2. Процедура
Процедура
Заглавие: MSP Externe Inhuur
Описание: De gemeenten Gouda en Waddinxveen (hierna: Opdrachtgever) maken voor de inhuur van Externe medewerkers gebruik van een Managed Service Provider (MSP). De huidige Raamovereenkomst voor MSP-dienstverlening loopt van rechtswege af op 1 maart 2027. Om de continuïteit van externe inhuur te waarborgen wordt deze aanbesteding gestart. Zie aanbestedingsleidraad
Вътрешен идентификатор: GD1700967WAD563087
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79620000 Посреднически услуги по предоставяне на персонал, включително временна работна ръка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Looptijd
2. Řízení
Řízení
Název: MSP Externe Inhuur
Interní identifikátor: GD1700967WAD563087
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Looptijd
2. Procedure
Procedure
Titel: MSP Externe Inhuur
Intern ID: GD1700967WAD563087
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79620000 Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Looptijd
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: GD1700967WAD563087
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: MSP Externe Inhuur
Εσωτερικό αναγνωριστικό: GD1700967WAD563087
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79620000 Υπηρεσίες διάθεσης προσωπικού όπου περιλαμβάνεται προσωρινό προσωπικό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Looptijd
Title: MSP Externe Inhuur
Internal identifier: GD1700967WAD563087
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Looptijd
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: MSP Externe Inhuur
Identificador interno: GD1700967WAD563087
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Looptijd
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: MSP Externe Inhuur
Sisemine tunnus: GD1700967WAD563087
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79620000 Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Looptijd
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: MSP Externe Inhuur
Sisäinen tunniste: GD1700967WAD563087
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79620000 Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: Looptijd
2. Procédure
Procédure
Titre: MSP Externe Inhuur
Identifiant interne: GD1700967WAD563087
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79620000 Services de mise à disposition de personnel, y compris de personnel temporaire
Identifiant interne: 1
Description des options: Looptijd
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: MSP Externe Inhuur
Aitheantóir inmheánach: GD1700967WAD563087
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Looptijd
2. Postupak
Postupak
Naslov: MSP Externe Inhuur
Interna identifikacijska oznaka: GD1700967WAD563087
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79620000 Usluge pribavljanja osoblja uključujući osoblje za rad na određeno vrijeme
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: Looptijd
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: MSP Externe Inhuur
Vidaus identifikatorius: GD1700967WAD563087
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Looptijd
Nosaukums: MSP Externe Inhuur
Iekšējais identifikators: GD1700967WAD563087
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79620000 Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Looptijd
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: MSP Externe Inhuur
Identifikatur intern: GD1700967WAD563087
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79620000 Servizzi ta' provvista ta' persunal inkluż impjegati temporanji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Looptijd
437934-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – MSP Externe Inhuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
TitelMSP Externe Inhuur
Interne identificatiecodeGD1700967WAD563087
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
Opties
Beschrijving van de optiesLooptijd
2. Procedura
Procedura
Tytuł: MSP Externe Inhuur
Wewnętrzny identyfikator: GD1700967WAD563087
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: Looptijd
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79620000 Serviços de fornecimento de pessoal, inclusive temporário
Opções:
Descrição das opções: Looptijd
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79620000 Storitve zagotavljanja osebja vključno z začasnim osebjem
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: Looptijd
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: GD1700967WAD563087
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Looptijd