449575-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Комплекти за диагностициране – Dodávka reagencií, kontrolního, kalibračního a ostatního materiálu s výpůjčkou 2 analytických linek
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDodávka reagencií, kontrolního, kalibračního a ostatního materiálu s výpůjčkou 2 analytických linek
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka reagencií, kontrolního, kalibračního a ostatního materiálu s výpůjčkou 2 analytických linek pro Nemocnici Jindřichův Hradec, a.s.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33141625 Комплекти за диагностициране
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи, 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификаторDodávka reagencií, kontrolního, kalibračního a ostatního materiálu s výpůjčkou 2 analytických linek
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141625 Diagnostické sady
Další klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál, 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141625 Diagnostiikkasarjat
Lisäluokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet, 33100000 Lääketieteelliset laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
449575-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141625 Kits de diagnostic
Nomenclature complémentaire (cpv): 33140000 Consommables médicaux, 33100000 Équipements médicaux
5. Lot
LotLOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141625 Diagnostic kits
Aicmiú breise (cpv): 33140000 Medical consumables, 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
449575-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141625 Dijagnostička oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal, 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
449575-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141625 Diagnosztikai készletek
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
RészLOT-0001
449575-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141625 Diagnostikos rinkiniai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys, 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
449575-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141625 Diagnoskits
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001