2. Процедура
Процедура
Заглавие: LERCO - Automatická počítačka buněk
Описание: Předmětem plnění VZ je dodávka automatické počítačky buněk vč. příslušenství .
Вътрешен идентификатор: OŘN-52/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: OŘN-52/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
Část: LOT-0001
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Moravskoslezský kraj (CZ080)
Land: Tjekkiet
Yderligere oplysninger: LERCO – S1 Solidní tumory, Fakultní nemocnice Ostrava v budově LERCO na adrese Syllabova 19, 703 00 Ostrava (v areálu Lékařské fakulty Ostravské univerzity)
Værdi
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OŘN-52/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OŘN-52/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OŘN-52/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: OŘN-52/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OŘN-52/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Mjesto izvršenja
Zemlja: Češka
Očekivano trajanje
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: OŘN-52/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
449293-2026 - Konkursas
Čekija – Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) – LERCO - Automatická počítačka buněk
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusOŘN-52/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
449293-2026 - Konkurss
Čehija – Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) – LERCO - Automatická počítačka buněk
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsOŘN-52/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
DaļaLOT-0001
449293-2026 - Mededinging
Tsjechië – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – LERCO - Automatická počítačka buněk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeOŘN-52/26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
PerceelLOT-0001
449293-2026 - Súťaž
Česko – Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel) – LERCO - Automatická počítačka buněk
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorOŘN-52/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
ČasťLOT-0001
449293-2026 - Javni razpis
Češka – Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) – LERCO - Automatická počítačka buněk
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorOŘN-52/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OŘN-52/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001