2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i ciągów pieszych przy drogach powiatowych w sezonie 2026/2028
Описание: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie powiatu wielickiego w sezonie zimowym 2026/2027 i 2027/2028. Zakres zamówienia obejmuje 197,672 km dróg powiatowych oraz 81,917 km chodników, w tym: • część I - Miasto i Gmina Wieliczka – drogi – 91,188 km dróg powiatowych, • część II - Miasto i Gmina Wieliczka – chodniki – 55,182 km chodników, • część III - Gmina Kłaj – 31,413 km dróg powiatowych oraz 11,912 km chodników, • część IV - Gmina Gdów 51,94 km dróg powiatowych oraz 6,517 km chodników, • część V - Gmina Biskupice 23,131 km dróg powiatowych oraz 8,306 km chodników.
Вътрешен идентификатор: ZDP.ZP.271.17.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90620000 Услуги по почистване на улици от сняг
Допълнителна класификация (cpv): 90630000 Услуги по почистване на улици от лед
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część I Zamówienia - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Miasta i Gminy Wieliczka w sezonie zimowym 2026/207 i 2027/2028- Miasto i Gmina Wieliczka - Drogi
Описание: część I - Miasto i Gmina Wieliczka – drogi – 91,188 km dróg powiatowych 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników oraz mapa dróg powiatowych załącznik D1
Вътрешен идентификатор: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część II - Prowadzenie zimowego utrzymania chodników przy drogach powiatowych na terenie Miasta i Gminy Wieliczka w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Miasto i Gmina Wieliczka – chodniki – 55,182 km chodników.
Описание: Część II - Prowadzenie zimowego utrzymania chodników przy drogach powiatowych na terenie Miasta i Gminy Wieliczka w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Miasto i Gmina Wieliczka – chodniki – 55,182 km chodników. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników - oraz mapa dróg powiatowych załącznik D1
Вътрешен идентификатор: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część III - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Kłaj w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Gmina Kłaj – 31,413 km dróg powiatowych oraz 11,912 km chodników.
Описание: Część III - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Kłaj w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Gmina Kłaj – 31,413 km dróg powiatowych oraz 11,912 km chodników. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Вътрешен идентификатор: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część IV - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Gdów w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Gmina Gdów 51,94 km dróg powiatowych oraz 6,517 km chodników.
Описание: Część IV - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Gdów w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Gmina Gdów 51,94 km dróg powiatowych oraz 6,517 km chodników. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Вътрешен идентификатор: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część V zamówienia- Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Biskupice w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Gmina Biskupice 23,131 km dróg powiatowych oraz 8,306 km chodników.
Описание: Część V zamówienia- Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Biskupice w sezonie zimowym 2026/2027 r. i 2027/2028 r. - Gmina Biskupice 23,131 km dróg powiatowych oraz 8,306 km chodników. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Вътрешен идентификатор: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZDP.ZP.271.17.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90620000 Snerydning
Supplerende klassifikation (cpv): 90630000 Isrydning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZDP.ZP.271.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
Internal identifier: ZDP.ZP.271.17.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZDP.ZP.271.17.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
Clasificación adicional (cpv): 90630000 Servicios de limpieza y eliminación de hielo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZDP.ZP.271.17.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90620000 Services de déneigement
Nomenclature complémentaire (cpv): 90630000 Services de déverglaçage
Identifiant interne: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Identifiant interne: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Identifiant interne: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Identifiant interne: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Identifiant interne: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZDP.ZP.271.17.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZDP.ZP.271.17.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90620000 Usluge čišćenja snijega
Dodatna klasifikacija (cpv): 90630000 Usluge uklanjanja leda
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZDP.ZP.271.17.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90620000 Sniego valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90630000 Ledo valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
Interne identificatiecode: ZDP.ZP.271.17.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90620000 Serviços de limpeza de neve
Classificação adicional (cpv): 90630000 Serviços de limpeza de gelo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZDP.ZP.271.17.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90620000 Servicii de deszăpezire
Clasificare suplimentară (cpv): 90630000 Servicii de înlăturare a gheţii
Identificator intern: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Identificator intern: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Identificator intern: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Identificator intern: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Identificator intern: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZDP.ZP.271.17.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90620000 Storitve odstranjevanja snega
Dodatna klasifikacija (cpv): 90630000 Storitve odstranjevanja ledu
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1część. ZDP.ZP.271.17.2026
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZDP.ZP.271.17.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 90630000 Isröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2część.ZDP.ZP.271.17.2026
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3cześć.ZDP.ZP.271.17.2026
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4część.ZDP.ZP.271.17.2026
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5część.ZDP.ZP.271.17.2026