2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rodinný park Husovy sady
Описание: Vybudování rodinného parku s herními prvky, který jako celek, jakož i v jednotlivých částech, součástech a příslušenství musí být plně funkční a schopen plnit svůj účel, a to na části pozemku p. č. 3029/1 v k. ú. Sokolov. Rodinným parkem je myšleno zejména dvoupatrové 3D bludiště s designovou nástupní a vyhlídkovou věží a zavěšeným domečkem. Vstup na atrakci bude jeden ve vstupní věži. Výstup je možný buď věží, nebo skluzavkou. 3D bludiště je tvořeno pochozími lávkami zavěšenými mezi dřevěné sloupy. Na každém sloupu je umístěný přestupový domeček. Lávky mají podobu spletitých lanových překážek a jsou umístěny ve dvou patrech nad sebou. Lávky jsou ze všech stran chráněny proti pádu ochrannými sítěmi, a proto atrakce nevyžaduje žádné další jištění účastníků. Přestupní domečky jsou tvořeny ocelovou konstrukcí a dřevěným opláštěním s jednoduchým a čistým designem. Jednotlivá patra jsou vzájemně propojena propadlem. Jde o konstrukci s vysokými stupni, která umožňuje plynulý a bezpečný pohyb mezi patry bludiště. Součástí realizace jsou houpačky s ocelovou konstrukcí. Dílo, které bude zhotovitel povinen zhotovit, je závazně vymezena v soupisu dodávek a prací s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 5 k ZD
Вътрешен идентификатор: VZ/2993/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otevřené zadávací řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 37535200 Оборудване за площадки за игри
Допълнителна класификация (cpv): 45212130 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на атракционни паркове, 37535210 Люлки за детски игрални площадки, 37535220 Катерушки за детски игрални площадки, 37535240 Пързалки за детски игрални площадки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: 4.1 Změna závazku Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění podle článku 3 odst. 3.3 smlouvy o dílo: 4.1.1 Doba plnění se prodlužuje o dobu, po kterou trvá vyšší moci, přičemž takové prodloužení je podmíněno písemným oznámením zhotovitele o existence vyšší moci objednateli, jakož písemným oznámením o skončení (pominutí) vyšší moci a jejich věrohodným doložením. Oznámení o vzniku musí obsahovat: a) věcné vymezení důvodu vyšší moci, b) okamžik vzniku vyšší moci, 6 c) doklady věrohodně prokazující existenci vyšší moci. 4.1.2 Písemné oznámení o vzniku vyšší moci je zhotovitel povinen doručit objednateli neprodleně, nejpozději však do 3 dnů ode dne vzniku vyšší moci; v případě že vyšší moc spočívá v nepříznivých klimatických podmínkách podle odst. 4.1.4, běží uvedená 3denní lhůta od konce pátého dne trvání nepříznivých klimatických podmínek. Písemné oznámení o skončení (pominutí) vyšší moci je zhotovitel povinen doručit objednateli neprodleně, nejpozději do 3 dnů od skončení (pominutí) vyšší moci. Poruší-li zhotovitel povinnost podle tohoto odstavce, ztrácí nárok na prodloužení doby plnění. 4.1.3 Za vyšší moc se považují mimořádné, objektivně neodvratitelné okolnosti, znemožňující splnění povinnosti podle smlouvy o dílo, které nastaly po uzavření smlouvy o dílo bez zavinění postižené smluví strany a nemohou být postiženou smluvní stranou odvráceny jako např. živelní událost, válka, mobilizace, povstání nebo jiné nepředvídané a neodvratitelné události. 4.1.4 Za vyšší moci se považují rovněž nepříznivé klimatické podmínky, které objektivně znemožní plnění předmětu smlouvy či jeho části, v trvání nejméně 5 dnů po sobě bezprostředně jdoucích.
2. Řízení
Řízení
Název: Rodinný park Husovy sady
Interní identifikátor: VZ/2993/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 37535200 Vybavení hřišť
Další klasifikace (cpv): 45212130 Výstavba zábavních parků, 37535210 Houpačky (dětská hřiště), 37535220 Zařízení na šplhání (dětská hřiště), 37535240 Skluzavky (dětská hřiště)
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Titel: Rodinný park Husovy sady
Intern ID: VZ/2993/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 37535200 Legepladsudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 45212130 Anlæg af forlystelsesparker, 37535210 Gyngestativer, 37535220 Klatrestativer, 37535240 Rutsjebaner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZ/2993/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212130 Bau von Vergnügungsparks, 37535210 Schaukeln für Spielplätze, 37535220 Kletteranlagen für Spielplätze, 37535240 Rutschbahnen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
449641-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Εξοπλισμός παιδικής χαράς – Rodinný park Husovy sady
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςRodinný park Husovy sady
Εσωτερικό αναγνωριστικόVZ/2993/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςOtevřené zadávací řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37535200 Εξοπλισμός παιδικής χαράς
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45212130 Κατασκευαστικές εργασίες για πάρκα ψυχαγωγίας, 37535210 Κούνιες παιδικής χαράς, 37535220 Εξολισμός αναρρίχησης για παιδικές χαρές, 37535240 Τσουλήθρες για παιδικές χαρές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Title: Rodinný park Husovy sady
Internal identifier: VZ/2993/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37535200 Playground equipment
Additional classification (cpv): 45212130 Amusement park construction work, 37535210 Playground swings, 37535220 Playground climbing apparatus, 37535240 Playground slides
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Rodinný park Husovy sady
Sisemine tunnus: VZ/2993/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 37535200 Mänguväljakute tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 45212130 Lõbustusparkide ehitustööd, 37535210 Mänguväljakute kiiged, 37535220 Mänguväljakute ronimisvahendid, 37535240 Mänguväljakute liumäed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Rodinný park Husovy sady
Aitheantóir inmheánach: VZ/2993/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
449641-2026 - Verseny
Csehország – Játszótéri felszerelés – Rodinný park Husovy sady
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímRodinný park Husovy sady
Belső azonosítóVZ/2993/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 37535200 Játszótéri felszerelés
További osztályozás (cpv): 45212130 Vidámpark építése, 37535210 Játszótéri hinta, 37535220 Játszótéri mászóka, 37535240 Játszótéri csúszda
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
2. Procedura
Procedura
Titolo: Rodinný park Husovy sady
Identificativo interno: VZ/2993/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otevřené zadávací řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku.
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 37535200 Attrezzatura per parco giochi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45212130 Lavori di costruzione di parchi di divertimenti, 37535210 Altalene a sospensione per parchi ricreativi, 37535220 Infrastrutture per arrampicata per parchi ricreativi, 37535240 Scivoli per parchi ricreativi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Rodinný park Husovy sady
Vidaus identifikatorius: VZ/2993/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45212130 Pramogų parkų statybos darbai, 37535210 Žaidimų aikštelių kabamosios sūpuoklės, 37535220 Žaidimų aikštelių laipynės, 37535240 Žaidimų aikštelių čiuožyklos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Nosaukums: Rodinný park Husovy sady
Iekšējais identifikators: VZ/2993/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 37535200 Spēļu laukumu aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 45212130 Atrakciju parka celtniecības darbi, 37535210 Rotaļlaukumu šūpoles, 37535220 Rotaļu laukuma ierīces kāpelēšanai, 37535240 Rotaļu laukuma slidkalniņi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Rodinný park Husovy sady
Identifikatur intern: VZ/2993/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37535200 Apparat tal-playgrounds
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45212130 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' parks ta' divertiment, 37535210 Bandli tal-plejgrawnds, 37535220 Apparatt għall-iggranfar, 37535240 Żrieżaq
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Tytuł: Rodinný park Husovy sady
Wewnętrzny identyfikator: VZ/2993/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 37535200 Wyposażenie placów zabaw
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45212130 Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki, 37535210 Huśtawki (pionowe) do placów zabaw, 37535220 Urządzenia do wspinania, 37535240 Zjeżdżalnie do placów zabaw
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VZ/2993/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otevřené zadávací řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku.
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 37535200 Echipament pentru terenuri de joacă
Clasificare suplimentară (cpv): 45212130 Lucrări de construcţii de parcuri de distracţie, 37535210 Leagăne pentru terenuri de joacă, 37535220 Dispozitive de căţărat pentru terenuri de joacă, 37535240 Tobogane pentru terenuri de joacă
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: Rodinný park Husovy sady
Interný identifikátor: VZ/2993/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 37535200 Zariadenie ihrísk
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45212130 Stavebné práce na objektoch zábavných parkov, 37535210 Ihriskové hojdačky, 37535220 Ihriskové zariadenia na šplhanie, 37535240 Ihriskové šmýkačky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VZ/2993/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37535200 Lekplatsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 45212130 Byggnation av nöjespark, 37535210 Gungor (lekplatser), 37535220 Klätterställningar, 37535240 Rutschkanor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: