2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dodávky reagencií s výpůjčkou imunochemického analyzátoru pro průkaz infekčních markerů
Описание: Předmětem veřejné zakázky je bezplatná výpůjčka imunochemického analyzátoru pro průkaz infekčních markerů dle Přílohy č. 6 zadávací dokumentace – Požadavky na předmět plnění a průběžné dodávky reagencií dle Přílohy č. 5 zadávací dokumentace – Krycí list nabídky.
Вътрешен идентификатор: 308
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33694000 Диагностични реактиви
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи, 38434000 Анализатори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Kupující (zadavatel) si vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy: - v případě, že výrobce některé položky materiálu, jehož dodávka je součástí předmětu smlouvy, uvede na trh novou verzi takové položky materiálu, která má stejné účelové určení a splňuje zadávací podmínky, vyhrazuje si kupující změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky materiálu touto její novou verzí, změna závazku bude sepsána dodatkem ke smlouvě, přičemž kupující není povinen takovou změnu závazku přijmout; - v případě, že prodávající není schopen dodat materiál ani do 7 pracovních dnů z důvodu, že materiál nemá k dispozici, popřípadě z jiného provozního důvodu, ale položka materiálu stejného účelového určení splňující zadávací podmínky je v době objednání dostupná na trhu v České republice prostřednictvím jiného dodavatele, je prodávající povinen ihned sdělit kupujícímu, že materiál nedodá řádně a včas, přičemž kupující má právo zajistit si v případě nezbytné akutní potřeby a v množství nezbytně nutném dodávku materiálu prostřednictvím tohoto jiného dodavatele. Případný rozdíl v nákupních cenách, jenž vznikne mezi cenami sjednanými touto Smlouvou a cenami jiného dodavatele, je kupující oprávněn požadovat po prodávajícím. Prodávající se zavazuje tento případný rozdíl v cenách na základě výzvy kupujícího uhradit v plné výši. Kupující se v případě využití práva podle věty druhé tohoto odstavce bude vždy snažit o zajištění takového dodavatele, který je schopen dodat v potřebném čase, množství a kvalitě materiál za co nejnižší cenu, s nejmenšími náklady.
449583-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier308
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 38434000 Analysers
5. Lot
LotLOT-0001
Options
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 308
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33694000 Medios de diagnóstico
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible, 38434000 Analizadores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 308
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33694000 Agents diagnostiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33140000 Consommables médicaux, 38434000 Analyseurs
Lot: LOT-0001
Options:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 308
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33694000 Diagnosztikumok
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 38434000 Analizátorok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 308
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33694000 Diagnostiniai preparatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys, 38434000 Analizatoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 308
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33694000 Diagnostiskie reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli, 38434000 Analizatori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 308
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33694000 Aġenti diagnostiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi, 38434000 Analizzaturi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33694000 Meios de diagnóstico
Classificação adicional (cpv): 33140000 Material médico de consumo, 38434000 Analisadores
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 308
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33694000 Agenţi diagnostici
Clasificare suplimentară (cpv): 33140000 Consumabile medicale, 38434000 Analizoare
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 308
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33694000 Diagnostické činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 38434000 Analyzátory
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
449583-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator308
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33694000 Sredstva za diagnostiko
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo, 38434000 Analizatorji
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 308
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33694000 Diagnostiska medel
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 38434000 Analysatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: