLOT-0001
428000-2026 - Licitación
Polonia – Servicios relacionados con bases de datos – ZAKUP SYSTEMU BIBLIOTECZNEGO DLA CENTRALI ORAZ ODDZIAŁÓW TERENOWYCH GŁÓWNEJ BIBLIOTEKI LEKARSKIEJ
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZZP.ZP.411.70.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72320000 Servicios relacionados con bases de datos
5. Lote
LoteLOT-0001
428000-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZZP.ZP.411.70.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 72320000 Andmebaasiteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
428000-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZZP.ZP.411.70.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72320000 Tietokantapalvelut
428000-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZZP.ZP.411.70.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
428000-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZZP.ZP.411.70.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72320000 Usluge podatkovne baze
5. Grupa
GrupaLOT-0001
428000-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZZP.ZP.411.70.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72320000 Adatbázis-szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
428000-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZZP.ZP.411.70.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72320000 Servizi di banche dati
5. Lotto
LottoLOT-0001
428000-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZZP.ZP.411.70.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72320000 Duomenų bazės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
428000-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecodeZZP.ZP.411.70.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72320000 Databasediensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
428000-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorZZP.ZP.411.70.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72320000 Usługi bazy danych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
428000-2026 - Concurso
Polónia – Serviços relacionados com bases de dados – ZAKUP SYSTEMU BIBLIOTECZNEGO DLA CENTRALI ORAZ ODDZIAŁÓW TERENOWYCH GŁÓWNEJ BIBLIOTEKI LEKARSKIEJ
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 72320000 Serviços relacionados com bases de dados
428000-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internZZP.ZP.411.70.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72320000 Servicii de baze de date
428000-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZZP.ZP.411.70.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
5. Časť
ČasťLOT-0001
428000-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZZP.ZP.411.70.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72320000 Storitve podatkovnih baz
5. Sklop
SklopLOT-0001
428000-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZZP.ZP.411.70.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001