2. Процедура
Процедура
Заглавие: werktuigdragers rectificatie
Описание: Deze aanbesteding is eerder gepubliceerd onder de naam werktuigdragers. Dit is de rectificatie. Het leveren van werktuigdragers (perceel 1 Elektrische Werktuigdrager klein ten behoeve van onkruid verwijderen en Fecaliënzuiger en perceel 2 Elektrische grote werktuigdrager met laadvloer). Daarnaast dient opdrachtnemer gedurende de levensduur van de machines in onderdelen te kunnen leveren
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34000000 Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране
Допълнителна класификация (cpv): 34114000 Превозни средства със специално предназначение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Perceel 1 Elektrische werktuigdrager klein
Описание: Elektrische werktuigdrager klein ten behoeve van onkruid verwijderen en Fecaliënzuiger
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Perceel 2 Electrische werktuigdrager groot
Описание: Electrische werktuigdrager groot met laadvloer.
2. Řízení
Řízení
Název: werktuigdragers rectificatie
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34000000 Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu
Další klasifikace (cpv): 34114000 Specializovaná vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Titel: werktuigdragers rectificatie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Title: werktuigdragers rectificatie
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
Additional classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: werktuigdragers rectificatie
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34000000 Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted
Täiendav liigitus (cpv): 34114000 Erisõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: werktuigdragers rectificatie
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34000000 Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet
Lisäluokitus (cpv): 34114000 Erikoisajoneuvot
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: werktuigdragers rectificatie
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 34114000 Specialist vehicles
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Naslov: werktuigdragers rectificatie
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34000000 Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Cím: werktuigdragers rectificatie
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34000000 Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
További osztályozás (cpv): 34114000 Különleges célú járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Titolo: werktuigdragers rectificatie
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34000000 Attrezzature di trasporto e prodotti ausiliari per il trasporto
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34114000 Autovetture speciali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: werktuigdragers rectificatie
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34000000 Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34114000 Vetturi speċjalizzati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
Aanvullende classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Tytuł: werktuigdragers rectificatie
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34000000 Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Título: werktuigdragers rectificatie
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34000000 Equipamento e produtos auxiliares de transporte
Classificação adicional (cpv): 34114000 Veículos para usos especiais
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34000000 Echipament de transport şi produse auxiliare pentru transport
Clasificare suplimentară (cpv): 34114000 Vehicule cu utilizare specială
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34000000 Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114000 Specialna vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002