449623-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Мрежово оборудване – Pořízení systému pro automatizovaný monitoring síťového a aplikačního provozu počítačové sítě NPK
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки - Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPořízení systému pro automatizovaný monitoring síťového a aplikačního provozu počítačové sítě NPK
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je pořízení systému pro monitoring datových toků v počítačové síti zadavatele. Součástí předmětu plnění je také poskytování servisních služeb po dobu neurčitou.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаotevřené řízení
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Допълнителен характер на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 32420000 Мрежово оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 48732000 Софтуерни пакети за защита на данни, 72310000 Услуги по обработка на данни
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификатор1
449623-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníotevřené řízení
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
Další klasifikace (cpv): 48732000 Balík programů pro zabezpečení dat, 72310000 Zpracování dat
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor1
449623-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
449623-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςotevřené řízení
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48732000 Πακέτα λογισμικού ασφάλειας δεδομένων, 72310000 Υπηρεσίες επεξεργασίας δεδομένων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 32420000 Võrguseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 48732000 Andmekaitse tarkvarapakett, 72310000 Andmetöötlusteenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Pardubický kraj (CZ053)
Riik: Tšehhi
449623-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Menettelyn tärkeimmät piirteetotevřené řízení
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32420000 Verkkolaitteisto
Lisäluokitus (cpv): 48732000 Tietosuojausohjelmatuotteet, 72310000 Tiedon käsittelypalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste1
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: otevřené řízení
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 32420000 Matériel de réseau
Nomenclature complémentaire (cpv): 48732000 Logiciels de sécurité des données, 72310000 Services de traitement de données
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
449623-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí - Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaotevřené řízení
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Cineál breise an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 32420000 Network equipment
Aicmiú breise (cpv): 48732000 Data security software package, 72310000 Data-processing services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
449623-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraotevřené řízení
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48732000 Pacchetti software di sicurezza dei dati, 72310000 Servizi di trattamento dati
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: otevřené řízení
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 32420000 Sieťové zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48732000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti dát, 72310000 Spracovanie údajov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1