See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ureditev kanalizacije na aglomeraciji Hrpelje-Kozina
Описание: Predmet javnega naročila je ureditev kanalizacije na aglomeraciji Hrpelje-Kozina. Naročilo se oddaja v petih (5) sklopih: - SKLOP 1: Komunalna infrastruktura Kozina sever II. faza I. etapa in komunalna infrastruktura Kozina sever za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina - SKLOP 2: Črpališče Hrpelje in fekalni kanal F1 za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina - SKLOP 3: Čistilna naprava Kozina za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina - SKLOP 4: EKK Kozina Sever II. faza za dela vezana na naročnika in investitorja ELEKTRO PRIMORSKA D. D., Erjavčeva 22, 5000 Nova Gorica - SKLOP 5: Ceste in razsvetljava Kozina Sever II. faza II. etapa za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Вътрешен идентификатор: JN-75222
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Komunalna infrastruktura Kozina sever II. faza I. etapa in komunalna infrastruktura Kozina sever
Описание: SKLOP 1: Komunalna infrastruktura Kozina sever II. faza I. etapa in komunalna infrastruktura Kozina sever podpisal naročnik OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Вътрешен идентификатор: 505400
Допълнителна класификация (cpv): 45232400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационни колектори
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Črpališče Hrpelje in fekalni kanal F1
Описание: SKLOP 2: Črpališče Hrpelje in fekalni kanal F1 za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Вътрешен идентификатор: 505401
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Čistilna naprava Kozina za dela vezana
Описание: SKLOP 3: Čistilna naprava Kozina za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Вътрешен идентификатор: 505402
Допълнителна класификация (cpv): 45252100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на пречиствателни станции за битови отпадъчни води
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: EKK Kozina Sever II.
Описание: SKLOP 4: EKK Kozina Sever II. faza za dela vezana na naročnika in investitorja ELEKTRO PRIMORSKA D. D., Erjavčeva 22, 5000 Nova Gorica
Вътрешен идентификатор: 505403
Допълнителна класификация (cpv): 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Ceste in razsvetljava Kozina Sever II. faza II. etapa
Описание: SKLOP 5: Ceste in razsvetljava Kozina Sever II. faza II. etapa za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Вътрешен идентификатор: 505404
Допълнителна класификация (cpv): 45233100 Строителни и монтажни работи на автомагистрали и пътища
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-75222
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 505400
Další klasifikace (cpv): 45232400 Stavební práce na výstavbě kanalizace
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 505401
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 505402
Další klasifikace (cpv): 45252100 Výstavba čistíren odpadních vod
Část: LOT-0004
Název: EKK Kozina Sever II.
Interní identifikátor: 505403
Další klasifikace (cpv): 45310000 Elektroinstalační práce
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 505404
Další klasifikace (cpv): 45233100 Stavební úpravy pro komunikace
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-75222
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 505400
Supplerende klassifikation (cpv): 45232400 Anlæg af kloakker
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 505401
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 505402
Supplerende klassifikation (cpv): 45252100 Bygge-anlægsarbejde: rensningsanlæg
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: EKK Kozina Sever II.
Intern ID: 505403
Supplerende klassifikation (cpv): 45310000 Udførelse af elektriske installationer
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 505404
Supplerende klassifikation (cpv): 45233100 Byggearbejde i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-75222
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505400
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45232400 Έργα κατασκευής αποχετεύσεων
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505401
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505402
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45252100 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς επεξεργασίας ακάθαρτων υδάτων
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: EKK Kozina Sever II.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505403
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505404
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233100 Κατασκευή αυτοκινητοδρόμων και οδών
Internal identifier: JN-75222
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 505400
Additional classification (cpv): 45232400 Sewer construction work
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 505401
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 505402
Additional classification (cpv): 45252100 Sewage-treatment plant construction work
Lot: LOT-0004
Title: EKK Kozina Sever II.
Internal identifier: 505403
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 505404
Additional classification (cpv): 45233100 Construction work for highways, roads
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-75222
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
Identifiant interne: 505400
Nomenclature complémentaire (cpv): 45232400 Travaux de construction d'égouts
Identifiant interne: 505401
Identifiant interne: 505402
Nomenclature complémentaire (cpv): 45252100 Travaux de construction de stations d'épuration
Titre: EKK Kozina Sever II.
Identifiant interne: 505403
Nomenclature complémentaire (cpv): 45310000 Travaux d'équipement électrique
Identifiant interne: 505404
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233100 Travaux de construction d'autoroutes, de routes
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-75222
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 505400
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 505401
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 505402
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: EKK Kozina Sever II.
Aitheantóir inmheánach: 505403
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 505404
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-75222
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 505400
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232400 Građevinski radovi na kolektorima otpadne vode
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 505401
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 505402
Dodatna klasifikacija (cpv): 45252100 Građevinski radovi na uređaju za obradu otpadnih voda
Grupa: LOT-0004
Naslov: EKK Kozina Sever II.
Interna identifikacijska oznaka: 505403
Dodatna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinstalacijski radovi
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 505404
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233100 Građevinski radovi na autocestama, cestama
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-75222
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45200000 Lavori per la costruzione completa o parziale e ingegneria civile
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 505400
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45232400 Lavori di costruzione di condotte fognarie
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 505401
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 505402
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45252100 Lavori di costruzione di impianti di depurazione delle acque di scarico
Lotto: LOT-0004
Titolo: EKK Kozina Sever II.
Identificativo interno: 505403
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45310000 Lavori di installazione di cablaggi
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 505404
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233100 Lavori di costruzione di strade e autostrade
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-75222
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 505400
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45232400 Kanalizacijos vamzdynų klojimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 505401
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 505402
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45252100 Nuotekų valymo įrenginių statybos darbai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: EKK Kozina Sever II.
Vidaus identifikatorius: 505403
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 505404
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233100 Greitkelių, kelių tiesimo darbai
Iekšējais identifikators: JN-75222
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 505400
Papildu klasifikācija (cpv): 45232400 Kanalizācijas ierīkošanas būvdarbi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 505401
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 505402
Papildu klasifikācija (cpv): 45252100 Notekūdeņu attīrīšanas iekārtas celtniecības darbi
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: EKK Kozina Sever II.
Iekšējais identifikators: 505403
Papildu klasifikācija (cpv): 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 505404
Papildu klasifikācija (cpv): 45233100 Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-75222
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 505400
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45232400 Xogħol tal-kostruzzjoni għad-drenaġġ
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 505401
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 505402
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45252100 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant għat-trattament tad-drenaġġ
Lott: LOT-0004
Titlu: EKK Kozina Sever II.
Identifikatur intern: 505403
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 505404
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233100 Kostruzzjoni għal toroq u toroq ewlenija
Wewnętrzny identyfikator: JN-75222
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 505400
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 505401
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 505402
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45252100 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: EKK Kozina Sever II.
Wewnętrzny identyfikator: 505403
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 505404
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233100 Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-75222
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45200000 Obras de construção total ou parcial e de engenharia civil
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 505400
Classificação adicional (cpv): 45232400 Obras de construção de esgotos
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 505401
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 505402
Classificação adicional (cpv): 45252100 Construção de estação de tratamento de esgotos
Lote: LOT-0004
Título: EKK Kozina Sever II.
Identificador interno: 505403
Classificação adicional (cpv): 45310000 Obras de instalação eléctrica
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 505404
Classificação adicional (cpv): 45233100 Construção de estradas e vias rápidas
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-75222
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45200000 Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 505400
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45232400 Stavebné práce na stavbe kanalizácie
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 505401
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 505402
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45252100 Stavebné práce na čističkách splaškov
Časť: LOT-0004
Názov: EKK Kozina Sever II.
Interný identifikátor: 505403
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45310000 Elektroinštalačné práce
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 505404
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233100 Stavebné práce na výstavbe diaľnic, ciest