See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Najem avtomatske opreme za zasneževanje za 3 leta (36mesecev) smučišča Pisker
Описание: Najem avtomatske opreme za zasneževanje za 3 leta (36mesecev) smučišča Pisker
Вътрешен идентификатор: JN-74778
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 51000000 Услуги по инсталиране (с изключение на софтуер)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 494231
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-74778
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 51000000 Instalační a montážní služby (mimo programového vybavení)
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 494231
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74778
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 51000000 Installationstjenester (undtagen programmel)
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 494231
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74778
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 494231
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74778
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 51000000 Υπηρεσίες εγκατάστασης (εκτός από υπηρεσίες εγκατάστασης λογισμικού)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 494231
Internal identifier: JN-74778
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51000000 Installation services (except software)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 494231
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74778
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 51000000 Paigaldusteenused (v.a tarkvara)
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 494231
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74778
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 51000000 Services d'installation (à l'exception des logiciels)
Identifiant interne: 494231
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74778
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 51000000 Servizi di installazione (escluso software)
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 494231
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74778
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 51000000 Montavimo paslaugos (išskyrus programinės įrangos)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 494231
Iekšējais identifikators: JN-74778
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 51000000 Uzstādīšanas pakalpojumi (izņemot programmatūru)
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 494231
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-74778
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 51000000 Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer)
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 494231
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-74778
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 51000000 Serviços de instalação (excepto software)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 494231
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74778
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 51000000 Servicii de instalare (cu excepţia programelor software)
Identificator intern: 494231
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-74778
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 51000000 Storitve inštalacije (razen programske opreme)
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 494231