2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK) w Inowrocławiu.
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego do zbiornika mieszczącego się w Inowrocławiu przy ulicy Bagiennej 77 - Regionalna Instalacja do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK). Charakterystyka zbiornika – zbiornik naziemny. Zakres i ilość dostaw objętych zamówieniem: - olej napędowy – zapotrzebowanie 361.600,00 litrów - jednorazowa dostawa oleju napędowego nie przekroczy 5.000 litrów. Zamawiający gwarantuje minimalną realizację zamówienia na poziomie co najmniej 60 % kwoty łącznego zobowiązania. Kwota łącznego zobowiązania stanowi kwotę wyliczoną na podstawie ceny za 1 litr oleju napędowego brutto podanej w ofercie i przewidywanej wielkości zamówienia, tj. 361.600,00 litrów. Wskazana wyżej szacunkowa ilość zapotrzebowania na olej napędowy może różnić się od rzeczywistej, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości zapotrzebowania na olej napędowy. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie z tytułu niezamówienia pełnej ilości oleju napędowego, określonego wyżej. 3. Dostawy oleju napędowego odbywać się będą sukcesywnie, z częstotliwością wynikającą z potrzeb zamawiającego na podstawie zgłoszeń przez osobę upoważnioną ze strony Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK). Zgłoszenia dokonywane będą za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail wykonawcy lub telefonicznie. Wykonawca niezwłocznie, najpóźniej w tym samym dniu od przesłania zgłoszenia pocztą elektroniczną potwierdzi (e-mailem) przyjęcie zamówienia. Olej napędowy będzie dostarczany do Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK), ul. Bagienna 77, 88-100 Inowrocław, w ciągu 2 dni roboczych, licząc od dnia następnego po zgłoszeniu, o którym mowa wyżej, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:00. Dokumentem potwierdzającym każdorazowo odbiór przez Zamawiającego danej partii dostarczonego oleju napędowego jest dowód przyjęcia podpisany przez osobę upoważnioną ze strony Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK).
Вътрешен идентификатор: PZP.10/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09134100 Дизелово масло
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego do zbiornika mieszczącego się w Inowrocławiu przy ulicy Bagiennej 77 - Regionalna Instalacja do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK). Charakterystyka zbiornika – zbiornik naziemny. Zakres i ilość dostaw objętych zamówieniem: - olej napędowy – zapotrzebowanie 361.600,00 litrów - jednorazowa dostawa oleju napędowego nie przekroczy 5.000 litrów. Zamawiający gwarantuje minimalną realizację zamówienia na poziomie co najmniej 60 % kwoty łącznego zobowiązania. Kwota łącznego zobowiązania stanowi kwotę wyliczoną na podstawie ceny za 1 litr oleju napędowego brutto podanej w ofercie i przewidywanej wielkości zamówienia, tj. 361.600,00 litrów. Wskazana wyżej szacunkowa ilość zapotrzebowania na olej napędowy może różnić się od rzeczywistej, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości zapotrzebowania na olej napędowy. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie z tytułu niezamówienia pełnej ilości oleju napędowego, określonego wyżej. 2. Dostawy oleju napędowego odbywać się będą sukcesywnie, z częstotliwością wynikającą z potrzeb zamawiającego na podstawie zgłoszeń przez osobę upoważnioną ze strony Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK). Zgłoszenia dokonywane będą za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail wykonawcy lub telefonicznie. Wykonawca niezwłocznie, najpóźniej w tym samym dniu od przesłania zgłoszenia pocztą elektroniczną potwierdzi (e-mailem) przyjęcie zamówienia. Olej napędowy będzie dostarczany do Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK), ul. Bagienna 77, 88-100 Inowrocław, w ciągu 2 dni roboczych, licząc od dnia następnego po zgłoszeniu, o którym mowa wyżej, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:00. Dokumentem potwierdzającym każdorazowo odbiór przez Zamawiającego danej partii dostarczonego oleju napędowego jest dowód przyjęcia podpisany przez osobę upoważnioną ze strony Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK).
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PZP.10/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09134100 Naftový olej
5. Část
Část: LOT-0001
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09134100 Dieselolie
Udførelsessted
Postadresse: ul. Bagienna 77
By: Inowrocław
Postnummer: 88-100
Landsdel (NUTS): Inowrocławski (PL617)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Bagienna 77
Stadt: Inowrocław
Postleitzahl: 88-100
Land, Gliederung (NUTS): Inowrocławski (PL617)
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PZP.10/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09134100 Πετρέλαιο ντίζελ
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Place of performance
Postal address: ul. Bagienna 77
Town: Inowrocław
Postcode: 88-100
449620-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoPZP.10/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 09134100 Gasoil
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PZP.10/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09134100 Huile diesel
5. Lot
Lot: LOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09134100 Dizelsko ulje
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: ul. Bagienna 77
Grad: Inowrocław
Poštanski broj: 88-100
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PZP.10/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09134100 Dízelolaj
5. Rész
Rész: LOT-0001
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09134100 Dyzelinė alyva
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Bagienna 77
Miestas: Inowrocław
Pašto kodas: 88-100
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Inowrocławski (PL617)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134100 Dīzeļeļļa
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Bagienna 77
Pilsēta: Inowrocław
Pasta indekss: 88-100
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Inowrocławski (PL617)
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09134100 Gasóleo
Local de execução
Endereço postal: ul. Bagienna 77
Cidade: Inowrocław
Código postal: 88-100
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PZP.10/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09134100 Ulei Diesel
449620-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorPZP.10/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09134100 Motorová nafta
5. Časť
ČasťLOT-0001
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09134100 Dizelsko olje
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul. Bagienna 77
Mesto: Inowrocław
Poštna številka: 88-100
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PZP.10/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09134100 Dieselolja
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001