2. Процедура
Процедура
Заглавие: Profilprodukter
Описание: Denna upphandling avser Luleå tekniska universitets behov av en leverantör för profilprodukter.
Вътрешен идентификатор: LTU-527-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18000000 Облекло, обувни изделия, пътни артикули и аксесоари
Допълнителна класификация (cpv): 18300000 Облекла, 22000000 Печатни материали и свързани с тях продукти, 22460000 Професионални рекламни материали, търговски каталози и учебници, 79340000 Рекламни и маркетингови услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: Profilprodukter
2. Řízení
Řízení
Název: Profilprodukter
Interní identifikátor: LTU-527-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18000000 Oděvy, obuv, brašnářské výrobky a doplňky
Další klasifikace (cpv): 18300000 Prádlo a oděvní součásti, 22000000 Tiskařské výrobky a související produkty, 22460000 Reklamní materiály, obchodní katalogy a příručky, 79340000 Reklamní a marketingové služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Profilprodukter
2. Procedure
Procedure
Titel: Profilprodukter
Intern ID: LTU-527-2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 18000000 Beklædningsartikler, fodtøj, bagageartikler og tilbehør
Supplerende klassifikation (cpv): 18300000 Beklædningsgenstande, 22000000 Tryksager og beslægtede produkter, 22460000 Reklametryksager, varekataloger og håndbøger, 79340000 Servicevirksomhed i forbindelse med reklame og marketing
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Profilprodukter
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: LTU-527-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18300000 Kleidung, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 22460000 Werbeschriften, Verkaufskataloge und Handbücher, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Profilprodukter
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Profilprodukter
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LTU-527-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18000000 Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 18300000 Ενδύματα, 22000000 Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα, 22460000 Εμπορικό διαφημιστικό υλικό, εμπορικοί κατάλογοι και εγχειρίδια, 79340000 Υπηρεσίες διαφήμισης και μάρκετινγκ
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Profilprodukter
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Profilprodukter
Identificador interno: LTU-527-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18000000 Prendas de vestir, calzado, artículos de viaje y accesorios
Clasificación adicional (cpv): 18300000 Prendas de vestir, 22000000 Impresos y productos relacionados, 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales, 79340000 Servicios de publicidad y de marketing
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Profilprodukter
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Profilprodukter
Sisemine tunnus: LTU-527-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18000000 Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused
Täiendav liigitus (cpv): 18300000 Rõivad, 22000000 Trükised ja seonduvad tooted, 22460000 Kaubandusreklaam, ärikataloogid ja käsiraamatud, 79340000 Reklaami- ja turundusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Profilprodukter
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Profilprodukter
Sisäinen tunniste: LTU-527-2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18000000 Vaatteet, jalkineet, matkalaukkutuotteet ja tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 18300000 Asut, 22000000 Painotuotteet ja vastaavat tuotteet, 22460000 Mainosmateriaali, kaupalliset luettelot ja käsikirjat, 79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
Sisäinen tunniste: Profilprodukter
2. Procédure
Procédure
Titre: Profilprodukter
Identifiant interne: LTU-527-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 18000000 Vêtements, articles chaussants, bagages et accessoires
Nomenclature complémentaire (cpv): 18300000 Articles d'habillement, 22000000 Imprimés et produits connexes, 22460000 Publicité professionnelle, catalogues commerciaux et manuels, 79340000 Services de publicité et de marketing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Profilprodukter
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Profilprodukter
Aitheantóir inmheánach: LTU-527-2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
Aicmiú breise (cpv): 18300000 Garments, 22000000 Printed matter and related products, 22460000 Trade-advertising material, commercial catalogues and manuals, 79340000 Advertising and marketing services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Profilprodukter
2. Procedura
Procedura
Titolo: Profilprodukter
Identificativo interno: LTU-527-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 18000000 Indumenti, calzature, articoli da viaggio e accessori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18300000 Indumenti, 22000000 Stampati e prodotti affini, 22460000 Materiale pubblicitario commerciale, cataloghi commerciali e manuali, 79340000 Servizi pubblicitari e di marketing
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Profilprodukter
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Profilprodukter
Vidaus identifikatorius: LTU-527-2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18000000 Drabužiai, avalynė, lagaminai ir jų priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18300000 Apranga, 22000000 Spaudiniai ir susiję produktai, 22460000 Komercinė reklaminė medžiaga, komerciniai katalogai ir žinynai, 79340000 Reklamos ir rinkodaros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Profilprodukter
Nosaukums: Profilprodukter
Iekšējais identifikators: LTU-527-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18000000 Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri
Papildu klasifikācija (cpv): 18300000 Atsevišķi apģērba gabali, 22000000 Iespieddarbi un saistītie izdevumi, 22460000 Komercreklāmas materiāls, preču katalogi un lietošanas instrukcijas, 79340000 Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Profilprodukter
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Profilprodukter
Identifikatur intern: LTU-527-2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18000000 Ilbies, xedd is-saqajn, valiġġerija u aċċessorji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 18300000 Ħwejjeġ tan-nisa, 22000000 Materjal stampat u prodotti relatati, 22460000 Materjal ta' reklamar tal-kummerċ, katalogi kummerċjali u manwali, 79340000 Servizzi tar-reklamar u l-marketing
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Profilprodukter
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 18000000 Vestuário, calçado, malas e artigos de viagem, acessórios
Classificação adicional (cpv): 18300000 Peças de vestuário, 22000000 Material impresso e afins, 22460000 Suportes de publicidade, manuais e catálogos comerciais, 79340000 Serviços de publicidade e marketing
2. Postopek
Postopek
Naslov: Profilprodukter
Notranji identifikator: LTU-527-2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 18000000 Oblačila, obutev, prtljaga in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 18300000 Oblačila, 22000000 Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki, 22460000 Trgovski reklamni material, prodajni katalogi in priročniki, 79340000 Storitve oglaševanja in trženja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Profilprodukter