2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dobava in montaža štirih zalogovnikov in pripadajočo opremo za hrambo raztopin kloridov
Описание: Dobava in montaža štirih zalogovnikov in pripadajočo opremo za hrambo raztopin kloridov
Вътрешен идентификатор: 000076/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44613110 Силози
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 504366
436372-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor000076/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44613110 Sila
5. Část
ČástLOT-0000
Interní identifikátor504366
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 000076/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44613110 Siloer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 504366
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 000076/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44613110 Σιλό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 504366
Internal identifier: 000076/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44613110 Silos
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 504366
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 000076/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44613110 Silotornid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 504366
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 000076/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44613110 Silók
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 504366
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 000076/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44613110 Sili
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 504366
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 000076/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44613110 Silosinės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 504366
Iekšējais identifikators: 000076/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44613110 Silosi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 504366
Interne identificatiecode: 000076/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613110 Silo's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 504366
Wewnętrzny identyfikator: 000076/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44613110 Silosy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 504366
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 000076/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44613110 Silos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 504366
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 000076/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613110 Silor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 504366