2. Процедура
Процедура
Заглавие: Elektrodünaamilise vibratsioonikatsetussüsteemi ostmine
Описание: Käesoleva hankemenetluse esemeks on elektrodünaamilise vibratsioonikatsetussüsteemi ostmine vastavalt HD lisas 1 esitatud tehnilisele kirjeldusele. Lepingu täitmise tähtaeg on hiljemalt 12 (kaksteist) kuud pärast hankelepingu sõlmimist. Hanketeatel märgitud lepingu sõlmimise algusaeg on eelduslik ja pole õiguslikult siduv. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311969-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38540000 Машини и уреди за изпитвания и измерване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Варианти:
Описание на опциите: Vastavalt riigihangete seadusele
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 311969-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38540000 Zkušební a měřící stroje
5. Část
Část: LOT-0000
Možnosti:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 311969-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vastavalt riigihangete seadusele
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311969-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38540000 Μηχανές και συσκευές δοκιμών και μετρήσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Επιλογές:
449548-2026 - Licitación
Estonia – Máquinas y aparatos de pruebas y medida – Elektrodünaamilise vibratsioonikatsetussüsteemi ostmine
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno311969-0000
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoAvatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38540000 Máquinas y aparatos de pruebas y medida
5. Lote
LoteLOT-0000
Opciones
Descripción de las opcionesVastavalt riigihangete seadusele
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 311969-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38540000 Katse- ja mõõtemasinad ja -aparaadid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Vastavalt riigihangete seadusele
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 311969-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38540000 Testaus- ja mittauslaitteet
Optiot:
449548-2026 - Verseny
Észtország – Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre – Elektrodünaamilise vibratsioonikatsetussüsteemi ostmine
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító311969-0000
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiAvatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38540000 Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre
5. Rész
RészLOT-0000
Opciók
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 311969-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38540000 Macchine e apparecchi di prova e misurazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Vastavalt riigihangete seadusele
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 311969-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38540000 Tikrinimo ir matavimo mašinos ir aparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 311969-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38540000 Magni u apparat għall-ittestjar u l-kejl
5. Lott
Lott: LOT-0000
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Vastavalt riigihangete seadusele
Wewnętrzny identyfikator: 311969-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38540000 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 311969-0000
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38540000 Máquinas e aparelhos para ensaios e medição
Lote: LOT-0000
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 311969-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38540000 Maşini şi aparate de testare şi măsurare
5. Lot
Lot: LOT-0000
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 311969-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38540000 Testovacie a meracie stroje a prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 311969-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38540000 Stroji in aparati za preskušanje in merjenje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 311969-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Vastavalt riigihangete seadusele