See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Įvairios medicinos priemonės
Описание: Įvairios medicinos priemonės
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Skysčių šildymo sistema
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Absorbentas narkozės aparatui
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Vienkartiniai apklotai pacientų šildymui
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Vienkartinės anesteziologinės veido kaukės
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Autonomiškai šildantys apklotai
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Intubaciniai vamzdeliai
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Intubacinio vamzdelio pravedėjai
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Intubaciniai pravedėjai - bužai
Вътрешен идентификатор: 8
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Įvairios medicinos priemonės
Beschreibung: Įvairios medicinos priemonės
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Skysčių šildymo sistema
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Absorbentas narkozės aparatui
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Autonomiškai šildantys apklotai
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Intubaciniai vamzdeliai
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Intubacinio vamzdelio pravedėjai
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Intubaciniai pravedėjai - bužai
Interne Kennung: 8
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Įvairios medicinos priemonės
Περιγραφή: Įvairios medicinos priemonės
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Skysčių šildymo sistema
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Absorbentas narkozės aparatui
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Autonomiškai šildantys apklotai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Intubaciniai vamzdeliai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Intubaciniai pravedėjai - bužai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Įvairios medicinos priemonės
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Skysčių šildymo sistema
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Absorbentas narkozės aparatui
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Autonomiškai šildantys apklotai
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Intubaciniai vamzdeliai
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Intubaciniai pravedėjai - bužai
Identificador interno: 8
428007-2026 - Hange
Leedu – Meditsiinilised tarbekaubad – Įvairios medicinos priemonės
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriĮvairios medicinos priemonės
KirjeldusĮvairios medicinos priemonės
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriSkysčių šildymo sistema
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
PealkiriAbsorbentas narkozės aparatui
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
PealkiriAutonomiškai šildantys apklotai
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
PealkiriIntubaciniai vamzdeliai
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
PealkiriIntubaciniai pravedėjai - bužai
Sisemine tunnus8
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: Įvairios medicinos priemonės
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Skysčių šildymo sistema
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Absorbentas narkozės aparatui
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Intubaciniai vamzdeliai
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 8
428007-2026 - Mise en concurrence
Lituanie – Consommables médicaux – Įvairios medicinos priemonės
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreĮvairios medicinos priemonės
DescriptionĮvairios medicinos priemonės
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
LotLOT-0001
TitreSkysčių šildymo sistema
Identifiant interne1
LotLOT-0002
TitreAbsorbentas narkozės aparatui
Identifiant interne2
LotLOT-0003
Identifiant interne3
LotLOT-0004
Identifiant interne4
LotLOT-0005
TitreAutonomiškai šildantys apklotai
Identifiant interne5
LotLOT-0006
TitreIntubaciniai vamzdeliai
Identifiant interne6
LotLOT-0007
TitreIntubacinio vamzdelio pravedėjai
Identifiant interne7
LotLOT-0008
TitreIntubaciniai pravedėjai - bužai
Identifiant interne8
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Įvairios medicinos priemonės
Cur síos: Įvairios medicinos priemonės
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Skysčių šildymo sistema
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Absorbentas narkozės aparatui
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Intubaciniai vamzdeliai
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
2. Postupak
Postupak
Naslov: Įvairios medicinos priemonės
Opis: Įvairios medicinos priemonės
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Skysčių šildymo sistema
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Absorbentas narkozės aparatui
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Autonomiškai šildantys apklotai
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Intubaciniai vamzdeliai
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Intubaciniai pravedėjai - bužai
Interna identifikacijska oznaka: 8
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Įvairios medicinos priemonės
Leírás: Įvairios medicinos priemonės
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Skysčių šildymo sistema
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Absorbentas narkozės aparatui
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Autonomiškai šildantys apklotai
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: Intubaciniai vamzdeliai
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: Intubacinio vamzdelio pravedėjai
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: Intubaciniai pravedėjai - bužai
Belső azonosító: 8
2. Procedūra
Procedūra
Aprašymas: Įvairios medicinos priemonės
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Skysčių šildymo sistema
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Intubaciniai vamzdeliai
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Nosaukums: Įvairios medicinos priemonės
Apraksts: Įvairios medicinos priemonės
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Skysčių šildymo sistema
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Intubaciniai vamzdeliai
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
428007-2026 - Procedura konkurencyjna
Litwa – Materiały medyczne – Įvairios medicinos priemonės
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułĮvairios medicinos priemonės
OpisĮvairios medicinos priemonės
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułSkysčių šildymo sistema
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułAbsorbentas narkozės aparatui
Wewnętrzny identyfikator2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułAutonomiškai šildantys apklotai
Wewnętrzny identyfikator5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułIntubaciniai vamzdeliai
Wewnętrzny identyfikator6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułIntubacinio vamzdelio pravedėjai
Wewnętrzny identyfikator7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułIntubaciniai pravedėjai - bužai
Wewnętrzny identyfikator8
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: Įvairios medicinos priemonės
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
428007-2026 - Procedură concurențială
Lituania – Consumabile medicale – Įvairios medicinos priemonės
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluĮvairios medicinos priemonės
DescriereĮvairios medicinos priemonės
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
TitluSkysčių šildymo sistema
Identificator intern1
TitluAbsorbentas narkozės aparatui
Identificator intern2
Identificator intern3
Identificator intern4
TitluAutonomiškai šildantys apklotai
Identificator intern5
TitluIntubaciniai vamzdeliai
Identificator intern6
TitluIntubacinio vamzdelio pravedėjai
Identificator intern7
TitluIntubaciniai pravedėjai - bužai
Identificator intern8
2. Postup
Postup
Názov: Įvairios medicinos priemonės
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Skysčių šildymo sistema
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Absorbentas narkozės aparatui
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: Autonomiškai šildantys apklotai
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: Intubaciniai vamzdeliai
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: Intubacinio vamzdelio pravedėjai
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: Intubaciniai pravedėjai - bužai
Interný identifikátor: 8
428007-2026 - Konkurrensutsättning
Litauen – Medicinska förbrukningsartiklar – Įvairios medicinos priemonės
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelĮvairios medicinos priemonės
BeskrivningĮvairios medicinos priemonės
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSkysčių šildymo sistema
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAbsorbentas narkozės aparatui
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAutonomiškai šildantys apklotai
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelIntubaciniai vamzdeliai
Intern identifierare6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelIntubacinio vamzdelio pravedėjai
Intern identifierare7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelIntubaciniai pravedėjai - bužai
Intern identifierare8