2. Процедура
Процедура
Заглавие: FNMH – Prokládací autokláv II
Описание: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace parního sterilizátoru (dále jen „přístroj“) pro Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol. Předmět plnění je detailně popsán v návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění je dále servisní zajištění přístroje po dobu jeho předpokládané životnosti, tedy po dobu nejméně 10 let, a to dle těchto závazných zadávacích podmínek. Smluvní vztah mezi zadavatelem a dodavatelem se bude řídit Kupní smlouvou na přístroj a Smlouvou o poskytování servisních služeb (dále také jen „servisní smlouva“), které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem po prokázání splnění všech podmínek, které zadavatel požaduje. Přístroj musí být nový, nepoužitý, dodán s veškerým příslušenstvím, bez nutností zakoupení dalších komponent.
Вътрешен идентификатор: 117/VZ/2026/PH
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33191110 Автоклави
Допълнителна класификация (cpv): 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si tímto v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele. Ke změně v osobě dodavatele dojde v okamžiku, kdy bude smlouva předčasně ukončena. Bližší podmínky jsou uvedeny v návrhu smlouvy. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku vyplývajícího ze servisní smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru servisní smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 14.2 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
2. Procedure
Procedure
Titel: FNMH – Prokládací autokláv II
Intern ID: 117/VZ/2026/PH
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33191110 Autoklaver
Supplerende klassifikation (cpv): 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: FNMH – Prokládací autokláv II
Sisemine tunnus: 117/VZ/2026/PH
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33191110 Autoklaavid
Täiendav liigitus (cpv): 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: FNMH – Prokládací autokláv II
Sisäinen tunniste: 117/VZ/2026/PH
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33191110 Autoklaavit
Lisäluokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
Optiot:
436378-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovFNMH – Prokládací autokláv II
Interna identifikacijska oznaka117/VZ/2026/PH
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33191110 Autoklave
Dodatna klasifikacija (cpv): 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
436378-2026 - Verseny
Csehország – Autoklávok – FNMH – Prokládací autokláv II
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímFNMH – Prokládací autokláv II
Belső azonosító117/VZ/2026/PH
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33191110 Autoklávok
További osztályozás (cpv): 50421000 Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
436378-2026 - Konkursas
Čekija – Autoklavai – FNMH – Prokládací autokláv II
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius117/VZ/2026/PH
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33191110 Autoklavai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
436378-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluFNMH – Prokládací autokláv II
Identifikatur intern117/VZ/2026/PH
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33191110 Awtoklavi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
436378-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloFNMH – Prokládací autokláv II
Identificador interno117/VZ/2026/PH
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33191110 Autoclaves
Classificação adicional (cpv): 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
2. Procedură
Procedură
Titlu: FNMH – Prokládací autokláv II
Identificator intern: 117/VZ/2026/PH
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33191110 Autoclave
Clasificare suplimentară (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
5. Lot
Lot: LOT-0001
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: FNMH – Prokládací autokláv II
Interný identifikátor: 117/VZ/2026/PH
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33191110 Autoklávy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti: