449233-2026 - Състезателна процедура
Полша – Електрическа енергия – Dostawy energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawy energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o.
ОписаниеI CZĘŚĆ: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej w szacunkowej ilości 16 297,6 MWh dla 54 punktów poboru w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. oraz 8 punktów poboru w okresie od 01.08.2027 r. do 30.09.2027 r. Szczegółowy opis zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU - zał. nr 2 do SWZ). II CZĘŚĆ: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej w szacunkowej ilości 8 395,0 MWh dla 8 punktów poboru w okresie od 01.10.2026 r. do 31.07.2027 r. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ oraz w PPU - zał. nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор5/ZP/DZ/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podst. art. 376 ust. 1 pkt 1 oraz art. 378 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej Pzp. 2. Na podstawie art. 139 ust. 1 Pzp, zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Na podstawie art. 139 ust. 2 Pzp wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp (JEDZ). 4. Zamawiający wezwie do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp (JEDZ) wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z rozdz. VII pkt 3 ppkt 1 SWZ. 5. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Warunki w tym zakresie zostały opisane w rozdz. III SWZ. 6. Zamawiający nie przewiduje: 1) zawarcia umowy ramowej; 2) złożenia ofert w postaci katalogu elektronicznego lub dołączenia katalogu elektronicznego; 3) udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp; 4) wyboru oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej; 5) przeprowadzania wizji lokalnej i złożenia oferty po jej odbyciu; 6) zwoływania zebrania wykonawców; 7) zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. 7. Zamawiający: 1) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców o których mowa w art. 94 Pzp; 2) nie określa wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 1 i 2 pkt 2 Pzp; 3) nie dokonuje zastrzeżenia obowiązku osobistego wykonania dostawy (kluczowych zadań) przez wykonawcę na podstawie art. 60 pkt 2 Pzp i art. 121 pkt 2 Pzp. 8. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pomocą Platformy Zakupowej eZamawiający (dalej Platforma), dostępnej pod adresem:http://tramwajeszczecin.ezamawiajacy.pl (na stronie tej udostępniane będą też zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia). 9. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej. Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zawarte są w rozdz. II SWZ.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 09310000 Електрическа енергия
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеDostawy energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o. - CZĘŚĆ I
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej w szacunkowej ilości 16 297,6 MWh dla 54 punktów poboru w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. oraz 8 punktów poboru w okresie od 01.08.2027 r. do 30.09.2027 r. Szczegółowy opis zawarty jest w rozdz. XVIII SWZ oraz w PPU - zał. nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Pzp.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеDostawy energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o. - CZĘŚĆ II
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tramwajów Szczecińskich Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej w szacunkowej ilości 8 395,0 MWh dla 8 punktów poboru w okresie od 01.10.2026 r. do 31.07.2027 r. Szczegółowy opis zawarty jest w w rozdz. XVIII SWZ oraz w PPU - zał. nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung5/ZP/DZ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Optionen
LosLOT-0002
Interne Kennung5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό5/ZP/DZ/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno5/ZP/DZ/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Opciones
LoteLOT-0002
Identificador interno5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus5/ZP/DZ/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 09310000 Elekter
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach5/ZP/DZ/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka5/ZP/DZ/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Opcije
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators5/ZP/DZ/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode5/ZP/DZ/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ I
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode5/ZP/DZ/2026 - CZĘŚĆ II
449233-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 09310000 Electricidade
Opções