2. Процедура
Процедура
Заглавие: Poskytování služeb konektivity pro DC, lokalitu Těšnov a centrální služby eGOV 2026+
Описание: Předmětem veřejné zakázky je zajištění konektivity klíčových infrastrukturních lokalit Ministerstva zemědělství, zahrnující konektivitu hostingových center, konkrétně hostingového centra Stodůlky/JVM a hostingového centra Chodov, dále konektivitu mezi hostingovými centry a datového centra Těšnov a připojení ke službám centrálního eGovernmentu. Zakázka zahrnuje poskytování smluvních datových linek a souvisejících služeb, jejichž cílem je zajištění stabilního, bezpečného a dostatečně kapacitního datového propojení mezi jednotlivými lokalitami a navázanými systémy. Součástí plnění je rovněž zajištění provozní redundance a vysoké dostupnosti služeb v souladu se stanovenými parametry SLA, bezpečný přenos dat s důrazem na oblast kybernetické bezpečnosti, nepřetržitý monitoring a provozní podpora v režimu 24/7, jakož i garantovaná reakční a opravná doba při řešení provozních incidentů.
Вътрешен идентификатор: P26V00000515
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Допълнителна класификация (cpv): 32430000 Глобална мрежа, 32420000 Мрежово оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: P26V00000515
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Další klasifikace (cpv): 32430000 Dálkové sítě, 32420000 Síťová zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
436685-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support – Poskytování služeb konektivity pro DC, lokalitu Těšnov a centrální služby eGOV 2026+
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDP26V00000515
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Supplerende klassifikation (cpv): 32430000 WAN, 32420000 Netudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P26V00000515
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32430000 Δίκτυο ευρείας ζώνης, 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: P26V00000515
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 32430000 Laivõrk, 32420000 Võrguseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: P26V00000515
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Lisäluokitus (cpv): 32430000 Alueverkko, 32420000 Verkkolaitteisto
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: P26V00000515
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
Nomenclature complémentaire (cpv): 32430000 Réseau à grande distance, 32420000 Matériel de réseau
5. Lot
Lot: LOT-0001
436685-2026 - Nadmetanje
Češka – Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška – Poskytování služeb konektivity pro DC, lokalitu Těšnov a centrální služby eGOV 2026+
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaP26V00000515
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Dodatna klasifikacija (cpv): 32430000 Širokopodručna mreža, 32420000 Mrežna oprema
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: P26V00000515
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
További osztályozás (cpv): 32430000 Nagy kiterjedésű hálózat (WAN), 32420000 Hálózati berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: P26V00000515
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72000000 Servizi informatici: consulenza, sviluppo di software, Internet e supporto
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32430000 Rete ad estensione geografica, 32420000 Apparecchiature di rete
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: P26V00000515
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32430000 Teritorinis tinklas, 32420000 Tinklo įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: P26V00000515
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 32430000 Teritoriālais tīkls, 32420000 Tīkla iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: P26V00000515
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 32430000 Wide area netwerk, 32420000 Netwerkuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: P26V00000515
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
Classificação adicional (cpv): 32430000 Rede global (WAN), 32420000 Equipamento de rede
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: P26V00000515
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 32430000 Reţea cu extindere geografică mare, 32420000 Echipament de reţea