449367-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Осветителни уреди и електрически лампи – Výměna svítidel VO a LED (Rekonstrukce VO ve městě Teplice)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеVýměna svítidel VO a LED (Rekonstrukce VO ve městě Teplice)
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je dodávka a výměna svítidel, včetně svodového kabelu, veřejného osvětlení na území statutárního města Teplice
Вътрешен идентификатор01/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
Допълнителна класификация (cpv): 31527200 Външно осветление, 34928500 Оборудване за обществено осветление, 45316100 Монтажни работи на осветители на пътища, летища и други, 45316110 Монтажни работи на оборудване за осветление на пътища, летища и други
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 01/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
Další klasifikace (cpv): 31527200 Venkovní svítidla, 34928500 Zařízení pouličního osvětlení, 45316100 Instalace a montáž zařízení pro venkovní osvětlení, 45316110 Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic
5. Část
Část: LOT-0001
449367-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Belysningsudstyr og elektriske lamper – Výměna svítidel VO a LED (Rekonstrukce VO ve městě Teplice)
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID01/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
Supplerende klassifikation (cpv): 31527200 Udendørsbelysning, 34928500 Udstyr til gadebelysning, 45316100 Installation af udstyr til udendørsbelysning, 45316110 Installation af gadebelysningsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
449367-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες – Výměna svítidel VO a LED (Rekonstrukce VO ve městě Teplice)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό01/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31500000 Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31527200 Φωτιστικά εξωτερικών χώρων, 34928500 Εξοπλισμός φωτισμού οδών, 45316100 Τοποθέτηση εξοπλισμού φωτισμού εξωτερικών χώρων, 45316110 Εγκατάσταση εξοπλισμού φωτισμού οδών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Internal identifier: 01/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
Additional classification (cpv): 31527200 Exterior lights, 34928500 Street-lighting equipment, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 45316110 Installation of road lighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 01/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas
Clasificación adicional (cpv): 31527200 Luces para alumbrado exterior, 34928500 Equipo de alumbrado de calles, 45316100 Instalación de equipo de alumbrado exterior, 45316110 Instalación de equipo de alumbrado para carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 01/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31500000 Valaistuslaitteet ja sähkölamput
Lisäluokitus (cpv): 31527200 Ulkovalot, 34928500 Katuvalaistustarvikkeet, 45316100 Ulkovalojen asennustyöt, 45316110 Katuvalojen asennustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 01/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31500000 Világítóberendezések és villamos lámpák
További osztályozás (cpv): 31527200 Kültéri lámpák, 34928500 Közvilágítási berendezések, 45316100 Kültéri világítóberendezések szerelése, 45316110 Közúti világítóberendezések szerelése
5. Rész
Rész: LOT-0001
449367-2026 - Gara
Cechia – Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche – Výměna svítidel VO a LED (Rekonstrukce VO ve městě Teplice)
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno01/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31527200 Illuminazione per esterni, 34928500 Attrezzatura per illuminazione stradale, 45316100 Installazione di dispositivi di illuminazione esterna, 45316110 Installazione di impianti di illuminazione stradale
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31500000 Equipamento para iluminação e lâmpadas eléctricas
Classificação adicional (cpv): 31527200 Dispositivos de iluminação exterior, 34928500 Equipamento de iluminação pública, 45316100 Instalação de equipamento de iluminação exterior, 45316110 Instalação de dispositivos para iluminação de estradas
449367-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Aparatură de iluminat şi lămpi electrice – Výměna svítidel VO a LED (Rekonstrukce VO ve městě Teplice)
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern01/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 31500000 Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Clasificare suplimentară (cpv): 31527200 Iluminat exterior, 34928500 Echipament de iluminat stradal, 45316100 Instalare de echipament de iluminare exterioară, 45316110 Instalare de echipament de iluminare stradală
LotLOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 01/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31500000 Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31527200 Vonkajšie svetlá, 34928500 Zariadenia pouličného osvetlenia, 45316100 Inštalovanie vonkajších osvetľovacích zariadení, 45316110 Inštalovanie osvetlenia ciest
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 01/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke
Dodatna klasifikacija (cpv): 31527200 Zunanja svetila, 34928500 Oprema za cestno razsvetljavo, 45316100 Inštalacija naprav za razsvetljavo na prostem, 45316110 Inštalacija naprav za cestno razsvetljavo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001