See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w ramach realizacji projektu pn. „Budowa odnawialnych źródeł energii w Powiecie Bielskim”
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w ramach realizacji projektu pn. „Budowa odnawialnych źródeł energii w Powiecie Bielskim”. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące etapy: Etap I - sporządzenie i uzgodnienie z Zamawiającym ostatecznej koncepcji realizacji zadania, Etap II – prace projektowe wraz z uzyskaniem wymaganych decyzji administracyjnych, Etap III – wykonanie prac budowlanych i montażowych objętych umową. Wykonawca po podpisaniu umowy zobowiązany jest do sporządzenia i uzgodnienia z Zamawiającym ostatecznej koncepcji realizacji zamówienia. Po sporządzeniu i uzgodnieniu ostatecznej koncepcji realizacji zadania, zobowiązany jest do przystąpienia do opracowania dokumentacji projektowo-wykonawczej wraz z uzyskaniem koniecznych uzgodnień i decyzji. W ramach Etapu II Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia kosztorysu uproszczonego. Zamówienie współfinansowane jest ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 w ramach projektu pn. „Budowa odnawialnych źródeł energii w Powiecie Bielskim”.
Вътрешен идентификатор: ZP.272.13.2026.HM
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1: Instalacja PV w Zarządzie Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej
Описание: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Miejsce realizacji: Zarząd Dróg Powiatowych W Bielsku Białej Tadeusza Regera 81, 43-382 Bielsko-Biała. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2: Instalacja PV w Bielskim Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej
Описание: Przedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje: Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej Olszówka 102, 43-309 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej Gabinety Psychologiczne Olszówka 102, 43-309 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej Różana 6, 43-309 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część 3: Instalacja PV w PZP SMS Szczyrk w Buczkowicach
Описание: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Miejsce realizacji: Powiatowy Zespół Placówek – Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk ul. Grunwaldzka 220, 43-374 Buczkowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część 4: Instalacja PV w Bielskim Pogotowiu ratunkowym w Bielsku-Białej wraz z ładowarkami
Описание: Przedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje: Bielskie Pogotowie Ratunkowe Emilii Plater 14, 43-300 Bielsko-Biała – budynek dekontaminacji: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. System będzie składał się z paneli, falownika hybrydowego oraz magazynu energii pełniącego funkcję zasilania awaryjnego. Zadanie obejmuje również budowę dwustanowiskowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych wyłącznie z nadwyżki elektrycznej. Bielskie Pogotowie Ratunkowe Emilii Plater 14, 43-300 Bielsko-Biała – budynek główny: Kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. System będzie składał się z paneli, falownika hybrydowego oraz magazynu energii pełniącego funkcję zasilania awaryjnego. Zadanie obejmuje również budowę dwustanowiskowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych wyłącznie z nadwyżki elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 5: Instalacja PV w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej wraz z ładowarką
Описание: Przedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej - budynek główny ul. Piastowska 40 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej oraz na wiacie fotowoltaicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do dwóch falowników oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej - budynek archiwum ul. Adama Asnyka 20 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część 6: Instalacja PV w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej wraz z telemechaniką
Описание: Przedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje: Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej – PAWILON 2 ul. Jana III Sobieskiego 83 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej – PAWILON 4 ul. Jana III Sobieskiego 83 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej – PAWILON 10 ul. Jana III Sobieskiego 83 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część 7: Instalacja PV w Liceum Ogólnokształcącym w Czechowicach-Dziedzicach
Описание: Przedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach ul. Marii Konopnickiej 9, 43-502 Czechowice-Dziedzice: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Sala Gimnastyczna SOKÓŁ ul. Zygmunta Krasińskiego 2 43-502 Czechowice-Dziedzice: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część 8: Instalacja PV w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach
Описание: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Miejsce realizacji: Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach ul. Traugutta 11 43-502 Czechowice-Dziedzice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część 9: Instalacja PV w PZP DWD Porąbka
Описание: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Miejsce realizacji: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych Wielka Puszcza 91, 43-353 Porąbka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP.272.13.2026.HM
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 09331200 Solární fotovoltaické moduly
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
Část: LOT-0005
Část: LOT-0006
Část: LOT-0007
Část: LOT-0008
Část: LOT-0009
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP.272.13.2026.HM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.272.13.2026.HM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.272.13.2026.HM
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.272.13.2026.HM
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09331200 Aurinkosähkömoduulit
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.272.13.2026.HM
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 09331200 Modules solaires photovoltaïques
436608-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba - Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP.272.13.2026.HM
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 09331200 Solarni fotonaponski moduli
5. Grupa
GrupaLOT-0001
GrupaLOT-0002
OpisPrzedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje:  Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej Olszówka 102, 43-309 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu.  Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej Gabinety Psychologiczne Olszówka 102, 43-309 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu.  Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej Różana 6, 43-309 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
GrupaLOT-0003
GrupaLOT-0004
OpisPrzedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje:  Bielskie Pogotowie Ratunkowe Emilii Plater 14, 43-300 Bielsko-Biała – budynek dekontaminacji: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. System będzie składał się z paneli, falownika hybrydowego oraz magazynu energii pełniącego funkcję zasilania awaryjnego. Zadanie obejmuje również budowę dwustanowiskowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych wyłącznie z nadwyżki elektrycznej.  Bielskie Pogotowie Ratunkowe Emilii Plater 14, 43-300 Bielsko-Biała – budynek główny: Kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. System będzie składał się z paneli, falownika hybrydowego oraz magazynu energii pełniącego funkcję zasilania awaryjnego. Zadanie obejmuje również budowę dwustanowiskowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych wyłącznie z nadwyżki elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
GrupaLOT-0005
OpisPrzedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje:  Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej - budynek główny ul. Piastowska 40 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej oraz na wiacie fotowoltaicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do dwóch falowników oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu.  Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej - budynek archiwum ul. Adama Asnyka 20 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
GrupaLOT-0006
OpisPrzedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje:  Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej – PAWILON 2 ul. Jana III Sobieskiego 83 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu.  Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej – PAWILON 4 ul. Jana III Sobieskiego 83 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu.  Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej – PAWILON 10 ul. Jana III Sobieskiego 83 43-300 Bielsko-Biała: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
GrupaLOT-0007
OpisPrzedmiot zamówienia obejmuje następujące lokalizacje:  Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach ul. Marii Konopnickiej 9, 43-502 Czechowice-Dziedzice: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu.  Sala Gimnastyczna SOKÓŁ ul. Zygmunta Krasińskiego 2 43-502 Czechowice-Dziedzice: kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej. Montaż paneli słonecznych, połączenie ich do jednego falownika oraz wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania przepływem prądu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
GrupaLOT-0008
GrupaLOT-0009
436608-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture - Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP.272.13.2026.HM
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 09331200 Moduli fotovoltaici solari
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
LottoLOT-0006
LottoLOT-0007
LottoLOT-0008
LottoLOT-0009
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP.272.13.2026.HM
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
436608-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti - Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP.272.13.2026.HM
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09331200 Moduli fotovoltajċi solari
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
LottLOT-0007
LottLOT-0008
LottLOT-0009
Interne identificatiecode: ZP.272.13.2026.HM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Obras
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.272.13.2026.HM
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 09331200 Module solare fotovoltaice
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 09331200 Slnečné fotoelektrické moduly
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.272.13.2026.HM
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.272.13.2026.HM
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 09331200 Solcellsmoduler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009