2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie usługi odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów medycznych i innych odpadów niż niebezpieczne na okres 24 miesięcy.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów medycznych i innych odpadów niż niebezpieczne dla Międzyleskiego szpitala Specjalistycznego w Warszawie. 2. Usługa obejmuje odbiór, transport i utylizację następujących odpadów z grupy 18 01 (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów). a) KOD 18 01 01 – Narzędzia chirurgiczne i zabiegowe oraz ich resztki (z wyłączeniem 18 01 03) – w ilości 0,20 Mg rocznie, b) KOD 18 01 02 – Części ciała i organy oraz pojemniki na krew i konserwanty służące do jej przechowywania (z wyłączeniem 18 01 03) – w ilości 4,0 Mg rocznie, c) KOD 18 01 03 – Inne odpady, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny oraz inne formy zdolne do przeniesienia materiału genetycznego, o których wiadomo lub co do których istnieją wiarygodne podstawy do sądzenia, że wywołują choroby u ludzi i zwierząt (np. zainfekowane pieluchomajtki, podpaski, podkłady), z wyłączeniem 18 01 80 i 18 01 82 – w ilości 250,00 Mg rocznie, d) KOD 18 01 06 – Chemikalia, w tym odczynniki chemiczne, zawierające substancje niebezpieczne – w ilości 1,0 Mg rocznie, e) KOD 18 01 08 – Leki cytotoksyczne i cytostatyczne – w ilości 0,10 Mg rocznie, f) KOD 18 01 04 – Inne odpady niż wymienione w 18 01 03 (np. opatrunki z materiału lub gipsu, pościel, ubrania jednorazowe, pieluchy) – w ilości 0,10 Mg rocznie, g) KOD 18 01 09 – Leki inne niż wymienione w 18 01 08 – w ilości 0,020 Mg rocznie. 3. Usługa obejmuje świadczenie w zakresie doradztwa ADR zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do obowiązków Doradcy należy: a) nadzorowanie zgodności postępowania z wymaganiami dotyczącymi przewozu towarów niebezpiecznych w danym przedsiębiorstwie, b) doradzanie przedsiębiorstwu w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych oraz przygotowanie rocznego sprawozdania z działalności przedsiębiorstwa w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, c) śledzenie innych praktyk i procedur związanych z działalnością przedsiębiorstwa 4. Doradca ADR winien posiadać wszelkie aktualne i wymagane dokumenty/certyfikaty. Wykonawca jest zobowiązany: Posiadać stosowne uprawnienia do ich transportowania, składowania i utylizacji lub posiadania aktualnej w okresie obowiązywania zamówienia, umowy z firmą zajmującą się transportem, składowaniem i utylizacją. Do odbioru odpadów medycznych, które będzie następowało co 72 godziny pomiędzy godz. 700 do godz. 1200 z wyznaczonego magazynu odpadów medycznych w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Do odbioru odpadów środkiem transportu przystosowanym do tego celu. Do zachowania należytej staranności przy realizacji zobowiązań umowy. Do wykonywania usługi, która musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. - Do unieszkodliwiania odpadów medycznych pochodzących z obiektów Zamawiającego w zakładzie utylizacji posiadającym wolne moce przerobowe zlokalizowanym na obszarze województwa, na którym odpady zostały wytworzone. Dopuszcza się unieszkodliwienie odpadów pochodzących z obiektów Zamawiającego na obszarze województwa innego niż to, na którym zostały wytworzone, w najbliżej położonej instalacji, w przypadku braku instalacji do unieszkodliwiania tych odpadów na obszarze danego województwa lub gdy istniejące instalacje nie mają wolnych mocy przerobowych. - Aby utylizacja odpadów medycznych odbywała się w zakładzie utylizacji o wydajności zapewniającej unieszkodliwianie odpadów odebranych od Zamawiającego. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w obrębie podanego w Formularzu cenowym asortymentu. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez jednego Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę. 8. Realizacja zamówienia następować będzie przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia ważnej umowy z Wykonawcą wyłonionym w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Termin płatności wynosi 60 dni od dnia prawidłowo wystawionej faktury dostarczonej do Zamawiającego. 10.Oferty będą oceniane na podstawie kryteriów opisanych w rozdziale XVI niniejszej SWZ. 11. Projektowane postanowienia umowy stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, który jest integralną częścią niniejszej dokumentacji. Zapisy zawarte w SWZ należy traktować jako warunki udzielenia zamówienia. 12. Podwykonawstwo 1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, 2. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom z podaniem przez wykonawcę firm podwykonawców. 3. Zamawiający informuje, że nie zastrzega osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia. 4. Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany jest zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy. 5. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
Вътрешен идентификатор: U-24/N/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Powodem zastosowania procedury jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: U-24/N/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: U-24/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: U-24/N/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: U-24/N/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: U-24/N/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
449524-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Kuvaus1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów medycznych i innych odpadów niż niebezpieczne dla Międzyleskiego szpitala Specjalistycznego w Warszawie. 2. Usługa obejmuje odbiór, transport i utylizację następujących odpadów z grupy 18 01 (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów). a) KOD 18 01 01 – Narzędzia chirurgiczne i zabiegowe oraz ich resztki (z wyłączeniem 18 01 03) – w ilości 0,20 Mg rocznie, b) KOD 18 01 02 – Części ciała i organy oraz pojemniki na krew i konserwanty służące do jej przechowywania (z wyłączeniem 18 01 03) – w ilości 4,0 Mg rocznie, c) KOD 18 01 03 – Inne odpady, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny oraz inne formy zdolne do przeniesienia materiału genetycznego, o których wiadomo lub co do których istnieją wiarygodne podstawy do sądzenia, że wywołują choroby u ludzi i zwierząt (np. zainfekowane pieluchomajtki, podpaski, podkłady), z wyłączeniem 18 01 80 i 18 01 82 – w ilości 250,00 Mg rocznie, d) KOD 18 01 06 – Chemikalia, w tym odczynniki chemiczne, zawierające substancje niebezpieczne – w ilości 1,0 Mg rocznie, e) KOD 18 01 08 – Leki cytotoksyczne i cytostatyczne – w ilości 0,10 Mg rocznie, f) KOD 18 01 04 – Inne odpady niż wymienione w 18 01 03 (np. opatrunki z materiału lub gipsu, pościel, ubrania jednorazowe, pieluchy) – w ilości 0,10 Mg rocznie, g) KOD 18 01 09 – Leki inne niż wymienione w 18 01 08 – w ilości 0,020 Mg rocznie. 3. Usługa obejmuje świadczenie w zakresie doradztwa ADR zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do obowiązków Doradcy należy: a) nadzorowanie zgodności postępowania z wymaganiami dotyczącymi przewozu towarów niebezpiecznych w danym przedsiębiorstwie, b) doradzanie przedsiębiorstwu w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych oraz przygotowanie rocznego sprawozdania z działalności przedsiębiorstwa w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, c) śledzenie innych praktyk i procedur związanych z działalnością przedsiębiorstwa 4. Doradca ADR winien posiadać wszelkie aktualne i wymagane dokumenty/certyfikaty. Wykonawca jest zobowiązany:  Posiadać stosowne uprawnienia do ich transportowania, składowania i utylizacji lub posiadania aktualnej w okresie obowiązywania zamówienia, umowy z firmą zajmującą się transportem, składowaniem i utylizacją.  Do odbioru odpadów medycznych, które będzie następowało co 72 godziny pomiędzy godz. 700 do godz. 1200 z wyznaczonego magazynu odpadów medycznych w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.  Do odbioru odpadów środkiem transportu przystosowanym do tego celu.  Do zachowania należytej staranności przy realizacji zobowiązań umowy.  Do wykonywania usługi, która musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. - Do unieszkodliwiania odpadów medycznych pochodzących z obiektów Zamawiającego w zakładzie utylizacji posiadającym wolne moce przerobowe zlokalizowanym na obszarze województwa, na którym odpady zostały wytworzone. Dopuszcza się unieszkodliwienie odpadów pochodzących z obiektów Zamawiającego na obszarze województwa innego niż to, na którym zostały wytworzone, w najbliżej położonej instalacji, w przypadku braku instalacji do unieszkodliwiania tych odpadów na obszarze danego województwa lub gdy istniejące instalacje nie mają wolnych mocy przerobowych. - Aby utylizacja odpadów medycznych odbywała się w zakładzie utylizacji o wydajności zapewniającej unieszkodliwianie odpadów odebranych od Zamawiającego. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w obrębie podanego w Formularzu cenowym asortymentu. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez jednego Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę. 8. Realizacja zamówienia następować będzie przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia ważnej umowy z Wykonawcą wyłonionym w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Termin płatności wynosi 60 dni od dnia prawidłowo wystawionej faktury dostarczonej do Zamawiającego. 10.Oferty będą oceniane na podstawie kryteriów opisanych w rozdziale XVI niniejszej SWZ. 11. Projektowane postanowienia umowy stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, który jest integralną częścią niniejszej dokumentacji. Zapisy zawarte w SWZ należy traktować jako warunki udzielenia zamówienia. 12. Podwykonawstwo 1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, 2. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom z podaniem przez wykonawcę firm podwykonawców. 3. Zamawiający informuje, że nie zastrzega osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia. 4. Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany jest zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy. 5. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
Sisäinen tunnisteU-24/N/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: U-24/N/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: U-24/N/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: U-24/N/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: U-24/N/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: U-24/N/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: U-24/N/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: U-24/N/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: U-24/N/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: U-24/N/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: U-24/N/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
5. Časť
Časť: LOT-0001
449524-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorU-24/N/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: U-24/N/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001