2. Процедура
Процедура
Заглавие: Fuel Preparation Civil
Описание: Předmětem veřejné zakázky je vybudování stavební části objektů přípravy paliva pro nový kotel na biomasu B14. Jedná se o novostavby stavebních objektů, které slouží pro umístění technologie přípravy paliva. Technologická část není předmětem této veřejné zakázky. Stavební objekty zahrnují bunkry pro příjem paliva z vlaků a kamionů, objekt pro úpravu paliva, silo pilin, venkovní sklad a krytý sklad. Součástí stavby jsou základy pro dopravníky paliva do denních sil kotle B14, inženýrské sítě a další pomocné objekty.
Вътрешен идентификатор: 5
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45112000 Изкопни и земни работи, 45262426 Работи, свързани с производство на пилоти, 45223500 Стоманобетонни конструкции, 45213250 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на промишлени сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy o dílo dle skutečně provedených prací v režimu měřeného kontraktu.
449242-2026 - Zadávání
Česko – Stavební práce – Fuel Preparation Civil
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
NázevFuel Preparation Civil
Interní identifikátor5
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45112000 Výkopové a zemní práce, 45262426 Instalace a montáž pilot, 45223500 Železobetonové konstrukce, 45213250 Stavební práce na průmyslových budovách
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
2. Procedure
Procedure
Titel: Fuel Preparation Civil
Intern ID: 5
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45112000 Udgravning og fjernelse af jord, 45262426 Fremstilling af pæle, 45223500 Bygværker af armeret beton, 45213250 Arbejder i forbindelse med industribygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
449242-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Κατασκευαστικές εργασίες – Fuel Preparation Civil
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςFuel Preparation Civil
Εσωτερικό αναγνωριστικό5
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45112000 Εργασίες εκσκαφών και μετακίνησης γαιών, 45262426 Εργασίες κατασκευής πασσάλων, 45223500 Κατασκευές από οπλισμένο σκυρόδεμα, 45213250 Κατασκευαστικές εργασίες βιομηχανικών κτιρίων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Title: Fuel Preparation Civil
Internal identifier: 5
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 45262426 Pile-fabrication work, 45223500 Reinforced-concrete structures, 45213250 Construction work for industrial buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Fuel Preparation Civil
Sisemine tunnus: 5
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45112000 Kaeve- ja pinnase eemaldamistööd, 45262426 Vaiade valmistamine, 45223500 Raudbetoonkonstruktsioonid, 45213250 Tööstushoonete ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Fuel Preparation Civil
Sisäinen tunniste: 5
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45112000 Kaivu- ja maansiirtotyöt, 45262426 Paalujen valmistustyöt, 45223500 Teräsbetonirakenteet, 45213250 Teollisuusrakennusten rakennustyöt
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Titre: Fuel Preparation Civil
Identifiant interne: 5
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45112000 Travaux de fouille et de terrassement, 45262426 Travaux de fabrication de piles, 45223500 Structures en béton armé, 45213250 Travaux de construction de bâtiments industriels
449242-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Construction work – Fuel Preparation Civil
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealFuel Preparation Civil
Aitheantóir inmheánach5
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
Aicmiú breise (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 45262426 Pile-fabrication work, 45223500 Reinforced-concrete structures, 45213250 Construction work for industrial buildings
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Fuel Preparation Civil
Belső azonosító: 5
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45112000 Földkitermelési és talajmozgatási munka, 45262426 Cölöpkészítés, 45223500 Vasbeton szerkezet, 45213250 Ipari épületek kivitelezése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
449242-2026 - Konkursas
Čekija – Statybos darbai – Fuel Preparation Civil
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasFuel Preparation Civil
Vidaus identifikatorius5
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45112000 Kasimo ir žemės perstūmos darbai, 45262426 Polių gamyba, 45223500 Gelžbetonio konstrukcijos, 45213250 Pramoninių pastatų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Nosaukums: Fuel Preparation Civil
Iekšējais identifikators: 5
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45112000 Rakšanas un zemes pārvietošanas darbi, 45262426 Pāļu izgatavošana, 45223500 Dzelzsbetona konstrukcijas, 45213250 Ražošanas ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Interne identificatiecode: 5
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45262426 Fabricage van palen, 45223500 Gewapendbetonstructuren, 45213250 Bouwen van industriegebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Fuel Preparation Civil
Wewnętrzny identyfikator: 5
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby, 45262426 Roboty przy wbijaniu pali, 45223500 Konstrukcje z betonu zbrojonego, 45213250 Roboty budowlane w zakresie przemysłowych obiektów budowlanych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Titlu: Fuel Preparation Civil
Identificator intern: 5
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45112000 Lucrări de excavare şi de terasament, 45262426 Lucrări de fabricare de piloţi, 45223500 Structuri din beton armat, 45213250 Lucrări de construcţii de clădiri industriale
Opțiuni:
449242-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
NázovFuel Preparation Civil
Interný identifikátor5
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45112000 Výkopové zemné práce a presun zemín, 45262426 Výroba pilót, 45223500 Konštrukcie zo železobetónu, 45213250 Stavebné práce na stavbe priemyselných budov
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Naslov: Fuel Preparation Civil
Notranji identifikator: 5
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45112000 Izkopna in zemeljska dela, 45262426 Izdelava pilotov, 45223500 Konstrukcije iz armiranega betona, 45213250 Gradbena dela na industrijskih stavbah
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning, 45262426 Påltillverkning, 45223500 Konstruktioner av armerad betong, 45213250 Anläggningsarbeten för industribyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: