2. Процедура
Процедура
Заглавие: Externí odborné služby v oblasti IoT, cloudu a infrastruktury projektu IoT MeterNet.
Описание: Předmětem této veřejné zakázky na služby je zajištění specializovaných odborných činností, které souvisí s realizací projektu „IoT MeterNet: pokročilá měřící infrastruktura I“, financovaného z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), výzva Aplikace – výzva III – DEEP TECH. Zakázka je rozdělena na části. Předměty jednotlivých částí veřejné zakázky jsou definovány dále.
Вътрешен идентификатор: VZ IoT MeterNet I
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Zadávací řízení je vedeno jako otevřené řízení v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Dodavatelé podávají nabídky prostřednictvím elektronického nástroje NEN ve stanovené lhůtě. Zadavatel posoudí splnění podmínek účasti a provede hodnocení nabídek podle nejnižší nabídkové ceny. Podrobné podmínky zadávacího postupu jsou uvedeny v zadávací dokumentaci dostupné na profilu zadavatele.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72220000 Системни и технически консултантски услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Odborné služby pro IoT aplikace a cloud.
Описание: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je poskytování odborných služeb v oblasti IoT aplikací a cloudových řešení v rámci projektu „IoT MeterNet: pokročilá měřící infrastruktura I“. Plnění zahrnuje zejména technickou spolupráci při návrhu, konfiguraci, integraci a ověřování IoT řešení založeného na cloudové platformě pro správu a datovou obsluhu koncových zařízení. Dodavatel bude poskytovat expertní činnosti v oblasti hardwarové, komunikační a integrační vrstvy systému, včetně implementace IoT komunikace, konektivity a datových rozhraní. Součástí plnění je účast na vývoji a testování funkčních vzorků, prototypů a jejich ověření v reálném provozu, včetně zajištění technické dokumentace a součinnosti při realizaci projektu. Služby budou poskytovány formou dlouhodobé kapacitní spolupráce v průběhu realizace projektu.
Вътрешен идентификатор: Část 1
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel nepředpokládá vyhrazené změny ani prodloužení.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Odborné služby pro podporu síťové IoT platformy a IoT aplikační nadstavby projektu.
Описание: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je poskytování odborných služeb v oblasti podpory síťové IoT platformy a IoT aplikační nadstavby v rámci projektu „IoT MeterNet: pokročilá měřící infrastruktura I“. Plnění zahrnuje zejména technický support, konfiguraci a správu komunikační infrastruktury, datových toků a bezpečné výměny dat mezi jednotlivými komponentami systému. Dále zahrnuje správu aplikační vrstvy pro analýzu, historizaci a vizualizaci dat, konfiguraci uživatelského prostředí a vývoj skriptů pro automatizaci procesů. Součástí plnění je také návrh, implementace a údržba API rozhraní, zajištění bezpečné komunikace (např. MQTT, TLS), vysoké dostupnosti (HA) a disaster recovery (DR), včetně monitoringu a optimalizace výkonu systému. Služby budou poskytovány formou dlouhodobé kapacitní spolupráce v průběhu realizace projektu.
Вътрешен идентификатор: Část 3
Основна класификация (cpv): 72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Odborné služby pro správu MQTT, API a cloudové infrastruktury projektu.
Описание: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je poskytování odborných služeb v oblasti správy komunikačních protokolů MQTT, návrhu a provozu API rozhraní a zajištění cloudové infrastruktury projektu „IoT MeterNet: pokročilá měřící infrastruktura I“. Plnění zahrnuje zejména návrh, implementaci a správu MQTT brokerů, zabezpečení datové komunikace, optimalizaci přenosu dat a správu přístupů. Dále zahrnuje architektonický dohled nad API rozhraními, jejich dokumentaci ve standardu OpenAPI, automatizaci vývoje a nasazování aplikačních vrstev a integraci s externími systémy. Součástí plnění je rovněž podpora provozu cloudové infrastruktury, zajištění vysoké dostupnosti (HA), řešení disaster recovery (DR), monitoring a škálování systému. Služby budou poskytovány formou dlouhodobé kapacitní spolupráce v rámci realizace projektu.
Вътрешен идентификатор: Část 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: VZ IoT MeterNet I
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72220000 Systémové a technické poradenské služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Část 1
Možnosti:
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Část 3
Hlavní klasifikace (cpv): 72250000 Systémové a podpůrné služby
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Část 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VZ IoT MeterNet I
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72220000 Konsulentvirksomhed i forbindelse med systemer og teknik
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Část 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Část 3
Primær klassifikation (cpv): 72250000 System- og supporttjenester
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Část 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZ IoT MeterNet I
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Část 1
Optionen:
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Část 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VZ IoT MeterNet I
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72220000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για συστήματα και τεχνικά θέματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72250000 Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 2
Internal identifier: VZ IoT MeterNet I
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72220000 Systems and technical consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Část 1
Options:
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Část 3
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Část 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ IoT MeterNet I
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72220000 Servicios de consultoría en sistemas y consultoría técnica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Část 1
Opciones:
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Část 3
Clasificación principal (cpv): 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Část 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZ IoT MeterNet I
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72220000 Süsteemialased ja tehnilised nõustamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Část 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Část 3
Peamine liigitus (cpv): 72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Část 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VZ IoT MeterNet I
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72220000 Järjestelmiä ja tekniikkaa koskevat konsulttipalvelut
Sisäinen tunniste: Část 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: Část 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut
Sisäinen tunniste: Část 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VZ IoT MeterNet I
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72220000 Rendszer- és műszaki tanácsadó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Část 1
Opciók:
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Část 3
Fő osztályozás (cpv): 72250000 Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Část 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72220000 Servizi di consulenza in sistemi informatici e assistenza tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Část 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Část 3
Classificazione principale (cpv): 72250000 Servizi di manutenzione di sistemi e di assistenza
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Část 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VZ IoT MeterNet I
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72220000 Sistemų ir techninės konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Část 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Část 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Část 2
Interne identificatiecode: VZ IoT MeterNet I
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72220000 Systeem- en technisch advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Část 1
Opties:
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Část 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Část 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72220000 Serviços de consultoria técnica e em matéria de sistemas
Opções:
Classificação principal (cpv): 72250000 Serviços de sistemas e de apoio
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VZ IoT MeterNet I
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72220000 Servicii de consultanţă privind sistemele informatice şi servicii de consultanţă tehnică
Identificator intern: Část 1
Opțiuni:
Identificator intern: Část 3
Clasificarea principală (cpv): 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă
Identificator intern: Část 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VZ IoT MeterNet I
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72220000 Storitve sistemskega in tehničnega svetovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Část 1
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Část 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72250000 Sistemske in podporne storitve
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Část 2
438338-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Externí odborné služby v oblasti IoT, cloudu a infrastruktury projektu IoT MeterNet.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareVZ IoT MeterNet I
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareČást 1
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareČást 3
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareČást 2