See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa leków i produktów leczniczych.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków i produktów leczniczych w ciągu 12 miesięcy, według opisu przedmiotu zamówienia, w asortymencie i ilościach wykazanych szczegółowo w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik nr 2 do SWZ, w podziale na 27 pakietów (Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie Pakiety lub na wybrany/e Pakiet/y).
Вътрешен идентификатор: ZP/05/SPZOZ/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1
Описание: Produkty farmaceutyczne
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 2
Вътрешен идентификатор: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 3
Вътрешен идентификатор: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 4
Вътрешен идентификатор: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 5
Вътрешен идентификатор: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 6
Вътрешен идентификатор: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 7
Вътрешен идентификатор: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 8
Вътрешен идентификатор: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet nr 9
Вътрешен идентификатор: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 10
Вътрешен идентификатор: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet nr 11
Вътрешен идентификатор: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet nr 12
Вътрешен идентификатор: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet nr 13
Вътрешен идентификатор: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet nr 14
Вътрешен идентификатор: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet nr 15
Вътрешен идентификатор: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet nr 16
Вътрешен идентификатор: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet nr 17
Вътрешен идентификатор: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet nr 18
Вътрешен идентификатор: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pakiet nr 19
Вътрешен идентификатор: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet nr 20
Вътрешен идентификатор: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Pakiet nr 21
Вътрешен идентификатор: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Pakiet nr 22
Вътрешен идентификатор: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Pakiet nr 23
Вътрешен идентификатор: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Pakiet nr 24
Вътрешен идентификатор: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Pakiet nr 25
Вътрешен идентификатор: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Pakiet nr 26
Вътрешен идентификатор: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Pakiet nr 27
Вътрешен идентификатор: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/05/SPZOZ/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beskrivelse: Produkty farmaceutyczne
Intern ID: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Intern ID: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Intern ID: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Intern ID: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Intern ID: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Intern ID: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Intern ID: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Intern ID: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Intern ID: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Intern ID: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Intern ID: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Intern ID: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Intern ID: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Intern ID: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Intern ID: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Intern ID: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Intern ID: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Intern ID: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Intern ID: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Intern ID: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Intern ID: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Intern ID: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Intern ID: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Intern ID: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Intern ID: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Intern ID: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Intern ID: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/05/SPZOZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0024
Interne Kennung: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0025
Interne Kennung: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0026
Interne Kennung: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Los: LOT-0027
Interne Kennung: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
Internal identifier: ZP/05/SPZOZ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Produkty farmaceutyczne
Internal identifier: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Internal identifier: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Internal identifier: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Internal identifier: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Internal identifier: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Internal identifier: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Internal identifier: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Internal identifier: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Internal identifier: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Internal identifier: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Internal identifier: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Internal identifier: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Internal identifier: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18
Internal identifier: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19
Internal identifier: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20
Internal identifier: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21
Internal identifier: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22
Internal identifier: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23
Internal identifier: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24
Internal identifier: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25
Internal identifier: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26
Internal identifier: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27
Internal identifier: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/05/SPZOZ/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1
Descripción: Produkty farmaceutyczne
Identificador interno: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 2
Identificador interno: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 3
Identificador interno: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet nr 4
Identificador interno: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet nr 5
Identificador interno: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet nr 6
Identificador interno: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet nr 7
Identificador interno: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet nr 8
Identificador interno: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet nr 9
Identificador interno: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet nr 10
Identificador interno: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet nr 11
Identificador interno: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet nr 12
Identificador interno: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet nr 13
Identificador interno: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0014
Título: Pakiet nr 14
Identificador interno: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0015
Título: Pakiet nr 15
Identificador interno: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0016
Título: Pakiet nr 16
Identificador interno: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0017
Título: Pakiet nr 17
Identificador interno: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0018
Título: Pakiet nr 18
Identificador interno: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0019
Título: Pakiet nr 19
Identificador interno: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0020
Título: Pakiet nr 20
Identificador interno: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0021
Título: Pakiet nr 21
Identificador interno: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0022
Título: Pakiet nr 22
Identificador interno: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0023
Título: Pakiet nr 23
Identificador interno: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0024
Título: Pakiet nr 24
Identificador interno: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0025
Título: Pakiet nr 25
Identificador interno: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0026
Título: Pakiet nr 26
Identificador interno: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Lote: LOT-0027
Título: Pakiet nr 27
Identificador interno: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/05/SPZOZ/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet nr 1
Kirjeldus: Produkty farmaceutyczne
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet nr 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet nr 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet nr 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet nr 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet nr 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet nr 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet nr 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet nr 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet nr 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet nr 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet nr 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet nr 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Pakiet nr 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Pakiet nr 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Pakiet nr 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Pakiet nr 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Pakiet nr 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Pakiet nr 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Pakiet nr 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Pakiet nr 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Pakiet nr 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Pakiet nr 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Pakiet nr 24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Pakiet nr 25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Pakiet nr 26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Pakiet nr 27
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/05/SPZOZ/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1
Kuvaus: Produkty farmaceutyczne
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 4
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 5
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 6
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 7
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 8
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 9
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 10
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 11
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 12
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 13
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 14
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 15
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 16
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 17
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 18
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 19
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 20
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 21
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 22
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 23
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 24
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 25
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 26
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 27
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/05/SPZOZ/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Titre: Pakiet nr 1
Identifiant interne: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 2
Identifiant interne: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 3
Identifiant interne: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 4
Identifiant interne: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 5
Identifiant interne: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 6
Identifiant interne: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 7
Identifiant interne: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 8
Identifiant interne: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 9
Identifiant interne: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 10
Identifiant interne: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 11
Identifiant interne: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 12
Identifiant interne: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 13
Identifiant interne: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 14
Identifiant interne: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 15
Identifiant interne: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 16
Identifiant interne: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 17
Identifiant interne: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 18
Identifiant interne: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 19
Identifiant interne: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 20
Identifiant interne: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 21
Identifiant interne: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 22
Identifiant interne: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 23
Identifiant interne: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 24
Identifiant interne: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 25
Identifiant interne: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 26
Identifiant interne: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Titre: Pakiet nr 27
Identifiant interne: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/05/SPZOZ/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet nr 1
Cur síos: Produkty farmaceutyczne
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet nr 2
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet nr 3
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet nr 4
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet nr 5
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet nr 6
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet nr 7
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet nr 8
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet nr 9
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet nr 10
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet nr 11
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet nr 12
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet nr 13
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Pakiet nr 14
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Pakiet nr 15
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Pakiet nr 16
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Pakiet nr 17
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Pakiet nr 18
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Pakiet nr 19
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Pakiet nr 20
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Pakiet nr 21
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Pakiet nr 22
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Pakiet nr 23
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Pakiet nr 24
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Pakiet nr 25
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Pakiet nr 26
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Pakiet nr 27
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/05/SPZOZ/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1
Opis: Produkty farmaceutyczne
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 2
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet nr 3
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet nr 4
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet nr 5
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet nr 6
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet nr 7
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet nr 8
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet nr 9
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet nr 10
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet nr 11
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet nr 12
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet nr 13
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet nr 14
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet nr 15
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet nr 16
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0017
Naslov: Pakiet nr 17
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0018
Naslov: Pakiet nr 18
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0019
Naslov: Pakiet nr 19
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0020
Naslov: Pakiet nr 20
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0021
Naslov: Pakiet nr 21
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0022
Naslov: Pakiet nr 22
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0023
Naslov: Pakiet nr 23
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0024
Naslov: Pakiet nr 24
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0025
Naslov: Pakiet nr 25
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0026
Naslov: Pakiet nr 26
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Grupa: LOT-0027
Naslov: Pakiet nr 27
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/05/SPZOZ/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet nr 1
Descrizione: Produkty farmaceutyczne
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet nr 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet nr 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet nr 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet nr 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet nr 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet nr 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet nr 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet nr 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet nr 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet nr 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Pakiet nr 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Pakiet nr 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Pakiet nr 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Pakiet nr 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Pakiet nr 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Pakiet nr 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Pakiet nr 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Pakiet nr 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Pakiet nr 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Pakiet nr 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Pakiet nr 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Pakiet nr 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Pakiet nr 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: Pakiet nr 25
Lotto: LOT-0026
Titolo: Pakiet nr 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: Pakiet nr 27
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/05/SPZOZ/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet nr 1
Deskrizzjoni: Produkty farmaceutyczne
Identifikatur intern: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakiet nr 2
Identifikatur intern: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0003
Titlu: Pakiet nr 3
Identifikatur intern: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0004
Titlu: Pakiet nr 4
Identifikatur intern: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0005
Titlu: Pakiet nr 5
Identifikatur intern: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0006
Titlu: Pakiet nr 6
Identifikatur intern: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0007
Titlu: Pakiet nr 7
Identifikatur intern: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0008
Titlu: Pakiet nr 8
Identifikatur intern: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0009
Titlu: Pakiet nr 9
Identifikatur intern: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0010
Titlu: Pakiet nr 10
Identifikatur intern: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0011
Titlu: Pakiet nr 11
Identifikatur intern: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0012
Titlu: Pakiet nr 12
Identifikatur intern: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0013
Titlu: Pakiet nr 13
Identifikatur intern: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0014
Titlu: Pakiet nr 14
Identifikatur intern: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0015
Titlu: Pakiet nr 15
Identifikatur intern: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0016
Titlu: Pakiet nr 16
Identifikatur intern: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0017
Titlu: Pakiet nr 17
Identifikatur intern: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0018
Titlu: Pakiet nr 18
Identifikatur intern: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0019
Titlu: Pakiet nr 19
Identifikatur intern: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0020
Titlu: Pakiet nr 20
Identifikatur intern: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0021
Titlu: Pakiet nr 21
Identifikatur intern: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0022
Titlu: Pakiet nr 22
Identifikatur intern: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0023
Titlu: Pakiet nr 23
Identifikatur intern: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0024
Titlu: Pakiet nr 24
Identifikatur intern: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0025
Titlu: Pakiet nr 25
Identifikatur intern: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0026
Titlu: Pakiet nr 26
Identifikatur intern: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Lott: LOT-0027
Titlu: Pakiet nr 27
Identifikatur intern: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
Interne identificatiecode: ZP/05/SPZOZ/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Produkty farmaceutyczne
Interne identificatiecode: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
Wewnętrzny identyfikator: ZP/05/SPZOZ/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 4
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 5
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 6
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet nr 7
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet nr 8
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet nr 9
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet nr 10
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet nr 11
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet nr 12
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet nr 13
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet nr 14
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet nr 15
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet nr 16
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet nr 17
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet nr 18
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pakiet nr 19
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Pakiet nr 20
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Pakiet nr 21
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Pakiet nr 22
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Pakiet nr 23
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Pakiet nr 24
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Pakiet nr 25
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Pakiet nr 26
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Pakiet nr 27
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Descrição: Produkty farmaceutyczne
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/05/SPZOZ/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Descriere: Produkty farmaceutyczne
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP/05/SPZOZ/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet nr 1
Interný identifikátor: Pakiet 1 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet nr 2
Interný identifikátor: Pakiet 2 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet nr 3
Interný identifikátor: Pakiet 3 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet nr 4
Interný identifikátor: Pakiet 4 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet nr 5
Interný identifikátor: Pakiet 5 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet nr 6
Interný identifikátor: Pakiet 6 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet nr 7
Interný identifikátor: Pakiet 7 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet nr 8
Interný identifikátor: Pakiet 8 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet nr 9
Interný identifikátor: Pakiet 9 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet nr 10
Interný identifikátor: Pakiet 10 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet nr 11
Interný identifikátor: Pakiet 11 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet nr 12
Interný identifikátor: Pakiet 12 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet nr 13
Interný identifikátor: Pakiet 13 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0014
Názov: Pakiet nr 14
Interný identifikátor: Pakiet 14 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0015
Názov: Pakiet nr 15
Interný identifikátor: Pakiet 15 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0016
Názov: Pakiet nr 16
Interný identifikátor: Pakiet 16 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0017
Názov: Pakiet nr 17
Interný identifikátor: Pakiet 17 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0018
Názov: Pakiet nr 18
Interný identifikátor: Pakiet 18 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0019
Názov: Pakiet nr 19
Interný identifikátor: Pakiet 19 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0020
Názov: Pakiet nr 20
Interný identifikátor: Pakiet 20 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0021
Názov: Pakiet nr 21
Interný identifikátor: Pakiet 21 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0022
Názov: Pakiet nr 22
Interný identifikátor: Pakiet 22 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0023
Názov: Pakiet nr 23
Interný identifikátor: Pakiet 23 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0024
Názov: Pakiet nr 24
Interný identifikátor: Pakiet 24 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0025
Názov: Pakiet nr 25
Interný identifikátor: Pakiet 25 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0026
Názov: Pakiet nr 26
Interný identifikátor: Pakiet 26 ZP/05/SPZOZ/2026
Časť: LOT-0027
Názov: Pakiet nr 27
Interný identifikátor: Pakiet 27 ZP/05/SPZOZ/2026
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP/05/SPZOZ/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027