449582-2026 - Състезателна процедура
Полша – Пътни транспортни услуги – Świadczenie usług przewozu pacjentów do Ambulatoryjnej Stacji Dializ Szpitala Praskiego w Warszawie
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеŚwiadczenie usług przewozu pacjentów do Ambulatoryjnej Stacji Dializ Szpitala Praskiego w Warszawie
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu pacjentów do Ambulatoryjnej Stacji Dializ Szpitala Praskiego w Warszawie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 3 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 11 do SWZ (projekt umowy)
Вътрешен идентификаторZP.39.AL.2026 - Transport Stacja Dializ (Pacjenci chodzący) - UE
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 60100000 Пътни транспортни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 3 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 11 do SWZ (projekt umowy)
449582-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
449582-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 60100000 Maanteetransporditeenused
5. Osa
OsaLOT-0001
449582-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60100000 Road transport services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
449582-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60100000 Usluge cestovnog prijevoza
5. Grupa
GrupaLOT-0001
449582-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001