449417-2026 - Състезателна процедура
България – Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
ОписаниеИзпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на възли и детайли за трансмисии ZF, разпределени в 387 номенклатурни единици (аксиални ролкови лагери - различни видове, бутален пръстен - различни видиве, бутало - различни видиве, Винт с цилиндрична глава - различни видиве, втулка - различни видове, гарнитура - различни видове, дистанционна шайба - различни видове, електромегнитен вентил -различни видове, задвижващ мост - различни видове, зегерка-различни видове, ламела външна - различни видове, О-пръстен - различни видове, дискова пружина - различни видове и други. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Вътрешен идентификатор592691
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34300000 Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеНа основание чл. 5, ал. 1 от ППЗОП, през срока на действие на договора за обществена поръчка, в обема му са предвидени и допълнителни възли и детайли за трансмисии ZF, които не са включени в Техническата спецификация и няма как да бъдат включени в нея, поради огромния обем на каталога. Ето защо, в случай на възникнала необходимост от доставки на артикул, извън изброените в Техническата спецификация, Възложителят предвижда опция на стойност до 20 % от стойността на договора за обществена поръчка, при която си запазва правото да направи заявка на възли и детайли за трансмисии ZF от каталога на производителя (или еквивалентни на тях) извън посочените. Стойността на опцията е включена в общата стойност на поръчката и не може да бъде надвишавана. В този случай цените калкулирани в стойността на всяка фактура, касаеща доставените възли и детайли за трансмисии ZF извън изброените в Техническата спецификация, не следва да са по-високи от доставните цени на изпълнителя, с добавена към тях надценка (която е процент от единичната доставна цена за всеки артикул), която всеки участник е оферирал в ценовото си предложение, като при поискване от възложителя, изпълнителят следва да представя необходимите документи за това (предоставени на изпълнителя от съответния доставчик – каталог, ценова листа, стокова разписка и др.), от които да е видна доставната цена на артикулите. В случай, че изпълнителят е производител на доставените артикули, за база, върху която се начислява предложената надценка се използват производствените му разходи, като при поискване от възложителя, изпълнителят следва да представи документи, доказващи тези разходи. При възникване на тази хипотеза, Възложителят има право да измени съответния договор на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП
449417-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID592691
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34300000 Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
449417-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung592691
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
449417-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Μέρη και εξαρτήματα για αυτοκίνητα οχήματα και για τους κινητήρες τους – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό592691
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34300000 Μέρη και εξαρτήματα για αυτοκίνητα οχήματα και για τους κινητήρες τους
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
449417-2026 - Competition
Bulgaria – Parts and accessories for vehicles and their engines – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier592691
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
LotLOT-0001
Options
449417-2026 - Licitación
Bulgaria – Partes y accesorios para vehículos y sus motores – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno592691
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
449417-2026 - Hange
Bulgaaria – Sõidukite ja nende mootorite osad ja lisaseadmed – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus592691
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34300000 Sõidukite ja nende mootorite osad ja lisaseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
449417-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Pièces détachées et accessoires pour véhicules et moteurs de véhicules – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne592691
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34300000 Pièces détachées et accessoires pour véhicules et moteurs de véhicules
449417-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach592691
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
449417-2026 - Verseny
Bulgária – Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító592691
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34300000 Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
449417-2026 - Gara
Bulgaria – Parti ed accessori di autoveicoli e motori dei veicoli – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno592691
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34300000 Parti ed accessori di autoveicoli e motori dei veicoli
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
449417-2026 - Konkursas
Bulgarija – Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius592691
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
449417-2026 - Konkurss
Bulgārija – Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators592691
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34300000 Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
449417-2026 - Mededinging
Bulgarije – Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode592691
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34300000 Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
449417-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator592691
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
449417-2026 - Concurso
Bulgária – Peças e acessórios para veículos e seus motores – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34300000 Peças e acessórios para veículos e seus motores
Opções
449417-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Deli in pribor za vozila in njihove motorje – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator592691
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34300000 Deli in pribor za vozila in njihove motorje
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
449417-2026 - Konkurrensutsättning
Bulgarien – Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer – „Доставка на възли и детайли за трансмисии ZF”
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare592691
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner