449226-2026 - Състезателна процедура
Словакия – Инженерни услуги в строителството – Vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v regióne západného Slovenska
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеVypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v regióne západného Slovenska
ОписаниеPredmetom zákazky je vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v regióne západného Slovenska a ich udržiavanie v aktuálnom stave do schválenia v zmysle zákona Slovenskej národnej rady č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách v znení neskorších predpisov. Zákazka je rozdelená na 7 častí: Časť č. 1: Katastrálne územia Bratislavský kraj a Trnavský kraj, Časť č. 2: Katastrálne územia Trnavský kraj, Časť č. 3: Katastrálne územia Trenčiansky kraj 1, Časť č. 4: Katastrálne územia Trenčiansky kraj 2, Časť č. 5: Katastrálne územia Nitriansky kraj 1, Časť č. 6: Katastrálne územia Nitriansky kraj 2, Časť č. 7: Katastrálne územia Nitriansky kraj 3. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71300000 Инженерни услуги в строителството
Допълнителна класификация (cpv): 71222200 Услуги по картографиране на селските райони, 70332100 Посреднически услуги по управление на земя
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеČasť č. 1: Katastrálne územia Bratislavský kraj a Trnavský kraj
ОписаниеPredmetom zákazky je vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v katastrálnom území Bratislavského kraja a Trnavského kraja a ich udržiavanie v aktuálnom stave do schválenia v zmysle zákona Slovenskej národnej rady č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách v znení neskorších predpisov. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1-1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеČasť č. 2: Katastrálne územia Trnavský kraj
ОписаниеPredmetom zákazky je vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v katastrálnom území Trnavského kraja a ich udržiavanie v aktuálnom stave do schválenia v zmysle zákona Slovenskej národnej rady č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách v znení neskorších predpisov. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1-2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеČasť č. 3: Katastrálne územia Trenčiansky kraj 1
ОписаниеPredmetom zákazky je vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v katastrálnom území Trenčianskeho kraja a ich udržiavanie v aktuálnom stave do schválenia v zmysle zákona Slovenskej národnej rady č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách v znení neskorších predpisov. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1-3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеČasť č. 4: Katastrálne územia Trenčiansky kraj 2
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1-4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеČasť č. 5: Katastrálne územia Nitriansky kraj 1
ОписаниеPredmetom zákazky je vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v katastrálnom území Nitrianskeho kraja a ich udržiavanie v aktuálnom stave do schválenia v zmysle zákona Slovenskej národnej rady č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách v znení neskorších predpisov. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1-5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеČasť č. 6: Katastrálne územia Nitriansky kraj 2
ОписаниеPredmetom zákazky je vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v katastrálnom území Nitrianskeho kraja a ich udržiavanie v aktuálnom stave do schválenia v zmysle zákona Slovenskej národnej rady č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách v znení neskorších predpisov. spoločenstvách v znení neskorších predpisov.
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1-6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеČasť č. 7: Katastrálne územia Nitriansky kraj 3
Вътрешен идентификаторA/400/2026/1-7
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71300000 Technicko-inženýrské služby
Další klasifikace (cpv): 71222200 Kartografické služby ve venkovských oblastech, 70332100 Správa pozemků
Místo plnění
Země: Slovensko
Kdekoli v dané zemi
Další informace: Miestom plnenia sú katastrálne územia regiónu západného Slovenska bližšie uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71300000 Ingeniørvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71222200 Kortlægning af landområder, 70332100 Forvaltning af jord
Udførelsessted
Land: Slovakiet
Hvor som helst i det pågældende land
449226-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: A/400/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71222200 Kartierung ländlicher Gebiete, 70332100 Verwaltung von Grundstücken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: A/400/2026/1-1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: A/400/2026/1-2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: A/400/2026/1-3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: A/400/2026/1-4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: A/400/2026/1-5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: A/400/2026/1-6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: A/400/2026/1-7
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71222200 Υπηρεσίες χαρτογράφησης αγροτικών περιοχών, 70332100 Υπηρεσίες διαχείρισης έγγειας ιδιοκτησίας
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Σλοβακία
Οπουδήποτε στη συγκεκριμένη χώρα
449226-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierA/400/2026/1
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71222200 Rural areas mapping services, 70332100 Land management services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierA/400/2026/1-1
LotLOT-0002
Internal identifierA/400/2026/1-2
LotLOT-0003
Internal identifierA/400/2026/1-3
LotLOT-0004
Internal identifierA/400/2026/1-4
LotLOT-0005
Internal identifierA/400/2026/1-5
LotLOT-0006
Internal identifierA/400/2026/1-6
LotLOT-0007
Internal identifierA/400/2026/1-7
449226-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusA/400/2026/1
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71300000 Insener-tehnilised teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71222200 Maapiirkondade kaardistamise teenused, 70332100 Maa haldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusA/400/2026/1-1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusA/400/2026/1-2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusA/400/2026/1-3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusA/400/2026/1-4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusA/400/2026/1-5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnusA/400/2026/1-6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnusA/400/2026/1-7
449226-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71300000 Insinööripalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71222200 Maaseutualueiden kartoituspalvelut, 70332100 Maaomaisuuden hoitopalvelut
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1-1
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1-2
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1-3
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1-4
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1-5
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1-6
Sisäinen tunnisteA/400/2026/1-7
449226-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1-1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1-2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1-3
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1-4
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1-5
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1-6
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánachA/400/2026/1-7
449226-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóA/400/2026/1
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71300000 Mérnöki szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71222200 Vidéki területek feltérképezésével kapcsolatos szolgáltatások, 70332100 Földkezelési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóA/400/2026/1-1
RészLOT-0002
Belső azonosítóA/400/2026/1-2
RészLOT-0003
Belső azonosítóA/400/2026/1-3
RészLOT-0004
Belső azonosítóA/400/2026/1-4
RészLOT-0005
Belső azonosítóA/400/2026/1-5
RészLOT-0006
Belső azonosítóA/400/2026/1-6
RészLOT-0007
Belső azonosítóA/400/2026/1-7
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71300000 Servizi di ingegneria
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71222200 Servizi di cartografia di aree rurali, 70332100 Servizi di amministrazione di terreni
Luogo di esecuzione
Paese: Slovacchia
Ovunque nel paese in questione
449226-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71300000 Inžinerijos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71222200 Kaimo kartografavimo paslaugos, 70332100 Žemės valdymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1-1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1-2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1-3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1-4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1-5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1-6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatoriusA/400/2026/1-7
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71222200 Lauku teritoriju kartēšanas pakalpojumi, 70332100 Zemes pārvaldīšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts: Slovākija
Jebkur attiecīgajā valstī
449226-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeA/400/2026/1
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71222200 Karteringsdiensten voor plattelandsgebieden, 70332100 Beheer van grond
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeA/400/2026/1-1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeA/400/2026/1-2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeA/400/2026/1-3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeA/400/2026/1-4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeA/400/2026/1-5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodeA/400/2026/1-6
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecodeA/400/2026/1-7
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71300000 Usługi inżynieryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71222200 Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich, 70332100 Usługi zarządzania gruntami
Miejsce realizacji
Kraj: Słowacja
W dowolnym miejscu w danym państwie
449226-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoA/400/2026/1
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71300000 Serviços de engenharia
Classificação adicional (cpv): 71222200 Serviços de cartografia de zonas rurais, 70332100 Serviços de gestão de terrenos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoA/400/2026/1-1
LoteLOT-0002
Identificador internoA/400/2026/1-2
LoteLOT-0003
Identificador internoA/400/2026/1-3
LoteLOT-0004
Identificador internoA/400/2026/1-4
LoteLOT-0005
Identificador internoA/400/2026/1-5
LoteLOT-0006
Identificador internoA/400/2026/1-6
LoteLOT-0007
Identificador internoA/400/2026/1-7
449226-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internA/400/2026/1
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71300000 Servicii de inginerie
Clasificare suplimentară (cpv): 71222200 Servicii de cartografiere a zonelor rurale, 70332100 Servicii de gestionare a terenurilor
Identificator internA/400/2026/1-1
Identificator internA/400/2026/1-2
Identificator internA/400/2026/1-3
Identificator internA/400/2026/1-4
Identificator internA/400/2026/1-5
Identificator internA/400/2026/1-6
Identificator internA/400/2026/1-7
449226-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorA/400/2026/1
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71300000 Inžinierske služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71222200 Služby na mapovanie vidieckych oblastí, 70332100 Služby spojené so správou pozemkov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorA/400/2026/1-1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorA/400/2026/1-2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorA/400/2026/1-3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorA/400/2026/1-4
ČasťLOT-0005
Interný identifikátorA/400/2026/1-5
ČasťLOT-0006
Interný identifikátorA/400/2026/1-6
ČasťLOT-0007
Interný identifikátorA/400/2026/1-7
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71222200 Kartläggning av landsbygdsområden, 70332100 Fysisk planering
Leveransplats
Land: Slovakien
Var som helst i det aktuella landet