449307-2026 - Състезателна процедура
Cлoвeния – Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеA-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
ОписаниеIzdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Вътрешен идентификатор43001-143/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
Вътрешен идентификатор505417
449307-2026 - Konkurrencevilkår
Slovenien – Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID43001-143/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
Intern ID505417
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 43001-143/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 505417
Internal identifier: 43001-143/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 505417
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 43001-143/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 505417
449307-2026 - Mise en concurrence
Slovénie – Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne43001-143/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
LotLOT-0000
Identifiant interne505417
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 43001-143/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 505417
449307-2026 - Konkurss
Slovānija – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators43001-143/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
Iekšējais identifikators505417
449307-2026 - Procedura konkurencyjna
Słowenia – Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator43001-143/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
Wewnętrzny identyfikator505417
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 43001-143/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 505417