2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nešiojami fibrobronchoskopai
Описание: Nešiojami fibrobronchoskopai
Вътрешен идентификатор: 8595992
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1 pirkimo dalis - Nešiojamas fibrobronchoskopas su mažo skersmens darbiniu kanalu
Описание: Nešiojamas fibrobronchoskopas su mažo skersmens darbiniu kanalu. Kiekis - 2 vnt.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2 pirkimo dalis - Nešiojamas fibrobronchoskopas su didelio skersmens darbiniu kanalu
Описание: Nešiojamas fibrobronchoskopas su didelio skersmens darbiniu kanalu. Kiekis - 3 vnt.
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Název: Nešiojami fibrobronchoskopai
Popis: Nešiojami fibrobronchoskopai
Interní identifikátor: 8595992
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Titel: Nešiojami fibrobronchoskopai
Beskrivelse: Nešiojami fibrobronchoskopai
Intern ID: 8595992
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
449472-2026 - Διαγωνισμός
Λιθουανία – Ιατρικές συσκευές – Nešiojami fibrobronchoskopai
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςNešiojami fibrobronchoskopai
ΠεριγραφήNešiojami fibrobronchoskopai
Εσωτερικό αναγνωριστικό8595992
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
Title: Nešiojami fibrobronchoskopai
Internal identifier: 8595992
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
449472-2026 - Licitación
Lituania – Equipamiento médico – Nešiojami fibrobronchoskopai
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloNešiojami fibrobronchoskopai
DescripciónNešiojami fibrobronchoskopai
Identificador interno8595992
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Identificador interno2
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Nešiojami fibrobronchoskopai
Kirjeldus: Nešiojami fibrobronchoskopai
Sisemine tunnus: 8595992
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Nešiojami fibrobronchoskopai
Cur síos: Nešiojami fibrobronchoskopai
Aitheantóir inmheánach: 8595992
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
449472-2026 - Nadmetanje
Litva – Medicinske naprave – Nešiojami fibrobronchoskopai
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovNešiojami fibrobronchoskopai
OpisNešiojami fibrobronchoskopai
Interna identifikacijska oznaka8595992
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
2. Procedūra
Procedūra
Aprašymas: Nešiojami fibrobronchoskopai
Vidaus identifikatorius: 8595992
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Nosaukums: Nešiojami fibrobronchoskopai
Apraksts: Nešiojami fibrobronchoskopai
Iekšējais identifikators: 8595992
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Nešiojami fibrobronchoskopai
Identifikatur intern: 8595992
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
449472-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
DescriçãoNešiojami fibrobronchoskopai
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
2. Procedură
Procedură
Descriere: Nešiojami fibrobronchoskopai
Identificator intern: 8595992
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Názov: Nešiojami fibrobronchoskopai
Opis: Nešiojami fibrobronchoskopai
Interný identifikátor: 8595992
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
449472-2026 - Javni razpis
Litva – Medicinska oprema – Nešiojami fibrobronchoskopai
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator8595992
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
449472-2026 - Konkurrensutsättning
Litauen – Medicinsk utrustning – Nešiojami fibrobronchoskopai
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNešiojami fibrobronchoskopai
BeskrivningNešiojami fibrobronchoskopai
Intern identifierare8595992
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2