449661-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги, свързани с храната за ученически столове и бюфети – Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówek w dwóch budynkach Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie w roku szkolnym 2026/2027
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUsługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówek w dwóch budynkach Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie w roku szkolnym 2026/2027
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: przygotowanie, dostarczenie i wydanie obiadów dla dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie oraz posiłków w ramach realizowanego przez Zamawiającego programu dożywiania dzieci najuboższych w roku szkolnym 2026/2027 w zakresie: 1) przygotowania, dostarczenia i wydawania obiadów dla dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie przy ul. Szkolnej 2 oraz przy ul. Unii Europejskiej 1 – rozliczenia bezpośrednio z rodzicami/ opiekunami prawnymi dzieci w zakresie „wsadu do kotła”, 2) udostępnienia pomieszczeń stołówki – Wykonawca zobowiązany będzie do wyposażenia kuchni i stołówek w sprzęt niezbędny do przygotowywania, i wydawania posiłków zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami, w szczególności w ciąg technologiczny kuchenny, piece, patelnie przechyłowe, palniki gazowe, urządzenia chłodnicze do przechowywania produktów niezbędnych do przygotowania posiłków, urządzenia do podtrzymywania temperatury wydawanych posiłków, zmywarki, wyparzarki, stoły i krzesła do pomieszczeń stołówkowych (w dwóch budynkach), zastawę stołową (talerze i sztućce) na cały czas obowiązywania umowy – zgodnie z wymogami odpowiednich służb. Posiłki będą przygotowywane w prowadzonej przez Wykonawcę kuchni mieszczącej się w budynku przy ul. Szkolnej 2 w (05-090) Raszynie, która będzie najmowana przez Wykonawcę na podstawie umowy najmu, której projektowane postanowienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby osoby, którymi Wykonawca będzie się posługiwał podczas wykonywania usługi będącej przedmiotem zamówienia w zakresie przygotowania obiadów dla dzieci, posiadały odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie niezbędne do realizacji usługi będącej przedmiotem zamówienia. Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach do wydawania posiłków – obciążają Wykonawcę. Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do przygotowywania posiłków wyłącznie w kuchni wskazanej powyżej.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 55523100 Услуги, свързани с храната за ученически столове и бюфети
Допълнителна класификация (cpv): 55321000 Услуги по приготвяне на храни за консумация, 55322000 Услуги по готвене на храни, 55510000 Услуги на столове
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеbrak
449661-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 55523100 Poskytování jídel pro školy
Další klasifikace (cpv): 55321000 Příprava jídel, 55322000 Vaření jídel, 55510000 Provozování závodních jídelen
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíbrak
449661-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Tjenesteydelser i forbindelse med skolemåltider – Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówek w dwóch budynkach Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie w roku szkolnym 2026/2027
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55523100 Tjenesteydelser i forbindelse med skolemåltider
Supplerende klassifikation (cpv): 55321000 Forberedelse af måltider, 55322000 Tilberedning af måltider, 55510000 Kantinevirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerbrak
449661-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 55523100 Servicios de comidas para escuelas
Clasificación adicional (cpv): 55321000 Servicios de preparación de comidas, 55322000 Servicios de elaboración de comidas, 55510000 Servicios de cantina
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesbrak
449661-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55523100 Kouluruokailupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55321000 Aterioiden valmistuspalvelut, 55322000 Kokkipalvelut, 55510000 Ruokalapalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
Optioiden kuvausbrak
449661-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 55523100 Services de restauration scolaire
Nomenclature complémentaire (cpv): 55321000 Services de préparation de repas, 55322000 Services d'élaboration (cuisson) de repas, 55510000 Services de cantine
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsbrak
449661-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 55523100 School-meal services
Aicmiú breise (cpv): 55321000 Meal-preparation services, 55322000 Meal-cooking services, 55510000 Canteen services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannabrak
449661-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55523100 Usluge školskih obroka
Dodatna klasifikacija (cpv): 55321000 Usluge pripravljanja obroka, 55322000 Usluge kuhanja obroka, 55510000 Usluge menze
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijabrak
449661-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55523100 Iskolai ebédszolgáltatás
További osztályozás (cpv): 55321000 Ételkészítési szolgáltatások, 55322000 Ételfőzési szolgáltatások, 55510000 Étkezdei szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
A lehetőségek leírásabrak
449661-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55523100 Maisto mokykloms paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 55321000 Maisto ruošimo paslaugos, 55322000 Maisto gaminimo paslaugos, 55510000 Valgyklų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasbrak
449661-2026 - Konkurss
Polija – Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi – Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówek w dwóch budynkach Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie w roku szkolnym 2026/2027
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55523100 Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 55321000 Ēdienu sagatavošanas pakalpojumi, 55322000 Ēdienu pagatavošanas pakalpojumi, 55510000 Ēdnīcu pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstsbrak
449661-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
Aanvullende classificatie (cpv): 55321000 Bereiden van maaltijden, 55322000 Koken van maaltijden, 55510000 Kantinediensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesbrak
449661-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55523100 Usługi w zakresie posiłków szkolnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55321000 Usługi przygotowywania posiłków, 55322000 Usługi gotowania posiłków, 55510000 Usługi bufetowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjibrak
449661-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 55523100 Serviços de cantinas escolares
Classificação adicional (cpv): 55321000 Serviços de preparação de refeições, 55322000 Serviços de confecção de refeições, 55510000 Serviços de cantinas
Opções
Descrição das opçõesbrak
449661-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 55523100 Servicii de restaurant pentru şcoli
Clasificare suplimentară (cpv): 55321000 Servicii de preparare a mâncării, 55322000 Servicii de gătire a mâncării, 55510000 Servicii de cantină
Opțiuni
Descrierea opțiunilorbrak
449661-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55523100 Školské stravovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55321000 Služby spojené s prípravou jedál, 55322000 Služby spojené s varením jedál, 55510000 Služby podnikových a školských jedální
5. Časť
ČasťLOT-0001
449661-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55523100 Storitve dobave šolskih obrokov
Dodatna klasifikacija (cpv): 55321000 Storitve priprave obrokov, 55322000 Storitve kuhanja obrokov, 55510000 Storitve menz
5. Sklop
SklopLOT-0001
Opis možnostibrak