Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60112000 Услуги на обществения пътен транспорт
Място на изпълнение
Държава: Унгapия
На всяко място в дадена държава
Условия за възлагане на обществена поръчка
Условия за подаване:
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60112000 Offentlig vejtransport
Udførelsessted
Land: Ungarn
Hvor som helst i det pågældende land
Tilbudsvilkår
Vilkår for indgivelse:
432335-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Személyszállítás autóbuszokkal II. 2026-2027. évek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSzemélyszállítás autóbuszokkal II. 2026-2027. évek
BeschreibungVállalkozási keretszerződés / Személyszállítás autóbuszokkal II. 2026-2027. évekre, az alábbiak szerint: Személyszállítás különcélú menetrend szerint közlekedő szolgálati autóbuszjáratokkal Magyarország területén belül, minden hét minden munkanapján 1-2. részajánlati körökben. A részajánlati körök a II.2., TED 5.1 pontban, szükség szerinti számban ismételve kerülnek meghatározásra. A részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentum tartalmazza.
Interne KennungEKR001128192026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelMartfű - Szentes és vissza
BeschreibungVállalkozási keretszerződés / Személyszállítás különcélú menetrend szerint közlekedő szolgálati autóbuszjáratokkal Magyarország területén belül, minden hét minden munkanapján, az alábbiak szerint: 1. részajánlati kör: Martfű - Szentes és vissza viszonylatban Ajánlattevőnek 1 db minimum 20 maximum 30 fő utas ülőhellyel rendelkező teljesítő és 1 db minimum 20 maximum 30 fő utas ülőhellyel rendelkező tartalék autóbuszt kell megajánlania. Ajánlatkérő 19 vagy annál kevesebb és 31 vagy annál több utas ülőhellyel rendelkező autóbuszt nem fogad el. Ajánlatkérő az éves keretösszegek megállapítása során az alábbi közlekedési napokkal számol: 2026. évben 86 munkanap, (amennyiben az első teljesítés időpontja 2026. szeptember 01.) 2027. évben 254 munkanap. Az 1. részajánlati körben a szerződés éves keretösszegeinek összegszerű mértéke a nyertes Ajánlattevő által megajánlott napidíj (napi nettó forint HUF megajánlás) és az adott évre vonatkozó közlekedési napok szorzata. Ajánlatkérő a fenti módszer szerint számított éves szerződéses keretösszegek 70%-a tekintetében vállal felhasználási (lehívási) kötelezettséget. Ajánlattevő az éves keretösszegek felhasználási kötelezettséggel nem terhelt része lehívásának elmaradása esetén ebből eredő kárigényt nem támaszthat. A részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Interne KennungEKR001128192026/1
LosLOT-0002
TitelSzegvár - Hódmezővásárhely és vissza
BeschreibungVállalkozási keretszerződés / Személyszállítás különcélú menetrend szerint közlekedő szolgálati autóbuszjáratokkal Magyarország területén belül, minden hét minden munkanapján, az alábbiak szerint: 2. részajánlati kör: Szegvár - Hódmezővásárhely és vissza viszonylatban Ajánlattevőnek 1 db minimum 25 maximum 30 fő utas ülőhellyel rendelkező teljesítő és 1 db minimum 25 maximum 30 fő utas ülőhellyel rendelkező tartalék autóbuszt kell megajánlania. Ajánlatkérő 24 vagy annál kevesebb és 31 vagy annál több utas ülőhellyel rendelkező autóbuszt nem fogad el. Ajánlatkérő az éves keretösszegek megállapítása során az alábbi szállítási időbeli mennyiséggel (közlekedési napokkal) számol: 2026. évben 86 munkanap, (amennyiben az első teljesítés időpontja 2026. szeptember 01.) 2027. évben 254 munkanap. A 2. részajánlati körben a szerződés éves keretösszegeinek összegszerű mértéke a nyertes Ajánlattevő által megajánlott napidíj (napi nettó forint HUF megajánlás) és az adott évre vonatkozó közlekedési napok szorzata. Ajánlatkérő a fenti módszer szerint számított éves szerződéses keretösszegek 70%-a tekintetében vállal felhasználási (lehívási) kötelezettséget. Ajánlattevő az éves keretösszegek felhasználási kötelezettséggel nem terhelt része lehívásának elmaradása esetén ebből eredő kárigényt nem támaszthat. A részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Interne KennungEKR001128192026/2
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60112000 Υπηρεσίες δημόσιων οδικών μεταφορών
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Ουγγαρία
Οπουδήποτε στη συγκεκριμένη χώρα
Όροι δημοσίων συμβάσεων
Όροι υποβολής:
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
Place of performance
Country: Hungary
Anywhere in the given country
Terms of procurement
Terms of submission:
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60112000 Servicios de transporte por la vía pública
Lugar de ejecución
País: Hungría
En cualquier parte de un país dado
Condiciones de la contratación pública
Condiciones de presentación:
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60112000 Maantee ühistransporditeenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Ungari
Kõikjal asjaomases riigis
Hanke tingimused
Esitamise tingimused:
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse
Suorituspaikka
Maa: Unkari
Missä tahansa tietyn maan alueella
Hankinnan ehdot
Tarjouksen/hakemuksen jättämisen ehdot:
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60112000 Services de transport routier public
Lieu d’exécution
Pays: Hongrie
N’importe où dans le pays donné
Conditions du marché public
Conditions de soumission:
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza
Mjesto izvršenja
Zemlja: Mađarska
Bilo gdje u određenoj zemlji
Uvjeti nabave
Uvjeti podnošenja:
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60112000 Servizi di trasporto pubblico terrestre
Luogo di esecuzione
Paese: Ungheria
Ovunque nel paese in questione
Condizioni di appalto
Modalità di presentazione:
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60112000 Viešojo kelių transporto paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalis: Vengrija
Bet kurioje konkrečios šalies vietoje
Pirkimo sąlygos
Pateikimo sąlygos:
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60112000 Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq
Post tal-prestazzjoni
Pajjiż: L-Ungerija
Ikun fejn ikun fil-pajjiż ikkonċernat
Termini tal-akkwist
Termini tas-sottomissjoni:
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
Plaats van uitvoering
Land: Hongarije
Overal in het desbetreffende land
Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening:
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60112000 Serviços de transporte público rodoviário
Local de execução
País: Hungria
Em qualquer lugar do país em causa
Condições do concurso
Condições de apresentação:
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60112000 Servicii de transport rutier public
Locul de executare
Țara: Ungaria
Oriunde în țara respectivă
Condițiile achiziției publice
Condiții de depunere:
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
Miesto plnenia
Krajina: Maďarsko
Kdekoľvek v danej krajine
Podmienky verejného obstarávania
Podmienky predkladania:
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
Kraj izvajanja
Država: Madžarska
Kjer koli v določeni državi
Pogoji javnega naročila
Pogoji za predložitev:
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
Leveransplats
Land: Ungern
Var som helst i det aktuella landet
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning: