437457-2026 - Състезателна процедура
България – Чакъл, пясък, натрошен камък и други инертни материали – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
ОписаниеПоръчката предвижда доставка за период от 24 месеца, на прогнозни количества инертни материали (пясък -250 м3, чакъл- 400м3, трошен камък-различни фракции -1000м3), съгласно спецификацията на възложителя, предназначени за обезпечаване на изпълнението на строително-ремонтни работи на територията на електрическите подстанции собственост на „Електроенергиен системен оператор“ (ЕСО) ЕАД, разположени на територията на административни области Благоевград. Доставката на инертните материали се изпълнява франко съответната строителна площадка (на територията на съответната електрическа подстанция),на която се предвижда да се изпълняват строително-ремонтните работи.
Вътрешен идентификатор580214
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 14210000 Чакъл, пясък, натрошен камък и други инертни материали
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеПоръчката предвижда доставка за период от 24 месеца, на прогнозни количества инертни материали (пясък -250 м3, чакъл- 400м3, трошен камък-различни фракции -1000м3), съгласно спецификацията на възложителя, предназначени за обезпечаване на изпълнението на строително- ремонтни работина територията на електрическите подстанции собственост на „Електроенергиен системен оператор“ (ЕСО) ЕАД, разположени на територията на административни области Благоевград. Доставката на инертните материали се изпълнява франко съответната строителна площадка (на територията на съответната електрическа подстанция),на която се предвижда да се изпълняват строително-ремонтните работи.
437457-2026 - Zadávání
Bulharsko – Kamenivo, písky a štěrkopísky, drcené kamenivo a jiná plniva do betonu – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor580214
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 14210000 Kamenivo, písky a štěrkopísky, drcené kamenivo a jiná plniva do betonu
5. Část
ČástLOT-0001
437457-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Grus, sand, knuste sten og skærver/tilslagsmaterialer – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID580214
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 14210000 Grus, sand, knuste sten og skærver/tilslagsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
437457-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Αμμοχάλικο, άμμος, λιθοτρίμματα και αδρανή υλικά – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό580214
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 14210000 Αμμοχάλικο, άμμος, λιθοτρίμματα και αδρανή υλικά
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
437457-2026 - Competition
Bulgaria – Gravel, sand, crushed stone and aggregates – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier580214
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
5. Lot
LotLOT-0001
437457-2026 - Licitación
Bulgaria – Grava, arena, piedras machacadas y agregados – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno580214
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados
5. Lote
LoteLOT-0001
437457-2026 - Hange
Bulgaaria – Kruus, liiv, purustatud kivi ja killustik – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus580214
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 14210000 Kruus, liiv, purustatud kivi ja killustik
5. Osa
OsaLOT-0001
437457-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach580214
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
437457-2026 - Nadmetanje
Bugarska – Šljunak, pijesak, drobljeni kamen i agregati – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka580214
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 14210000 Šljunak, pijesak, drobljeni kamen i agregati
5. Grupa
GrupaLOT-0001
437457-2026 - Konkurss
Bulgārija – Grants, smilts, akmens šķembas un to masa – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators580214
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 14210000 Grants, smilts, akmens šķembas un to masa
5. Daļa
DaļaLOT-0001
437457-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Pietriş, nisip, piatră concasată şi agregate – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern580214
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 14210000 Pietriş, nisip, piatră concasată şi agregate
437457-2026 - Súťaž
Bulharsko – Štrk, piesok, drvený kameň a štrkopiesky (do betónu) – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor580214
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 14210000 Štrk, piesok, drvený kameň a štrkopiesky (do betónu)
5. Časť
ČasťLOT-0001
437457-2026 - Konkurrensutsättning
Bulgarien – Grus, sand, krossad sten och ballast – „Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Благоевград”
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare580214
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001