2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykonanie usługi przeglądu piątego poziomu utrzymania (P5) dziewięciu pojazdów EZT 35WEa wraz z Prawem Opcji
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dziewięciu obsług technicznych piątego poziomu utrzymania pojazdów typu 35WEa według Dokumentacji Systemu Utrzymania (dalej „DSU 1”) elektrycznego zespołu trakcyjnego typu 35WEa oraz przeprowadzenie szkolenia w miejscu realizacji prac przeglądowych na Pojazdach u Wykonawcy pracowników Zamawiającego (maksimum) 65 osób z zakresu prac na pojeździe 35WEa. Przy skorzystaniu z prawa opcji, przedmiot zamówienia może zostać powiększony o: - wykonanie czterech obsług technicznych P5 pojazdów typu 19WEa według Dokumentacji Systemu Utrzymania (dalej „DSU 2”) elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 19WEa, o których mowa w pkt 2 ppkt 2.1 Załącznika nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; - wykonanie opcjonalnych prac dodatkowych oraz prac opcjonalnych dodatkowych pozaplanowych, związanych z obsługą P5, wykraczających poza zakres prac przewidzianych w DSU 1, o których mowa w pkt 2 ppkt 2.1 Załącznika nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; - wykonanie opcjonalnych prac dodatkowych oraz prac opcjonalnych dodatkowych pozaplanowych, związanych z obsługą P5, wykraczających poza zakres prac przewidzianych w DSU 2, o których mowa w pkt 2 ppkt 2.1 Załącznika nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; - w przypadku skorzystania z prawa opcji wskazanego w pkt 2.1, rozszerzenie szkolenia, o którym mowa w ust 1 powyżej o zakres prac na pojeździe 19WEa; - szkolenie i nadanie uprawnień dla pracowników Zamawiającego po zmianie typu pojazdu w przypadku wystąpienia konieczności zmiany typu pojazdu 19WEa po przeniesieniu układu pneumatycznego do wnętrza pojazdu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; b) Załączniku nr 3 do SWZ – Istotnych Postanowienia Umowy (IPU)
Вътрешен идентификатор: OPZ-210-1/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50222000 Услуги по ремонт и поддържане на подвижен железопътен състав, без локомотиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: OPZ-210-1/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50222000 Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OPZ-210-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OPZ-210-1/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50222000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: OPZ-210-1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OPZ-210-1/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50222000 Servicios de reparación y mantenimiento de material móvil
5. Lote
Lote: LOT-0001
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50222000 Veeremi remondi- ja hooldusteenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Riik: Poola
Üldine teave
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OPZ-210-1/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50222000 Liikkuvan kaluston korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: OPZ-210-1/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OPZ-210-1/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: OPZ-210-1/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50222000 Gördülőállomány javítása és karbantartása
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OPZ-210-1/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: OPZ-210-1/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50222000 Ritošā sastāva remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: OPZ-210-1/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50222000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-vaguni ambulanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: OPZ-210-1/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50222000 Reparatie en onderhoud van rollend materieel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: OPZ-210-1/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50222000 Serviços de reparação e manutenção de material circulante
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: OPZ-210-1/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50222000 Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: OPZ-210-1/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50222000 Opravy a údržba vozňov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: OPZ-210-1/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50222000 Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OPZ-210-1/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50222000 Reparation och underhåll av vagnpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001