437064-2026 - Състезателна процедура
България – Медицинско оборудване – „Доставка на 3 бр. рентгенови тръби за нуждите на Комплексен онкологичен център - Пловдив ЕООД“
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Доставка на 3 бр. рентгенови тръби за нуждите на Комплексен онкологичен център - Пловдив ЕООД“
ОписаниеПоръчката включва доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Somatom Perspeсtive 16, Siemens, доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Aquilion RXL, Toshiba, доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с терапевтична уредба за дълбока рентгенова терапия XSTRAHL 200M, разделена на обособени позиции, включително подмяна на дефектиралите тръби и всички необходими действия по демонтаж, монтаж, диагностика, пуск на апаратурата, както и гаранционното обслужване на рентгеновите тръби, подробно описани в техническата спецификация на поръчката. Възложителят възлага доставката на тръбите при необходимост в срок до 3 години от подписването на договора и не носи отговорност в случай на неизпращане на възлагателно писмо (заявка) в посочения срок. Прогнозна стойност на поръчката – 260 758, 86 евро без ДДС. Прогнозната стойност за СОП № 1 - Доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Somatom Perspeсtive 16, Siemens възлиза в размер на 76 100, 00 евро без ДДС. Прогнозната стойност за СОП № 2 - Доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Aquilion RXL, Toshiba възлиза в размер на 134 241, 19 евро без ДДС. Прогнозната стойност за СОП № 3 - Доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с терапевтична уредба за дълбока рентгенова терапия XSTRAHL 200M възлиза в размер на 50 417, 67 евро без ДДС. Прогнозната стойност всяка обособена позиция от предмета на поръчката е пределна и участниците следва да съобразят това при изготвяне на ценовите си предложения. Участник, който предложи по висока цена за изпълнение на поръчката от посочената прогнозна стойност, ще бъде отстранен на основание чл. 107, т. 1 и т. 5 от ЗОП.
Вътрешен идентификатор591211
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеДоставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Somatom Perspeсtive, Siemens
ОписаниеПоръчката включва доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Somatom Perspeсtive, Siemens, включително подмяна на дефектиралата тръба и всички необходими действия по демонтаж, монтаж, диагностика, пуск на апаратурата, както и гаранционното обслужване на рентгеновата тръба, подробно описана в техническата спецификация на поръчката.
Вътрешен идентификатор591214
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеДоставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Aquilion RXL, Toshiba
ОписаниеПоръчката включва доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с компютър – томограф Aquilion RXL, Toshiba ​​​​​​​, включително подмяна на дефектиралата тръба и всички необходими действия по демонтаж, монтаж, диагностика, пуск на апаратурата, както и гаранционното обслужване на рентгеновата тръба, подробно описана в техническата спецификация на поръчката.
Вътрешен идентификатор591218
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеДоставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с терапевтична уредба за дълбока рентгенова терапия XSTRAHL 200M
ОписаниеПоръчката включва доставка след заявка на възложителя на рентегнова тръба, съвместима с терапевтична уредба за дълбока рентгенова терапия XSTRAHL 200M ​​​​​​​, включително подмяна на дефектиралата тръба и всички необходими действия по демонтаж, монтаж, диагностика, пуск на апаратурата, както и гаранционното обслужване на рентгеновата тръба, подробно описана в техническата спецификация на поръчката.
Вътрешен идентификатор591219
437064-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor591211
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor591214
ČástLOT-0002
Interní identifikátor591218
ČástLOT-0003
Interní identifikátor591219
437064-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID591211
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID591214
DelkontraktLOT-0002
Intern ID591218
DelkontraktLOT-0003
Intern ID591219
437064-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung591211
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung591214
LosLOT-0002
Interne Kennung591218
LosLOT-0003
Interne Kennung591219
437064-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό591211
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό591214
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό591218
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό591219
437064-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier591211
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier591214
LotLOT-0002
Internal identifier591218
LotLOT-0003
Internal identifier591219
437064-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno591211
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno591214
LoteLOT-0002
Identificador interno591218
LoteLOT-0003
Identificador interno591219
437064-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus591211
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus591214
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus591218
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus591219
437064-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste591211
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Sisäinen tunniste591214
Sisäinen tunniste591218
Sisäinen tunniste591219
437064-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne591211
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Identifiant interne591214
Identifiant interne591218
Identifiant interne591219
437064-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach591211
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach591214
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach591218
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach591219
437064-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka591211
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka591214
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka591218
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka591219
437064-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno591211
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno591214
LottoLOT-0002
Identificativo interno591218
LottoLOT-0003
Identificativo interno591219
437064-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius591211
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius591214
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius591218
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius591219
437064-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators591211
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators591214
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators591218
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators591219
437064-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern591211
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern591214
LottLOT-0002
Identifikatur intern591218
LottLOT-0003
Identifikatur intern591219
437064-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator591211
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator591214
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator591218
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator591219
437064-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
437064-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator591211
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator591214
SklopLOT-0002
Notranji identifikator591218
SklopLOT-0003
Notranji identifikator591219
437064-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare591211
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare591214
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare591218
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare591219