See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa produktów leczniczych – środków kontrastowych, przeciwnowotworowych oraz preparatów radiofarmaceutycznych
Описание: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów leczniczych – środków kontrastowych, przeciwnowotworowych oraz preparatów radiofarmaceutycznych ujętych w 16 grupach, które zostały szczegółowo opisane w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 3, wzorach umowy stanowiących załączniki nr 4A i 4B oraz wymaganiach stanowiących załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia
Вътрешен идентификатор: 423/P/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Допълнителна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства, 33696000 Реактиви и контрастни вещества, 33694000 Диагностични реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Описание: Dostawy produktów leczniczych – środków kontrastowych, przeciwnowotworowych oraz preparatów radiofarmaceutycznych zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Вътрешен идентификатор: Grupa 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Вътрешен идентификатор: Grupa 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Grupa 3 – GADOTERATE
Вътрешен идентификатор: Grupa 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Grupa 4 – GADOTERATE II
Вътрешен идентификатор: Grupa 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Grupa 5 – IOHEXOL
Вътрешен идентификатор: Grupa 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Вътрешен идентификатор: Grupa 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Grupa 7 – IOPROMIDE
Вътрешен идентификатор: Grupa 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Вътрешен идентификатор: Grupa 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Вътрешен идентификатор: Grupa 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Вътрешен идентификатор: Grupa 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Вътрешен идентификатор: Grupa 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Grupa 12 – IFOSFAMID
Вътрешен идентификатор: Grupa 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Вътрешен идентификатор: Grupa 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Вътрешен идентификатор: Grupa 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Grupa 15 – ZESTAW DO SPORZĄDZANIA PREPARATU RADIOFARMACEUTYCZNEGO 1
Вътрешен идентификатор: Grupa 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Grupa 15 – ZESTAW DO SPORZĄDZANIA PREPARATU RADIOFARMACEUTYCZNEGO 2
Вътрешен идентификатор: Grupa 16
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 423/P/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33652100 Cytostatika, 33696000 Reagenser og kontrastmidler, 33694000 Diagnostiske midler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Intern ID: Grupa 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Intern ID: Grupa 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Grupa 3 – GADOTERATE
Intern ID: Grupa 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Grupa 4 – GADOTERATE II
Intern ID: Grupa 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Grupa 5 – IOHEXOL
Intern ID: Grupa 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Intern ID: Grupa 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Grupa 7 – IOPROMIDE
Intern ID: Grupa 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Intern ID: Grupa 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Intern ID: Grupa 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Intern ID: Grupa 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Intern ID: Grupa 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Grupa 12 – IFOSFAMID
Intern ID: Grupa 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Intern ID: Grupa 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Intern ID: Grupa 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: Grupa 15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: Grupa 16
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 423/P/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα, 33696000 Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες, 33694000 Διαγνωστικές ουσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Grupa 3 – GADOTERATE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Grupa 4 – GADOTERATE II
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Grupa 5 – IOHEXOL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Grupa 7 – IOPROMIDE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Grupa 12 – IFOSFAMID
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Grupa 16
449473-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno423/P/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 33652100 Agentes antineoplásicos, 33696000 Reactivos y medios de contraste, 33694000 Medios de diagnóstico
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloGrupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Identificador internoGrupa 1
LoteLOT-0002
TítuloGrupa 2 – GADOBUTROLUM
Identificador internoGrupa 2
LoteLOT-0003
TítuloGrupa 3 – GADOTERATE
Identificador internoGrupa 3
LoteLOT-0004
TítuloGrupa 4 – GADOTERATE II
Identificador internoGrupa 4
LoteLOT-0005
TítuloGrupa 5 – IOHEXOL
Identificador internoGrupa 5
LoteLOT-0006
TítuloGrupa 6 – IOMEPROLUM
Identificador internoGrupa 6
LoteLOT-0007
TítuloGrupa 7 – IOPROMIDE
Identificador internoGrupa 7
LoteLOT-0008
TítuloGrupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Identificador internoGrupa 8
LoteLOT-0009
TítuloGrupa 9 – GADOPICLENOL
Identificador internoGrupa 9
LoteLOT-0010
TítuloGrupa 10 – GADOTERIDOLUM
Identificador internoGrupa 10
LoteLOT-0011
TítuloGrupa 11 – SERPLULIMABUM
Identificador internoGrupa 11
LoteLOT-0012
TítuloGrupa 12 – IFOSFAMID
Identificador internoGrupa 12
LoteLOT-0013
TítuloGrupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Identificador internoGrupa 13
LoteLOT-0014
TítuloGrupa 14 – GEMCYTABINA
Identificador internoGrupa 14
LoteLOT-0015
Identificador internoGrupa 15
LoteLOT-0016
Identificador internoGrupa 16
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 423/P/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit, 33696000 Reagenssit ja varjoaineet, 33694000 Diagnostiset aineet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Grupa 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Sisäinen tunniste: Grupa 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Grupa 3 – GADOTERATE
Sisäinen tunniste: Grupa 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Grupa 4 – GADOTERATE II
Sisäinen tunniste: Grupa 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Grupa 5 – IOHEXOL
Sisäinen tunniste: Grupa 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Sisäinen tunniste: Grupa 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Grupa 7 – IOPROMIDE
Sisäinen tunniste: Grupa 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: Grupa 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Sisäinen tunniste: Grupa 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Sisäinen tunniste: Grupa 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Sisäinen tunniste: Grupa 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Grupa 12 – IFOSFAMID
Sisäinen tunniste: Grupa 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Sisäinen tunniste: Grupa 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Sisäinen tunniste: Grupa 14
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: Grupa 15
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: Grupa 16
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 423/P/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33652100 Antinéoplasiques, 33696000 Réactifs et produits de contraste, 33694000 Agents diagnostiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Identifiant interne: Grupa 1
Lot: LOT-0002
Titre: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Identifiant interne: Grupa 2
Lot: LOT-0003
Titre: Grupa 3 – GADOTERATE
Identifiant interne: Grupa 3
Lot: LOT-0004
Titre: Grupa 4 – GADOTERATE II
Identifiant interne: Grupa 4
Lot: LOT-0005
Titre: Grupa 5 – IOHEXOL
Identifiant interne: Grupa 5
Lot: LOT-0006
Titre: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Identifiant interne: Grupa 6
Lot: LOT-0007
Titre: Grupa 7 – IOPROMIDE
Identifiant interne: Grupa 7
Lot: LOT-0008
Titre: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Identifiant interne: Grupa 8
Lot: LOT-0009
Titre: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Identifiant interne: Grupa 9
Lot: LOT-0010
Titre: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Identifiant interne: Grupa 10
Lot: LOT-0011
Titre: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Identifiant interne: Grupa 11
Lot: LOT-0012
Titre: Grupa 12 – IFOSFAMID
Identifiant interne: Grupa 12
Lot: LOT-0013
Titre: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Identifiant interne: Grupa 13
Lot: LOT-0014
Titre: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Identifiant interne: Grupa 14
Lot: LOT-0015
Identifiant interne: Grupa 15
Lot: LOT-0016
Identifiant interne: Grupa 16
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 423/P/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Aicmiú breise (cpv): 33652100 Antineoplastic agents, 33696000 Reagents and contrast media, 33694000 Diagnostic agents
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Grupa 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Aitheantóir inmheánach: Grupa 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Grupa 3 – GADOTERATE
Aitheantóir inmheánach: Grupa 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Grupa 4 – GADOTERATE II
Aitheantóir inmheánach: Grupa 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Grupa 5 – IOHEXOL
Aitheantóir inmheánach: Grupa 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Aitheantóir inmheánach: Grupa 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Grupa 7 – IOPROMIDE
Aitheantóir inmheánach: Grupa 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Aitheantóir inmheánach: Grupa 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Aitheantóir inmheánach: Grupa 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Aitheantóir inmheánach: Grupa 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Aitheantóir inmheánach: Grupa 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Grupa 12 – IFOSFAMID
Aitheantóir inmheánach: Grupa 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Aitheantóir inmheánach: Grupa 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Aitheantóir inmheánach: Grupa 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: Grupa 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: Grupa 16
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 423/P/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33652100 Antineoplastični lijekovi, 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva, 33694000 Dijagnostička sredstva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Grupa 3 – GADOTERATE
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Grupa 4 – GADOTERATE II
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Grupa 5 – IOHEXOL
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Grupa 7 – IOPROMIDE
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Grupa 12 – IFOSFAMID
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: Grupa 16
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 423/P/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33652100 Agenti antineoplastici, 33696000 Reagenti e mezzi di contrasto, 33694000 Agenti diagnostici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Identificativo interno: Grupa 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Identificativo interno: Grupa 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Grupa 3 – GADOTERATE
Identificativo interno: Grupa 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Grupa 4 – GADOTERATE II
Identificativo interno: Grupa 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Grupa 5 – IOHEXOL
Identificativo interno: Grupa 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Identificativo interno: Grupa 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Grupa 7 – IOPROMIDE
Identificativo interno: Grupa 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Identificativo interno: Grupa 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Identificativo interno: Grupa 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Identificativo interno: Grupa 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Identificativo interno: Grupa 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Grupa 12 – IFOSFAMID
Identificativo interno: Grupa 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Identificativo interno: Grupa 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Identificativo interno: Grupa 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: Grupa 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: Grupa 16
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 423/P/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33652100 Antinavikiniai vaistai, 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai, 33694000 Diagnostiniai preparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Grupa 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Vidaus identifikatorius: Grupa 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Grupa 3 – GADOTERATE
Vidaus identifikatorius: Grupa 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Grupa 4 – GADOTERATE II
Vidaus identifikatorius: Grupa 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Grupa 5 – IOHEXOL
Vidaus identifikatorius: Grupa 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Vidaus identifikatorius: Grupa 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Grupa 7 – IOPROMIDE
Vidaus identifikatorius: Grupa 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Grupa 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Vidaus identifikatorius: Grupa 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Vidaus identifikatorius: Grupa 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Vidaus identifikatorius: Grupa 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Grupa 12 – IFOSFAMID
Vidaus identifikatorius: Grupa 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Vidaus identifikatorius: Grupa 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Vidaus identifikatorius: Grupa 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: Grupa 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: Grupa 16
Iekšējais identifikators: 423/P/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33652100 Antineoplastiskie līdzekļi, 33696000 Reaģenti un kontrastvielas, 33694000 Diagnostiskie reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Grupa 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Iekšējais identifikators: Grupa 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Grupa 3 – GADOTERATE
Iekšējais identifikators: Grupa 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Grupa 4 – GADOTERATE II
Iekšējais identifikators: Grupa 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Grupa 5 – IOHEXOL
Iekšējais identifikators: Grupa 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Iekšējais identifikators: Grupa 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Grupa 7 – IOPROMIDE
Iekšējais identifikators: Grupa 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Grupa 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Iekšējais identifikators: Grupa 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Iekšējais identifikators: Grupa 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Iekšējais identifikators: Grupa 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Grupa 12 – IFOSFAMID
Iekšējais identifikators: Grupa 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Iekšējais identifikators: Grupa 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Iekšējais identifikators: Grupa 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: Grupa 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: Grupa 16
Interne identificatiecode: 423/P/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33652100 Antineoplastische middelen, 33696000 Reagentia en contraststoffen, 33694000 Diagnostische agentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Grupa 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Grupa 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Grupa 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Grupa 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Grupa 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Grupa 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Grupa 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Grupa 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Grupa 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Grupa 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Grupa 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Grupa 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Grupa 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Grupa 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Grupa 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Grupa 16
Wewnętrzny identyfikator: 423/P/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33652100 Środki przeciwnowotworowe, 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe, 33694000 Czynniki diagnostyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Grupa 3 – GADOTERATE
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Grupa 4 – GADOTERATE II
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Grupa 5 – IOHEXOL
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Grupa 7 – IOPROMIDE
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Grupa 12 – IFOSFAMID
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: Grupa 16
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 423/P/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Classificação adicional (cpv): 33652100 Antineoplásicos, 33696000 Reagentes e meios de contraste, 33694000 Meios de diagnóstico
Lote: LOT-0001
Título: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Identificador interno: Grupa 1
Lote: LOT-0002
Título: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Identificador interno: Grupa 2
Lote: LOT-0003
Título: Grupa 3 – GADOTERATE
Identificador interno: Grupa 3
Lote: LOT-0004
Título: Grupa 4 – GADOTERATE II
Identificador interno: Grupa 4
Lote: LOT-0005
Título: Grupa 5 – IOHEXOL
Identificador interno: Grupa 5
Lote: LOT-0006
Título: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Identificador interno: Grupa 6
Lote: LOT-0007
Título: Grupa 7 – IOPROMIDE
Identificador interno: Grupa 7
Lote: LOT-0008
Título: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Identificador interno: Grupa 8
Lote: LOT-0009
Título: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Identificador interno: Grupa 9
Lote: LOT-0010
Título: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Identificador interno: Grupa 10
Lote: LOT-0011
Título: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Identificador interno: Grupa 11
Lote: LOT-0012
Título: Grupa 12 – IFOSFAMID
Identificador interno: Grupa 12
Lote: LOT-0013
Título: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Identificador interno: Grupa 13
Lote: LOT-0014
Título: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Identificador interno: Grupa 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: Grupa 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: Grupa 16
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 423/P/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Clasificare suplimentară (cpv): 33652100 Antineoplazice, 33696000 Reactivi şi produse de contrast, 33694000 Agenţi diagnostici
Titlu: Grupa 1 – DIMEGLUMINI GADOBENAS
Identificator intern: Grupa 1
Titlu: Grupa 2 – GADOBUTROLUM
Identificator intern: Grupa 2
Titlu: Grupa 3 – GADOTERATE
Identificator intern: Grupa 3
Titlu: Grupa 4 – GADOTERATE II
Identificator intern: Grupa 4
Titlu: Grupa 5 – IOHEXOL
Identificator intern: Grupa 5
Titlu: Grupa 6 – IOMEPROLUM
Identificator intern: Grupa 6
Titlu: Grupa 7 – IOPROMIDE
Identificator intern: Grupa 7
Titlu: Grupa 8 – SULFUR HEXAFLUORIDUM
Identificator intern: Grupa 8
Titlu: Grupa 9 – GADOPICLENOL
Identificator intern: Grupa 9
Titlu: Grupa 10 – GADOTERIDOLUM
Identificator intern: Grupa 10
Titlu: Grupa 11 – SERPLULIMABUM
Identificator intern: Grupa 11
Titlu: Grupa 12 – IFOSFAMID
Identificator intern: Grupa 12
Titlu: Grupa 13 – CYKLOFOSFAMID
Identificator intern: Grupa 13
Titlu: Grupa 14 – GEMCYTABINA
Identificator intern: Grupa 14
Identificator intern: Grupa 15
Identificator intern: Grupa 16
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 423/P/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe, 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva, 33694000 Sredstva za diagnostiko
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Grupa 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Grupa 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Grupa 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Grupa 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Grupa 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Grupa 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Grupa 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Grupa 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Grupa 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Grupa 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Grupa 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Grupa 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Grupa 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Grupa 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Grupa 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Grupa 16
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 423/P/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel, 33696000 Reagens och kontrastmedel, 33694000 Diagnostiska medel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Grupa 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Grupa 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Grupa 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Grupa 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Grupa 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Grupa 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Grupa 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Grupa 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Grupa 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Grupa 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Grupa 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Grupa 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Grupa 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Grupa 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Grupa 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Grupa 16