See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: PAVOJINGŲJŲ IR NEPAVOJINGŲJŲ GAMYBOS IR KITOS ŪKINĖS VEIKLOS ATLIEKŲ TVARKYMO PASLAUGOS
Описание: Pirmoje pirkimo dalyje perkamos Pavojingų gamybos ir kitos ūkinės veiklos atliekų tvarkymo paslaugos susidedančios iš: 1. Pavojingųjų mažo kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis iki 5 tonų imtinai) - 5 kartai, 2. Pavojingųjų didelio kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis nuo 5 iki 20 tonų imtinai) - 14 kartai, 3. 08 01 11* dažų ir lako, kuriuose yra organinių tirpiklių ar kitų pavojingųjų medžiagų, atliekos - 1,900 t, 4. 08 01 17* dažų ar lako šalinimo atliekos, kuriose yra organinių tirpiklių ar kitų pavojingųjų medžiagų - 1,500 t, 5. 08 04 09* klijų ir hermetikų, kuriuose yra organinių tirpiklių ar kitų pavojingųjų medžiagų, atliekos - 2,000 t, 6. 12 01 07* mineralinės mašininės alyvos, kuriose nėra halogenų (išskyrus emulsijas ir tirpalus) - 0,080 t, 7. 13 02 08* kita variklio, pavarų dėžės ir tepamoji alyva - 0,040 t, 8. 13 03 10* kita izoliacinė ir šilumą perduodanti alyva - 0,200 t, 9. 13 05 06* naftos produktų/vandens separatorių naftos produktai - 3,200 t, 10. 13 08 02* kitos emulsijos - 3,000 t, 11. 15 01 10* pakuotės, kuriose yra pavojingųjų medžiagų likučių arba kurios yra jomis užterštos - 4,200 t, 12. 15 02 02* absorbentai, filtrų medžiagos (įskaitant kitaip neapibrėžtus tepalų filtrus), pašluostės, apsauginiai drabužiai, užteršti pavojingosiomis medžiagomis - 5,400 t, 13. 16 02 11* nebenaudojama įranga, kurioje yra chlorfluorangliavandenilių, hidrochlorfluorangliavandenilių, hidrofluorangliavandenilių (HCFC, HFC) - 3,600 t, 14. 16 02 15* pavojingos sudedamosios dalys, išimtos iš nebenaudojamos įrangos - 0,600 t, 15. 16 05 06* laboratorinės cheminės medžiagos, kurių sudėtyje yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos, įskaitant laboratorinių cheminių medžiagų mišinius - 8,000 t, 16. 16 05 07* nebereikalingos neorganinės cheminės medžiagos, kurių sudėtyje yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos - 8,500 t, 17. 16 05 08* nebenaudojamos organinės cheminės medžiagos, kurių sudėtyje yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos - 15,200 t, 18. 16 07 08* atliekos, kuriose yra tepalų - 1,000 t, 19. 16 11 03* kita metalurgijos procesų iškloja ir ugniai atsparios medžiagos, kuriose yra pavojingųjų medžiagų - 0,100 t, 20. 16 11 05* ne metalurgijos procesų iškloja ir ugniai atsparios medžiagos, kuriose yra pavojingųjų medžiagų- 0,080 t, 21. 17 02 04* stiklas, plastikas ir mediena, kuriuose yra pavojingųjų medžiagų arba kurie yra jomis užteršti 139,000 t, 22. 17 05 03* gruntas ir akmenys, kuriuose yra pavojingųjų medžiagų - 30,000 t, 23. 17 06 01* izoliacinės medžiagos, kuriose yra asbesto - 6,000 t, 24. 17 06 03* kitos izoliacinės medžiagos, kuriose yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos 3,150 t, 25. 17 09 03* kitos statybinės ir griovimo atliekos (įskaitant mišrias atliekas), kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų - 11,300 t, 26. 20 01 21 01* dienos šviesos lempos - 2,400 t, 27. 20 01 21 02* kitos atliekos, kuriose yra gyvsidabrio - 0,100 t. Nurodyti kiekiai yra preliminarūs. Pirkėjas pirks Paslaugas pagal poreikį Sutartyje nurodytais įkainiais, neviršijant bendros Sutarties kainos – 260000,00 Eur (du šimtai šešiasdešimt tūkstančių eurų 0 ct) eurų be PVM. Atskirose eilutėse nurodytas Paslaugų kiekis gali būti keičiamas (didėti ar mažėti). Pirkėjas neįsipareigoja išpirkti preliminaraus Paslaugų kiekio ar bet kokios jo dalies. Antroje pirkimo dalyje perkamos Nepavojingų gamybos ir kitos ūkinės veiklos atliekų tvarkymo paslaugos susidedančios iš: 1. Nepavojingųjų mažo kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis iki 5 tonų imtinai) - 4 kartai, 2. Nepavojingųjų didelio kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis nuo 5 iki 20 tonų imtinai) - 7 kartai, 3. 08 01 12 dažų ir lako atliekos, nenurodytos 08 01 11 - 0,040 vnt., 4. 08 04 10 klijų ir hermetikų atliekos, nenurodytos 08 04 09 - 0,040 vnt., 5. 10 01 15 bendrojo deginimo dugno pelenai, šlakas ir garo katilų dulkės, nenurodyti 10 01 14 - 0,100 vnt., 6. 12 01 21 Naudotos šlifavimo dalys ir šlifavimo medžiagos, nenurodytos 12 01 20 - 1,600 vnt., 7. 15 01 06 mišrios pakuotės - 0,320 vnt., 8. 16 01 03 naudoti nebetinkamos padangos - 4,500 vnt., 9. 16 02 16 sudedamosios dalys, išimtos iš nebenaudojamos įrangos, nenurodytos 16 02 15 - 40,000 vnt., 10. 16 05 09 nebenaudojamos cheminės medžiagos, nenurodytos 16 05 06, 16 05 07 arba 16 05 08 - 0,100 vnt., 11. 17 02 03 plastikas - 13,800 vnt., 12. 17 06 04 izoliacinės medžiagos, nenurodytos 17 06 01 ir 17 06 03 - 35,000 vnt., 13. 19 09 05 prisotintos arba panaudotos jonitinės dervos - 6,300 vnt., 14. 19 12 04 07 plastikai ir guma - 2,000 vnt., 15. 20 01 02 99 stiklas - 8,500 vnt., 16. 20 01 25 maistinis aliejus ir riebalai - 0,300 vnt., 17. 20 01 36 03 lempos - 1,000 vnt. Nurodyti kiekiai yra preliminarūs. Pirkėjas pirks Paslaugas pagal poreikį Sutartyje nurodytais įkainiais, neviršijant bendros Sutarties kainos – 56 000,00 Eur (penkiasdešimt šeši eurai 0 ct) eurų be PVM. Atskirose eilutėse nurodytas Paslaugų kiekis gali būti keičiamas (didėti ar mažėti). Pirkėjas neįsipareigoja išpirkti preliminaraus Paslaugų kiekio ar bet kokios jo dalies.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90513000 Услуги по превозване на отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pavojingųjų gamybos ir kitos ūkinės veiklos atliekų tvarkymo paslaugų pirkimas
Описание: Pirmoje pirkimo dalyje perkamos Pavojingų gamybos ir kitos ūkinės veiklos atliekų tvarkymo paslaugos susidedančios iš: 1. Pavojingųjų mažo kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis iki 5 tonų imtinai) - 5 kartai, 2. Pavojingųjų didelio kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis nuo 5 iki 20 tonų imtinai) - 14 kartai, 3. 08 01 11* dažų ir lako, kuriuose yra organinių tirpiklių ar kitų pavojingųjų medžiagų, atliekos - 1,900 t, 4. 08 01 17* dažų ar lako šalinimo atliekos, kuriose yra organinių tirpiklių ar kitų pavojingųjų medžiagų - 1,500 t, 5. 08 04 09* klijų ir hermetikų, kuriuose yra organinių tirpiklių ar kitų pavojingųjų medžiagų, atliekos - 2,000 t, 6. 12 01 07* mineralinės mašininės alyvos, kuriose nėra halogenų (išskyrus emulsijas ir tirpalus) - 0,080 t, 7. 13 02 08* kita variklio, pavarų dėžės ir tepamoji alyva - 0,040 t, 8. 13 03 10* kita izoliacinė ir šilumą perduodanti alyva - 0,200 t, 9. 13 05 06* naftos produktų/vandens separatorių naftos produktai - 3,200 t, 10. 13 08 02* kitos emulsijos - 3,000 t, 11. 15 01 10* pakuotės, kuriose yra pavojingųjų medžiagų likučių arba kurios yra jomis užterštos - 4,200 t, 12. 15 02 02* absorbentai, filtrų medžiagos (įskaitant kitaip neapibrėžtus tepalų filtrus), pašluostės, apsauginiai drabužiai, užteršti pavojingosiomis medžiagomis - 5,400 t, 13. 16 02 11* nebenaudojama įranga, kurioje yra chlorfluorangliavandenilių, hidrochlorfluorangliavandenilių, hidrofluorangliavandenilių (HCFC, HFC) - 3,600 t, 14. 16 02 15* pavojingos sudedamosios dalys, išimtos iš nebenaudojamos įrangos - 0,600 t, 15. 16 05 06* laboratorinės cheminės medžiagos, kurių sudėtyje yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos, įskaitant laboratorinių cheminių medžiagų mišinius - 8,000 t, 16. 16 05 07* nebereikalingos neorganinės cheminės medžiagos, kurių sudėtyje yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos - 8,500 t, 17. 16 05 08* nebenaudojamos organinės cheminės medžiagos, kurių sudėtyje yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos - 15,200 t, 18. 16 07 08* atliekos, kuriose yra tepalų - 1,000 t, 19. 16 11 03* kita metalurgijos procesų iškloja ir ugniai atsparios medžiagos, kuriose yra pavojingųjų medžiagų - 0,100 t, 20. 16 11 05* ne metalurgijos procesų iškloja ir ugniai atsparios medžiagos, kuriose yra pavojingųjų medžiagų- 0,080 t, 21. 17 02 04* stiklas, plastikas ir mediena, kuriuose yra pavojingųjų medžiagų arba kurie yra jomis užteršti 139,000 t, 22. 17 05 03* gruntas ir akmenys, kuriuose yra pavojingųjų medžiagų - 30,000 t, 23. 17 06 01* izoliacinės medžiagos, kuriose yra asbesto - 6,000 t, 24. 17 06 03* kitos izoliacinės medžiagos, kuriose yra pavojingųjų medžiagų arba kurios iš jų sudarytos 3,150 t, 25. 17 09 03* kitos statybinės ir griovimo atliekos (įskaitant mišrias atliekas), kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų - 11,300 t, 26. 20 01 21 01* dienos šviesos lempos - 2,400 t, 27. 20 01 21 02* kitos atliekos, kuriose yra gyvsidabrio - 0,100 t. Nurodyti kiekiai yra preliminarūs. Pirkėjas pirks Paslaugas pagal poreikį Sutartyje nurodytais įkainiais, neviršijant bendros Sutarties kainos – 260000,00 Eur (du šimtai šešiasdešimt tūkstančių eurų 0 ct) eurų be PVM. Atskirose eilutėse nurodytas Paslaugų kiekis gali būti keičiamas (didėti ar mažėti). Pirkėjas neįsipareigoja išpirkti preliminaraus Paslaugų kiekio ar bet kokios jo dalies.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Nepavojingųjų gamybos ir kitos ūkinės veiklos atliekų tvarkymo paslaugų pirkimas
Описание: Antroje pirkimo dalyje perkamos Nepavojingų gamybos ir kitos ūkinės veiklos atliekų tvarkymo paslaugos susidedančios iš: 1. Nepavojingųjų mažo kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis iki 5 tonų imtinai) - 4 kartai, 2. Nepavojingųjų didelio kiekio atliekų išvežimas (išvežamų atliekų kiekis nuo 5 iki 20 tonų imtinai) - 7 kartai, 3. 08 01 12 dažų ir lako atliekos, nenurodytos 08 01 11 - 0,040 vnt., 4. 08 04 10 klijų ir hermetikų atliekos, nenurodytos 08 04 09 - 0,040 vnt., 5. 10 01 15 bendrojo deginimo dugno pelenai, šlakas ir garo katilų dulkės, nenurodyti 10 01 14 - 0,100 vnt., 6. 12 01 21 Naudotos šlifavimo dalys ir šlifavimo medžiagos, nenurodytos 12 01 20 - 1,600 vnt., 7. 15 01 06 mišrios pakuotės - 0,320 vnt., 8. 16 01 03 naudoti nebetinkamos padangos - 4,500 vnt., 9. 16 02 16 sudedamosios dalys, išimtos iš nebenaudojamos įrangos, nenurodytos 16 02 15 - 40,000 vnt., 10. 16 05 09 nebenaudojamos cheminės medžiagos, nenurodytos 16 05 06, 16 05 07 arba 16 05 08 - 0,100 vnt., 11. 17 02 03 plastikas - 13,800 vnt., 12. 17 06 04 izoliacinės medžiagos, nenurodytos 17 06 01 ir 17 06 03 - 35,000 vnt., 13. 19 09 05 prisotintos arba panaudotos jonitinės dervos - 6,300 vnt., 14. 19 12 04 07 plastikai ir guma - 2,000 vnt., 15. 20 01 02 99 stiklas - 8,500 vnt., 16. 20 01 25 maistinis aliejus ir riebalai - 0,300 vnt., 17. 20 01 36 03 lempos - 1,000 vnt. Nurodyti kiekiai yra preliminarūs. Pirkėjas pirks Paslaugas pagal poreikį Sutartyje nurodytais įkainiais, neviršijant bendros Sutarties kainos – 56 000,00 Eur (penkiasdešimt šeši eurai 0 ct) eurų be PVM. Atskirose eilutėse nurodytas Paslaugų kiekis gali būti keičiamas (didėti ar mažėti). Pirkėjas neįsipareigoja išpirkti preliminaraus Paslaugų kiekio ar bet kokios jo dalies.
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90513000 Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90513000 Υπηρεσίες επεξεργασίας και διάθεσης μη επικίνδυνων απορριμμάτων και αποβλήτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90513000 Nem veszélyes hulladék és szemét kezelésével és ártalmatlanításával kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90513000 Nepavojingų atliekų apdorojimo ir šalinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513000 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90513000 Servicii de tratare şi eliminare de deşeuri menajere şi deşeuri nepericuloase
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90513000 Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2