2. Процедура
Процедура
Заглавие: Eesti Vabariigi suursaatkonnas Chisinaus sisustuse ostmine
Описание: Lepingu objektiks on sisustuse ostmine Eesti Vabariigi suursaatkonda Chișinăus, Moldovas (edaspidi "Asjad"). Lepinguga fikseeritud mahus ja tingimustel, samuti nimetatud ostuga seotud ning sellest tulenevad tööd ja toimingud (sealhulgas Asjade tootmine ning ettevalmistamine, paigaldus ja transportimine Ostja territooriumile) kuni Asjade üleandmiseni Ostja poolt määratud kohas ja Asjade lõpliku vastuvõtmiseni Ostja poolt, samuti garantiiaegsed toimingud. Müüja kohustub Asjad tarnima ja paigaldama ehitistesse aadressil Strada București 106, Chișinău, Moldova / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312595-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39130000 Мебелировка за офиса
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 312595-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39130000 Kontormøbler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312595-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39130000 Έπιπλα γραφείων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 312595-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 312595-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39130000 Muebles de oficina
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 312595-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39130000 Kontorimööbel
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 312595-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39130000 Toimistokalusteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 312595-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39130000 Mobilier de bureau
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 312595-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 312595-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39130000 Uredski namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 312595-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39130000 Irodabútor
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 312595-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39130000 Mobili per uffici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 312595-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39130000 Għamara ta' l-uffiċini
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 312595-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 312595-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39130000 Meble biurowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39130000 Mobiliário de escritório
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 312595-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39130000 Mobilier de birou
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 312595-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39130000 Kancelársky nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0000