2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usluga preventivnog i korektivnog elektrostrojarskog održavanja na crpnim stanicama, ustavama i branama obrane od poplava Hrvatskih voda - područje VGO gornja Sava i VGO Mura i gornja Drava
Описание: Usluge preventivnog i korektivnog elektrostrojarskog održavanja na crpnim stanicama , ustavama i branama obrane od poplava Hrvatskih voda - područje VGO gornja Sava i VGO Mura i gornja Drava
Вътрешен идентификатор: OP 2026/353
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50511000 Услуги по ремонт и поддържане на помпи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: OP 2026/353
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50511000 Opravy a údržba čerpadel
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: OP 2026/353
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50511000 Reparation og vedligeholdelse af pumper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
449525-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungOP 2026/353
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtvoreni postupak
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
LosLOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OP 2026/353
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50511000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης αντλιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OP 2026/353
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50511000 Pumpade remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OP 2026/353
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50511000 Pumppujen korjaus ja huolto
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: OP 2026/353
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50511000 Services de réparation et d'entretien de pompes
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: OP 2026/353
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50511000 Usluge popravaka i održavanja crpki
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: OP 2026/353
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50511000 Szivattyújavítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: OP 2026/353
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50511000 Servizi di riparazione e manutenzione di pompe
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OP 2026/353
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50511000 Siurblių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: OP 2026/353
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50511000 Sūkņu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: OP 2026/353
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: OP 2026/353
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50511000 Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: OP 2026/353
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50511000 Storitve popravila in vzdrževanja črpalk
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OP 2026/353
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50511000 Reparation och underhåll av pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000