See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie usług telekomunikacyjnych w podziale na 33 części
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72318000 Услуги по предаване на данни
Допълнителна класификация (cpv): 64200000 Далекосъобщителни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1
Описание: 1x 1Gb/s Ethernet CZRL Warszawa - ORL Mściwuje
Вътрешен идентификатор: Część nr 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 2
Описание: 1x 1Gb/s Ethernet TWR Kraków - ORL Dąbrowica
Вътрешен идентификатор: Część nr 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część nr 3
Описание: 1x 1Gb/s Ethernet TWR Kraków - ORL Stobierna
Вътрешен идентификатор: Część nr 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 4
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Radom oraz 1x 1Gb/s xWDM CZRL Warszawa – ORK Radom
Вътрешен идентификатор: Część nr 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część nr 5
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Lidzbark oraz 1x 1Gb/s xWDM CZRL Warszawa – ORK Lidzbark
Вътрешен идентификатор: Część nr 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część nr 6
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Wysokie Maz. oraz 1x 1Gb/s xWDM TWR Kraków – ORK Wysokie Maz.
Вътрешен идентификатор: Część nr 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część nr 7
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK/N Działyń oraz 1x 1Gb/s xWDM CZRL Warszawa – ORK/N Działyń
Вътрешен идентификатор: Część nr 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część nr 8
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK/N Olsztyn oraz 1x 1Gb/s xWDM TWR Gdańsk – ORK/N Olsztyn
Вътрешен идентификатор: Część nr 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część nr 9
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Gąbin oraz 1x 1Gb/s xWDM OKRL Poznań – ORK Gąbin
Вътрешен идентификатор: Część nr 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część nr 10
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Biała Piska oraz 1x 1Gb/s xWDM TWR Gdańsk – ORK Biała Piska
Вътрешен идентификатор: Część nr 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Część nr 11
Описание: 1x 1Gb/s xWDM CZRL Warszawa - ORK Kraśnik oraz 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Kraśnik
Вътрешен идентификатор: Część nr 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Część nr 12
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Czempiń oraz 1x 1Gb/s xWDM OKRL Poznań – ORK Czempiń
Вътрешен идентификатор: Część nr 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Część nr 13
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Drezdenko oraz 1x 1Gb/s xWDM OKRL Poznań – ORK Drezdenko
Вътрешен идентификатор: Część nr 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Część nr 14
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Sieradz oraz 1x 1Gb/s xWDM CZRL Warszawa – ORK Sieradz
Вътрешен идентификатор: Część nr 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Część nr 15
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Koszalin oraz 1x 1Gb/s xWDM TWR Gdańsk – ORK Koszalin
Вътрешен идентификатор: Część nr 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Część nr 16
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Koty oraz 1x 1Gb/s xWDM TWR Kraków – ORK Koty
Вътрешен идентификатор: Część nr 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Część nr 17
Описание: 1x E1 OKRL Poznań - ORK Małkinia oraz 1x 1Gb/s xWDM CZRL Warszawa - ORK Małkinia
Вътрешен идентификатор: Część nr 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Część nr 18
Описание: 1x 10 Mb/s Ethernet CZRL Warszawa – ANSP Wilno
Вътрешен идентификатор: Część nr 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Część nr 19
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – OR Brzesko
Вътрешен идентификатор: Część nr 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Część nr 20
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Radom
Вътрешен идентификатор: Część nr 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Część nr 21
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Sieradz
Вътрешен идентификатор: Część nr 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Część nr 22
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Grodziszowice
Вътрешен идентификатор: Część nr 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Część nr 23
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Wysokie Maz.
Вътрешен идентификатор: Część nr 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Część nr 24
Описание: 1x E1 TWR Gdańsk – ORK Koszalin
Вътрешен идентификатор: Część nr 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Część nr 25
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Gąbin
Вътрешен идентификатор: Część nr 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Część nr 26
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Biała Piska
Вътрешен идентификатор: Część nr 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Część nr 27
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Drezdenko
Вътрешен идентификатор: Część nr 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Część nr 28
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Włocławek
Вътрешен идентификатор: Część nr 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Część nr 29
Описание: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Działoszyce
Вътрешен идентификатор: Część nr 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Część nr 30
Описание: 1x E1 CZRL Warszawa – ORK Chociwel
Вътрешен идентификатор: Część nr 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Część nr 31
Описание: 1x 1Gb/s xWDM TWR Bydgoszcz – Ośrodek techniczno-szkoleniowy PAŻP Bydgoszcz
Вътрешен идентификатор: Część nr 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Część nr 32
Описание: 1x 300 Mb/s Ethernet CZRL Warszawa - Ośrodek techniczno-szkoleniowy PAŻP Bydgoszcz
Вътрешен идентификатор: Część nr 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Część nr 33
Описание: 1x 1Gb/s xWDM TWR Kraków – ORN Jędrzejów
Вътрешен идентификатор: Część nr 33
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72318000 Přenos dat
Další klasifikace (cpv): 64200000 Telekomunikační služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część nr 1
Interní identifikátor: Część nr 1
Část: LOT-0002
Název: Część nr 2
Interní identifikátor: Część nr 2
Část: LOT-0003
Název: Część nr 3
Interní identifikátor: Część nr 3
Část: LOT-0004
Název: Część nr 4
Interní identifikátor: Część nr 4
Část: LOT-0005
Název: Część nr 5
Interní identifikátor: Część nr 5
Část: LOT-0006
Název: Część nr 6
Interní identifikátor: Część nr 6
Část: LOT-0007
Název: Część nr 7
Interní identifikátor: Część nr 7
Část: LOT-0008
Název: Część nr 8
Interní identifikátor: Część nr 8
Část: LOT-0009
Název: Część nr 9
Interní identifikátor: Część nr 9
Část: LOT-0010
Název: Część nr 10
Interní identifikátor: Część nr 10
Část: LOT-0011
Název: Część nr 11
Interní identifikátor: Część nr 11
Část: LOT-0012
Název: Część nr 12
Interní identifikátor: Część nr 12
Část: LOT-0013
Název: Część nr 13
Interní identifikátor: Część nr 13
Část: LOT-0014
Název: Część nr 14
Interní identifikátor: Część nr 14
Část: LOT-0015
Název: Część nr 15
Interní identifikátor: Część nr 15
Část: LOT-0016
Název: Część nr 16
Interní identifikátor: Część nr 16
Část: LOT-0017
Název: Część nr 17
Interní identifikátor: Część nr 17
Část: LOT-0018
Název: Część nr 18
Interní identifikátor: Część nr 18
Část: LOT-0019
Název: Część nr 19
Popis: 1x E1 CZRL Warszawa – OR Brzesko
Interní identifikátor: Część nr 19
Část: LOT-0020
Název: Część nr 20
Popis: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Radom
Interní identifikátor: Część nr 20
Část: LOT-0021
Název: Część nr 21
Popis: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Sieradz
Interní identifikátor: Część nr 21
Část: LOT-0022
Název: Część nr 22
Interní identifikátor: Część nr 22
Část: LOT-0023
Název: Część nr 23
Interní identifikátor: Część nr 23
Část: LOT-0024
Název: Część nr 24
Popis: 1x E1 TWR Gdańsk – ORK Koszalin
Interní identifikátor: Część nr 24
Část: LOT-0025
Název: Część nr 25
Popis: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Gąbin
Interní identifikátor: Część nr 25
Část: LOT-0026
Název: Część nr 26
Interní identifikátor: Część nr 26
Část: LOT-0027
Název: Część nr 27
Interní identifikátor: Część nr 27
Část: LOT-0028
Název: Część nr 28
Interní identifikátor: Część nr 28
Část: LOT-0029
Název: Część nr 29
Interní identifikátor: Część nr 29
Část: LOT-0030
Název: Część nr 30
Interní identifikátor: Część nr 30
Část: LOT-0031
Název: Część nr 31
Interní identifikátor: Część nr 31
Část: LOT-0032
Název: Część nr 32
Interní identifikátor: Część nr 32
Část: LOT-0033
Název: Część nr 33
Interní identifikátor: Część nr 33
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72318000 Datatransmission
Supplerende klassifikation (cpv): 64200000 Telekommunikation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Intern ID: Część nr 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Intern ID: Część nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Intern ID: Część nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Intern ID: Część nr 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Intern ID: Część nr 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Intern ID: Część nr 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Intern ID: Część nr 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Intern ID: Część nr 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Intern ID: Część nr 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Intern ID: Część nr 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Intern ID: Część nr 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Intern ID: Część nr 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Intern ID: Część nr 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Intern ID: Część nr 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Intern ID: Część nr 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Intern ID: Część nr 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Intern ID: Część nr 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Intern ID: Część nr 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Intern ID: Część nr 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beskrivelse: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Radom
Intern ID: Część nr 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Intern ID: Część nr 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Intern ID: Część nr 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Intern ID: Część nr 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Intern ID: Część nr 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Beskrivelse: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Gąbin
Intern ID: Część nr 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Intern ID: Część nr 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Intern ID: Część nr 27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Intern ID: Część nr 28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Intern ID: Część nr 29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Intern ID: Część nr 30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Intern ID: Część nr 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Intern ID: Część nr 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Intern ID: Część nr 33
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: Część nr 33
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72318000 Υπηρεσίες μετάδοσης δεδομένων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 64200000 Υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Część nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Część nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Część nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Część nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Część nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Część nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Część nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Część nr 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Część nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Część nr 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Część nr 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Część nr 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Część nr 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Część nr 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Część nr 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Część nr 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Część nr 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Część nr 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Część nr 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Część nr 23
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Część nr 24
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Część nr 25
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Część nr 26
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Część nr 27
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Część nr 28
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 28
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Część nr 29
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Część nr 30
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Część nr 31
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Część nr 32
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Część nr 33
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 33
Internal identifier: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72318000 Data transmission services
Additional classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14
Internal identifier: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15
Internal identifier: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16
Internal identifier: Część nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17
Internal identifier: Część nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18
Internal identifier: Część nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19
Internal identifier: Część nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20
Internal identifier: Część nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21
Internal identifier: Część nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22
Internal identifier: Część nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 23
Internal identifier: Część nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Część nr 24
Internal identifier: Część nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Część nr 25
Internal identifier: Część nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Część nr 26
Internal identifier: Część nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Część nr 27
Internal identifier: Część nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Część nr 28
Internal identifier: Część nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Część nr 29
Internal identifier: Część nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Część nr 30
Internal identifier: Część nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Część nr 31
Internal identifier: Część nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Część nr 32
Internal identifier: Część nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Część nr 33
Internal identifier: Część nr 33
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72318000 Servicios de transmisión de datos
Clasificación adicional (cpv): 64200000 Servicios de telecomunicaciones
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część nr 1
Identificador interno: Część nr 1
Lote: LOT-0002
Título: Część nr 2
Identificador interno: Część nr 2
Lote: LOT-0003
Título: Część nr 3
Identificador interno: Część nr 3
Lote: LOT-0004
Título: Część nr 4
Identificador interno: Część nr 4
Lote: LOT-0005
Título: Część nr 5
Identificador interno: Część nr 5
Lote: LOT-0006
Título: Część nr 6
Identificador interno: Część nr 6
Lote: LOT-0007
Título: Część nr 7
Identificador interno: Część nr 7
Lote: LOT-0008
Título: Część nr 8
Identificador interno: Część nr 8
Lote: LOT-0009
Título: Część nr 9
Identificador interno: Część nr 9
Lote: LOT-0010
Título: Część nr 10
Identificador interno: Część nr 10
Lote: LOT-0011
Título: Część nr 11
Identificador interno: Część nr 11
Lote: LOT-0012
Título: Część nr 12
Identificador interno: Część nr 12
Lote: LOT-0013
Título: Część nr 13
Identificador interno: Część nr 13
Lote: LOT-0014
Título: Część nr 14
Identificador interno: Część nr 14
Lote: LOT-0015
Título: Część nr 15
Identificador interno: Część nr 15
Lote: LOT-0016
Título: Część nr 16
Identificador interno: Część nr 16
Lote: LOT-0017
Título: Część nr 17
Identificador interno: Część nr 17
Lote: LOT-0018
Título: Część nr 18
Identificador interno: Część nr 18
Lote: LOT-0019
Título: Część nr 19
Identificador interno: Część nr 19
Lote: LOT-0020
Título: Część nr 20
Identificador interno: Część nr 20
Lote: LOT-0021
Título: Część nr 21
Identificador interno: Część nr 21
Lote: LOT-0022
Título: Część nr 22
Identificador interno: Część nr 22
Lote: LOT-0023
Título: Część nr 23
Identificador interno: Część nr 23
Lote: LOT-0024
Título: Część nr 24
Identificador interno: Część nr 24
Lote: LOT-0025
Título: Część nr 25
Identificador interno: Część nr 25
Lote: LOT-0026
Título: Część nr 26
Identificador interno: Część nr 26
Lote: LOT-0027
Título: Część nr 27
Identificador interno: Część nr 27
Lote: LOT-0028
Título: Część nr 28
Identificador interno: Część nr 28
Lote: LOT-0029
Título: Część nr 29
Identificador interno: Część nr 29
Lote: LOT-0030
Título: Część nr 30
Identificador interno: Część nr 30
Lote: LOT-0031
Título: Część nr 31
Identificador interno: Część nr 31
Lote: LOT-0032
Título: Część nr 32
Identificador interno: Część nr 32
Lote: LOT-0033
Título: Część nr 33
Identificador interno: Część nr 33
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72318000 Andmete ülekandeteenused
Täiendav liigitus (cpv): 64200000 Telekommunikatsiooniteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Część nr 1
Sisemine tunnus: Część nr 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Część nr 2
Sisemine tunnus: Część nr 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Część nr 3
Sisemine tunnus: Część nr 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Część nr 4
Sisemine tunnus: Część nr 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Część nr 5
Sisemine tunnus: Część nr 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Część nr 6
Sisemine tunnus: Część nr 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Część nr 7
Sisemine tunnus: Część nr 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Część nr 8
Sisemine tunnus: Część nr 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Część nr 9
Sisemine tunnus: Część nr 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Część nr 10
Sisemine tunnus: Część nr 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Część nr 11
Sisemine tunnus: Część nr 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Część nr 12
Sisemine tunnus: Część nr 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Część nr 13
Sisemine tunnus: Część nr 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Część nr 14
Sisemine tunnus: Część nr 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Część nr 15
Sisemine tunnus: Część nr 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Część nr 16
Sisemine tunnus: Część nr 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Część nr 17
Sisemine tunnus: Część nr 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Część nr 18
Sisemine tunnus: Część nr 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Część nr 19
Sisemine tunnus: Część nr 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Część nr 20
Sisemine tunnus: Część nr 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Część nr 21
Sisemine tunnus: Część nr 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Część nr 22
Sisemine tunnus: Część nr 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Część nr 23
Sisemine tunnus: Część nr 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Część nr 24
Sisemine tunnus: Część nr 24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Część nr 25
Sisemine tunnus: Część nr 25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Część nr 26
Sisemine tunnus: Część nr 26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Część nr 27
Sisemine tunnus: Część nr 27
Osa: LOT-0028
Pealkiri: Część nr 28
Sisemine tunnus: Część nr 28
Osa: LOT-0029
Pealkiri: Część nr 29
Sisemine tunnus: Część nr 29
Osa: LOT-0030
Pealkiri: Część nr 30
Sisemine tunnus: Część nr 30
Osa: LOT-0031
Pealkiri: Część nr 31
Sisemine tunnus: Część nr 31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Część nr 32
Sisemine tunnus: Część nr 32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: Część nr 33
Sisemine tunnus: Część nr 33
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72318000 Usluge prijenosa podataka
Dodatna klasifikacija (cpv): 64200000 Telekomunikacijske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część nr 1
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Część nr 2
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część nr 3
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część nr 4
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Część nr 5
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Część nr 6
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Część nr 7
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część nr 8
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część nr 9
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Część nr 10
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Część nr 11
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Część nr 12
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Część nr 13
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Część nr 14
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Część nr 15
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Część nr 16
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Część nr 17
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Część nr 18
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Część nr 19
Opis: 1x E1 CZRL Warszawa – OR Brzesko
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Część nr 20
Opis: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Radom
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Część nr 21
Opis: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Sieradz
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Część nr 22
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Część nr 23
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Część nr 24
Opis: 1x E1 TWR Gdańsk – ORK Koszalin
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 24
Grupa: LOT-0025
Naslov: Część nr 25
Opis: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Gąbin
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 25
Grupa: LOT-0026
Naslov: Część nr 26
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 26
Grupa: LOT-0027
Naslov: Część nr 27
Opis: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Drezdenko
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 27
Grupa: LOT-0028
Naslov: Część nr 28
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 28
Grupa: LOT-0029
Naslov: Część nr 29
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 29
Grupa: LOT-0030
Naslov: Część nr 30
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 30
Grupa: LOT-0031
Naslov: Część nr 31
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 31
Grupa: LOT-0032
Naslov: Część nr 32
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 32
Grupa: LOT-0033
Naslov: Część nr 33
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 33
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72318000 Duomenų perdavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 64200000 Telekomunikacijų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część nr 1
Vidaus identifikatorius: Część nr 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Część nr 2
Vidaus identifikatorius: Część nr 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Część nr 3
Vidaus identifikatorius: Część nr 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część nr 4
Vidaus identifikatorius: Część nr 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Część nr 5
Vidaus identifikatorius: Część nr 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Część nr 6
Vidaus identifikatorius: Część nr 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Część nr 7
Vidaus identifikatorius: Część nr 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Część nr 8
Vidaus identifikatorius: Część nr 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Część nr 9
Vidaus identifikatorius: Część nr 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Część nr 10
Vidaus identifikatorius: Część nr 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Część nr 11
Vidaus identifikatorius: Część nr 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Część nr 12
Vidaus identifikatorius: Część nr 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Część nr 13
Vidaus identifikatorius: Część nr 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Część nr 14
Vidaus identifikatorius: Część nr 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Część nr 15
Vidaus identifikatorius: Część nr 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Część nr 16
Vidaus identifikatorius: Część nr 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Część nr 17
Vidaus identifikatorius: Część nr 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Część nr 18
Vidaus identifikatorius: Część nr 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Część nr 19
Vidaus identifikatorius: Część nr 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Część nr 20
Vidaus identifikatorius: Część nr 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Część nr 21
Vidaus identifikatorius: Część nr 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Część nr 22
Vidaus identifikatorius: Część nr 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Część nr 23
Vidaus identifikatorius: Część nr 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Część nr 24
Vidaus identifikatorius: Część nr 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: Część nr 25
Vidaus identifikatorius: Część nr 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Część nr 26
Vidaus identifikatorius: Część nr 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: Część nr 27
Vidaus identifikatorius: Część nr 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: Część nr 28
Vidaus identifikatorius: Część nr 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: Część nr 29
Vidaus identifikatorius: Część nr 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: Część nr 30
Vidaus identifikatorius: Część nr 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: Część nr 31
Vidaus identifikatorius: Część nr 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: Część nr 32
Vidaus identifikatorius: Część nr 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: Część nr 33
Vidaus identifikatorius: Część nr 33
Iekšējais identifikators: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72318000 Datu pārraides pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Część nr 1
Iekšējais identifikators: Część nr 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Część nr 2
Iekšējais identifikators: Część nr 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Część nr 3
Iekšējais identifikators: Część nr 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Część nr 4
Iekšējais identifikators: Część nr 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Część nr 5
Iekšējais identifikators: Część nr 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Część nr 6
Iekšējais identifikators: Część nr 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Część nr 7
Iekšējais identifikators: Część nr 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Część nr 8
Iekšējais identifikators: Część nr 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Część nr 9
Iekšējais identifikators: Część nr 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Część nr 10
Iekšējais identifikators: Część nr 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Część nr 11
Iekšējais identifikators: Część nr 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Część nr 12
Iekšējais identifikators: Część nr 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Część nr 13
Iekšējais identifikators: Część nr 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Część nr 14
Iekšējais identifikators: Część nr 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Część nr 15
Iekšējais identifikators: Część nr 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Część nr 16
Iekšējais identifikators: Część nr 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Część nr 17
Iekšējais identifikators: Część nr 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Część nr 18
Iekšējais identifikators: Część nr 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Część nr 19
Iekšējais identifikators: Część nr 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Część nr 20
Apraksts: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Radom
Iekšējais identifikators: Część nr 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Część nr 21
Iekšējais identifikators: Część nr 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Część nr 22
Iekšējais identifikators: Część nr 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Część nr 23
Iekšējais identifikators: Część nr 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Część nr 24
Iekšējais identifikators: Część nr 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Część nr 25
Apraksts: 1x E1 OKRL Poznań – ORK Gąbin
Iekšējais identifikators: Część nr 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Część nr 26
Iekšējais identifikators: Część nr 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Część nr 27
Iekšējais identifikators: Część nr 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Część nr 28
Iekšējais identifikators: Część nr 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Część nr 29
Iekšējais identifikators: Część nr 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Część nr 30
Iekšējais identifikators: Część nr 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Część nr 31
Iekšējais identifikators: Część nr 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Część nr 32
Iekšējais identifikators: Część nr 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Część nr 33
Iekšējais identifikators: Część nr 33
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72318000 Servizzi tat-trasmissjoni tad-data
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 64200000 Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część nr 1
Identifikatur intern: Część nr 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Część nr 2
Identifikatur intern: Część nr 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Część nr 3
Identifikatur intern: Część nr 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Część nr 4
Identifikatur intern: Część nr 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Część nr 5
Identifikatur intern: Część nr 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Część nr 6
Identifikatur intern: Część nr 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Część nr 7
Identifikatur intern: Część nr 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Część nr 8
Identifikatur intern: Część nr 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Część nr 9
Identifikatur intern: Część nr 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Część nr 10
Identifikatur intern: Część nr 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Część nr 11
Identifikatur intern: Część nr 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Część nr 12
Identifikatur intern: Część nr 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Część nr 13
Identifikatur intern: Część nr 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Część nr 14
Identifikatur intern: Część nr 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Część nr 15
Identifikatur intern: Część nr 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Część nr 16
Identifikatur intern: Część nr 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Część nr 17
Identifikatur intern: Część nr 17
Lott: LOT-0018
Titlu: Część nr 18
Identifikatur intern: Część nr 18
Lott: LOT-0019
Titlu: Część nr 19
Identifikatur intern: Część nr 19
Lott: LOT-0020
Titlu: Część nr 20
Identifikatur intern: Część nr 20
Lott: LOT-0021
Titlu: Część nr 21
Identifikatur intern: Część nr 21
Lott: LOT-0022
Titlu: Część nr 22
Identifikatur intern: Część nr 22
Lott: LOT-0023
Titlu: Część nr 23
Identifikatur intern: Część nr 23
Lott: LOT-0024
Titlu: Część nr 24
Identifikatur intern: Część nr 24
Lott: LOT-0025
Titlu: Część nr 25
Identifikatur intern: Część nr 25
Lott: LOT-0026
Titlu: Część nr 26
Identifikatur intern: Część nr 26
Lott: LOT-0027
Titlu: Część nr 27
Identifikatur intern: Część nr 27
Lott: LOT-0028
Titlu: Część nr 28
Identifikatur intern: Część nr 28
Lott: LOT-0029
Titlu: Część nr 29
Identifikatur intern: Część nr 29
Lott: LOT-0030
Titlu: Część nr 30
Identifikatur intern: Część nr 30
Lott: LOT-0031
Titlu: Część nr 31
Identifikatur intern: Część nr 31
Lott: LOT-0032
Titlu: Część nr 32
Identifikatur intern: Część nr 32
Lott: LOT-0033
Titlu: Część nr 33
Identifikatur intern: Część nr 33
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72318000 Usługi przesyłu danych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 64200000 Usługi telekomunikacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część nr 11
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część nr 12
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część nr 18
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część nr 20
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część nr 21
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część nr 22
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część nr 23
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część nr 24
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część nr 25
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część nr 26
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część nr 27
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część nr 28
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Część nr 29
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Część nr 30
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Część nr 31
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Część nr 32
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Część nr 33
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 33
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72318000 Serviços de transmissão de dados
Classificação adicional (cpv): 64200000 Serviços de telecomunicações
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72318000 Prenos údajov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 64200000 Telekomunikačné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część nr 1
Interný identifikátor: Część nr 1
Časť: LOT-0002
Názov: Część nr 2
Interný identifikátor: Część nr 2
Časť: LOT-0003
Názov: Część nr 3
Interný identifikátor: Część nr 3
Časť: LOT-0004
Názov: Część nr 4
Interný identifikátor: Część nr 4
Časť: LOT-0005
Názov: Część nr 5
Interný identifikátor: Część nr 5
Časť: LOT-0006
Názov: Część nr 6
Interný identifikátor: Część nr 6
Časť: LOT-0007
Názov: Część nr 7
Interný identifikátor: Część nr 7
Časť: LOT-0008
Názov: Część nr 8
Interný identifikátor: Część nr 8
Časť: LOT-0009
Názov: Część nr 9
Interný identifikátor: Część nr 9
Časť: LOT-0010
Názov: Część nr 10
Interný identifikátor: Część nr 10
Časť: LOT-0011
Názov: Część nr 11
Interný identifikátor: Część nr 11
Časť: LOT-0012
Názov: Część nr 12
Interný identifikátor: Część nr 12
Časť: LOT-0013
Názov: Część nr 13
Interný identifikátor: Część nr 13
Časť: LOT-0014
Názov: Część nr 14
Interný identifikátor: Część nr 14
Časť: LOT-0015
Názov: Część nr 15
Interný identifikátor: Część nr 15
Časť: LOT-0016
Názov: Część nr 16
Interný identifikátor: Część nr 16
Časť: LOT-0017
Názov: Część nr 17
Interný identifikátor: Część nr 17
Časť: LOT-0018
Názov: Część nr 18
Interný identifikátor: Część nr 18
Časť: LOT-0019
Názov: Część nr 19
Interný identifikátor: Część nr 19
Časť: LOT-0020
Názov: Część nr 20
Interný identifikátor: Część nr 20
Časť: LOT-0021
Názov: Część nr 21
Interný identifikátor: Część nr 21
Časť: LOT-0022
Názov: Część nr 22
Interný identifikátor: Część nr 22
Časť: LOT-0023
Názov: Część nr 23
Interný identifikátor: Część nr 23
Časť: LOT-0024
Názov: Część nr 24
Interný identifikátor: Część nr 24
Časť: LOT-0025
Názov: Część nr 25
Interný identifikátor: Część nr 25
Časť: LOT-0026
Názov: Część nr 26
Interný identifikátor: Część nr 26
Časť: LOT-0027
Názov: Część nr 27
Interný identifikátor: Część nr 27
Časť: LOT-0028
Názov: Część nr 28
Interný identifikátor: Część nr 28
Časť: LOT-0029
Názov: Część nr 29
Interný identifikátor: Część nr 29
Časť: LOT-0030
Názov: Część nr 30
Interný identifikátor: Część nr 30
Časť: LOT-0031
Názov: Część nr 31
Interný identifikátor: Część nr 31
Časť: LOT-0032
Názov: Część nr 32
Interný identifikátor: Część nr 32
Časť: LOT-0033
Názov: Część nr 33
Interný identifikátor: Część nr 33
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72318000 Storitve prenosa podatkov
Dodatna klasifikacija (cpv): 64200000 Telekomunikacijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część nr 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część nr 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część nr 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część nr 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część nr 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część nr 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część nr 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Część nr 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Część nr 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część nr 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Część nr 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Część nr 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Część nr 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Część nr 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Część nr 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Część nr 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Część nr 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Część nr 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: Część nr 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: Część nr 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: Część nr 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: Część nr 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: Część nr 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: Część nr 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: Część nr 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: Część nr 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: Część nr 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: Część nr 28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: Część nr 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: Część nr 30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: Część nr 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: Część nr 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: Część nr 33
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 003/MZP/2026/P/GSŁ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72318000 Dataöverföring
Ytterligare klassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część nr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część nr 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część nr 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część nr 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część nr 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część nr 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część nr 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część nr 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część nr 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część nr 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część nr 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Część nr 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Część nr 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Część nr 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Część nr 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Część nr 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Część nr 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Część nr 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Część nr 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Część nr 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Część nr 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: Część nr 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: Część nr 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: Część nr 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: Część nr 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: Część nr 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: Część nr 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: Część nr 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: Część nr 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: Część nr 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: Część nr 33