2. Процедура
Процедура
Заглавие: Varustuse ja tarkvara ost piirkondlike küberturvalisuse ekspertide meeskondade (CSIRT) varustamiseks
Описание: Hanke eesmärk on osta seadmeid ja tarkvara piirkondlike küberturvalisuse ekspertide meeskondade tegevuse tagamiseks Ukrainas. Hange on piirkondade alusel jagatud kuueks osaks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311381-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30230000 Компютърно оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности, 48600000 Софтуерни пакети за бази данни и операционни софтуерни пакети
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Varustus ja tarkvara CSIRT meeskonnale - Mõkolajivi oblast
Описание: Varustust ja tarkvara hangitakse vastavalt osa 1 tehnilises kirjelduses koostatud loetelule ja nõuetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311381-0001
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 30230000 Компютърно оборудване, 48600000 Софтуерни пакети за бази данни и операционни софтуерни пакети
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Varustus ja tarkvara CSIRT meeskonnale - Vinnõtsja oblast
Описание: Varustust ja tarkvara hangitakse vastavalt osa 2 tehnilises kirjelduses koostatud loetelule ja nõuetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311381-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Varustus ja tarkvara CSIRT meeskonnale - Lvivi oblast
Описание: Varustust ja tarkvara hangitakse vastavalt osa 3 tehnilises kirjelduses koostatud loetelule ja nõuetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311381-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Varustus ja tarkvara CSIRT meeskonnale - Tšernivtsi oblast
Описание: Varustust ja tarkvara hangitakse vastavalt osa 4 tehnilises kirjelduses koostatud loetelule ja nõuetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311381-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Varustus ja tarkvara CSIRT meeskonnale - Volõõnia oblast
Описание: Varustust ja tarkvara hangitakse vastavalt osa 5 tehnilises kirjelduses koostatud loetelule ja nõuetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311381-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Varustus ja tarkvara CSIRT meeskonnale - Ternopili oblast
Описание: Varustust ja tarkvara hangitakse vastavalt osa 6 tehnilises kirjelduses koostatud loetelule ja nõuetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311381-0006
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 311381-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30230000 Zařízení související s počítači
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače, 48600000 Balík databázových a operačních programů
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 311381-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 30230000 Zařízení související s počítači, 48600000 Balík databázových a operačních programů
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 311381-0002
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 311381-0003
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 311381-0004
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 311381-0005
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 311381-0006
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 311381-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 311381-0001
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 311381-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 311381-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 311381-0004
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 311381-0005
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 311381-0006
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311381-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30230000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 48600000 Πακέτα λογισμικού βάσεων δεδομένων και λειτουργικών συστημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311381-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30230000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών, 48600000 Πακέτα λογισμικού βάσεων δεδομένων και λειτουργικών συστημάτων
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311381-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311381-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311381-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311381-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311381-0006
436831-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier311381-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 48600000 Database and operating software package
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier311381-0001
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment, 48600000 Database and operating software package
LotLOT-0002
Internal identifier311381-0002
LotLOT-0003
Internal identifier311381-0003
LotLOT-0004
Internal identifier311381-0004
LotLOT-0005
Internal identifier311381-0005
LotLOT-0006
Internal identifier311381-0006
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 311381-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30230000 Arvutiga seotud seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 48600000 Andmebaasi- ja operatsioonitarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 311381-0001
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 30230000 Arvutiga seotud seadmed, 48600000 Andmebaasi- ja operatsioonitarkvarapakett
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 311381-0002
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 311381-0003
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 311381-0004
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 311381-0005
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 311381-0006
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 311381-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30230000 Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 48600000 Tietokanta- ja käyttöohjelmatuotteet
Sisäinen tunniste: 311381-0001
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 30230000 Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet, 48600000 Tietokanta- ja käyttöohjelmatuotteet
Sisäinen tunniste: 311381-0002
Sisäinen tunniste: 311381-0003
Sisäinen tunniste: 311381-0004
Sisäinen tunniste: 311381-0005
Sisäinen tunniste: 311381-0006
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 311381-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30230000 Matériel informatique
Nomenclature complémentaire (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 48600000 Logiciels de bases de données et d'exploitation
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 311381-0001
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 30230000 Matériel informatique, 48600000 Logiciels de bases de données et d'exploitation
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 311381-0002
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 311381-0003
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 311381-0004
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 311381-0005
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 311381-0006
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 311381-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30230000 Computer-related equipment
Aicmiú breise (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 48600000 Database and operating software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 311381-0001
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Aicmiú breise (cpv): 30230000 Computer-related equipment, 48600000 Database and operating software package
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 311381-0002
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 311381-0003
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 311381-0004
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 311381-0005
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 311381-0006
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 311381-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30230000 Računalna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine, 48600000 Programski paket za podatkovnu bazu i operativni programski paket
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 311381-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 30230000 Računalna oprema, 48600000 Programski paket za podatkovnu bazu i operativni programski paket
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 311381-0002
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 311381-0003
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 311381-0004
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 311381-0005
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 311381-0006
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 311381-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30230000 Számítógéppel kapcsolatos eszközök
További osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik, 48600000 Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 311381-0001
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 30230000 Számítógéppel kapcsolatos eszközök, 48600000 Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 311381-0002
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 311381-0003
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 311381-0004
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 311381-0005
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 311381-0006
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 311381-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30230000 Datoru iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi, 48600000 Datu bāzes un operētājsistēmas programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 311381-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 30230000 Datoru iekārtas, 48600000 Datu bāzes un operētājsistēmas programmatūras pakotne
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 311381-0002
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 311381-0003
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 311381-0004
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 311381-0005
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 311381-0006
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 311381-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30230000 Tagħmir relatat mal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 48600000 Pakkett ta' softwer operattiv u għad-database
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 311381-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30230000 Tagħmir relatat mal-kompjuter, 48600000 Pakkett ta' softwer operattiv u għad-database
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 311381-0002
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 311381-0003
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 311381-0004
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 311381-0005
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 311381-0006
Interne identificatiecode: 311381-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 48600000 Database- en besturingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 311381-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 48600000 Database- en besturingssoftware
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 311381-0002
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 311381-0003
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 311381-0004
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 311381-0005
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 311381-0006
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 311381-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30230000 Sprzęt związany z komputerami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 311381-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30230000 Sprzęt związany z komputerami, 48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 311381-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 311381-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 311381-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 311381-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 311381-0006
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 311381-0000
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30230000 Equipamento informático
Classificação adicional (cpv): 30200000 Equipamento e material informático, 48600000 Pacote de software para bases de dados e de software operativo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 311381-0001
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 30230000 Equipamento informático, 48600000 Pacote de software para bases de dados e de software operativo
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 311381-0002
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 311381-0003
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 311381-0004
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 311381-0005
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 311381-0006
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 311381-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 48600000 Databázový a operačný softvérový balík
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 311381-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi, 48600000 Databázový a operačný softvérový balík
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 311381-0002
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 311381-0003
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 311381-0004
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 311381-0005
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 311381-0006
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 311381-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 48600000 Programvara för databas och operativsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 311381-0001
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 48600000 Programvara för databas och operativsystem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 311381-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 311381-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 311381-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 311381-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 311381-0006