Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39162000 Оборудване за обучение
Допълнителна класификация (cpv): 31700000 Електронни, електромеханични и електротехнически принадлежности
Място на изпълнение
Град: Szczecin
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Държава: Полша
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39162000 Vzdělávací vybavení
Další klasifikace (cpv): 31700000 Elektronická, elektromechanická a elektrotechnická zařízení
Místo plnění
Obec: Szczecin
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Země: Polsko
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Erfüllungsort
Stadt: Szczecin
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Land: Polen
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39162000 Matériel d'enseignement
Nomenclature complémentaire (cpv): 31700000 Fournitures électroniques, électromécaniques et électrotechniques
Lieu d’exécution
Ville: Szczecin
Pays: Pologne
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39162000 Educational equipment
Aicmiú breise (cpv): 31700000 Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies
An áit feidhmíochta
Baile: Szczecin
Tír: An Pholainn
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39162000 Nastavna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 31700000 Elektroničke, elektromehaničke i elektrotehničke potrepštine
Mjesto izvršenja
Grad: Szczecin
Zemlja: Poljska
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39162000 Attrezzatura scolastica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31700000 Materiale elettronico, elettromeccanico ed elettrotecnico
Luogo di esecuzione
Località: Szczecin
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Paese: Polonia
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39162000 Mokymo įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31700000 Elektroniniai, elektromechaniniai ir elektrotechniniai reikmenys
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Szczecin
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Šalis: Lenkija
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162000 Izglītības iestāžu aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 31700000 Elektroniskie, elektromehāniskie un elektrotehniskie materiāli
Izpildes vieta
Pilsēta: Szczecin
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Valsts: Polija
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Doposażenie pracowni specjalistycznych Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie i Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni specjalistycznych Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie i Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie
Wewnętrzny identyfikator: BZP/7/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39162000 Pomoce naukowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31700000 Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Doposażenie pracowni diagnostyki w Zespole Szkół Samochodowych w Szczecinie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni diagnostyki w Zespole Szkół Samochodowych w Szczecinie.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Doposażenie pracowni elektroniki i technik regulacji Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie w płytę doświadczalną.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni elektroniki i technik regulacji Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie w płytę doświadczalną.
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162000 Equipamento pedagógico
Classificação adicional (cpv): 31700000 Material electrónico, electromecânico e electrotécnico
Local de execução
Cidade: Szczecin
País: Polónia
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39162000 Material de instruire
Clasificare suplimentară (cpv): 31700000 Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice
Locul de executare
Localitate: Szczecin
Țara: Polonia
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162000 Vzdelávacie vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31700000 Elektronické, elektromechanické a elektrotechnické potreby
Miesto plnenia
Mesto: Szczecin
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Krajina: Poľsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39162000 Oprema za izobraževalne namene
Dodatna klasifikacija (cpv): 31700000 Elektronske, elektromehanske in elektrotehniške potrebščine
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162000 Skolutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor
Leveransplats
Ort: Szczecin